Paweł Mrozowski, chirurg Łódź
Chirurg lek.

Paweł Mrozowski

Poproś o włączenie kalendarza
14

Adresy

 • 10 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Tydzień temu miałam operację żylaków parą wodną u dr Pawła Mrozowskiego. Zabieg był praktycznie bezbolesny, pan doktor i pielęgniarka w czasie zabiegu bardzo profesjonalni, ale równocześnie sympatyczni. Potwierdzam opinię, którą znalazłam na forach o dr Mrozowskim: rewelacyjny chirurg i bardzo miły człowiek, który dba o komfort pacjenta podczas zabiegu i po zabiegu. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  W pazdzierniku 2011 roku usuwałem żylaka kończyny dolnej metodą CELON w klinice Dr Mrozowskiego w Łodzi. Efekt wspaniały po żylaku ani śladu. Cały zabieg ok.30 - 40 min a potem spacer i do domu. Polecam wszystkim Dr Mrozowskiegojako doskonałego specjalistę, spokojnego i kontaktowego lekarza, który perfekcyjnie odpowiada na zadane pytania, rozwiewa wątpliwości, wspaniale doradza i przeprowadza zabieg.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  ROBILAM BODY-JET 4.06.12 U DOKTORA MROZOWSKIEGO I JESTEM ZADOWOLONA.OPANOWANY I PROFESJONALNY LEKARZ.KIEDY DZWONILAM Z PYTANIAMI ZAWSZE ODPOWIADAL WYCZERPUJACO.WIECEJ USMIECHU PANIE DOKTORZE I DZIEKUJE .BEATA PAZDERSKA

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ponieważ strony zawierające opinie o lekarzach odwiedzają zazwyczaj osoby poszukujące odpowiedniego dla siebie specjalisty , postaram się aby moja ocena była pomocna właśnie "poszukiwaczom". Dr Paweł Mrozowski operował mi przepuklinę pachwinową prawie rok temu. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM WSZYSTKIM DRA MROZOWSKIEGO jako chirurga i człowieka. Super specjalista i SUPER ZESPÓŁ. Zabieg szybki , sprawny , komfortowe warunki, wspaniały kontakt z całym zespołem. Tego samego dnia byłem w domu a po 4 tygodniach w pracy. W razie pytań z chęcią pomogę - proszę pisać na GG 7870827

  zgłoś nadużycie
 • 5 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana doktora w 100% . Leczę się u niego od kilku lat i nie spotkałam się jeszcze z jakimkolwiek przejawem braku profesjonalizmu z jego strony. To bardzo miły , spokojny i przede wszystkim rzetelny i kompetentny lekarz. Robiłam u niego zabieg usuwania żylaków metodą laserową , skleroterapie i zabieg usuwania tkanki tłuszczowej body jet . Jestem bardzo zadowolona . Poza tym klinika dobrze wypada pod względem cenowym wykonywanych zabiegów.

  zgłoś nadużycie
 • 26 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Podziekowania dla dr.Pawła Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usuniecia przepukliny pachwinowej w dn.21.12.2011r.Polecam bardzo Pana dr. Pawła Mrozowskiego.Zbyszek ze Zduńskiej Woli.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2011

  Ocena: dobry

  Najlepszy lekarz w polsce, wart polecenia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2011

  Ocena: dobry

  Polecam serdecznie Pana doktora, w klinicie fragmat-med miałam powiększane piersi metodą macrolane i jestem bardzo zadowolona. Można tam liczyć na fachową opiekę i komfortowe warunki.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Miałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć- wysoka klasa przeprowadzenia operacji.W komfortowych warunkach 2 godziny i po zabiegu. Zero bólu i w tym samym dniu po 2 godzinach po operacji byłem w drodze do domu. Żadnych komplikacji,zdjęcie szwów po 14 dniach i wszystko jest okey.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam dr Mrozowskiego w 100%. Po raz pierwszy miałam do czynienia z tak miłym chirurgiem (a trochę lat mam). Pan doktor robił mi żylaki laserem. Zabieg bezbolesny i efekty rewelacyjne. Tym bardziej jestem wdzięczna, że nie należę do "łatwych" pacjentów. Pan doktor odebrał mój telefon nawet w sobotę po 20.00, gdy miałam pytania dotyczące objawów pozabiegowych i udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Chciałam podkreślić, że do dr Mrozowskiego trafiłam z polecenia. Życzę każdemu tylko takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online