lek.

Paweł Mrozowski

Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Tydzień temu miałam operację żylaków parą wodną u dr Pawła Mrozowskiego. Zabieg był praktycznie bezbolesny, pan doktor i pielęgniarka w czasie zabiegu bardzo profesjonalni, ale równocześnie sympatyczni. Potwierdzam opinię, którą znalazłam na forach o dr Mrozowskim: rewelacyjny chirurg i bardzo miły człowiek, który dba o komfort pacjenta podczas zabiegu i po zabiegu. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  W pazdzierniku 2011 roku usuwałem żylaka kończyny dolnej metodą CELON w klinice Dr Mrozowskiego w Łodzi. Efekt wspaniały po żylaku ani śladu. Cały zabieg ok.30 - 40 min a potem spacer i do domu. Polecam wszystkim Dr Mrozowskiegojako doskonałego specjalistę, spokojnego i kontaktowego lekarza, który perfekcyjnie odpowiada na zadane pytania, rozwiewa wątpliwości, wspaniale doradza i przeprowadza zabieg.

 • bardzo dobry

  ROBILAM BODY-JET 4.06.12 U DOKTORA MROZOWSKIEGO I JESTEM ZADOWOLONA.OPANOWANY I PROFESJONALNY LEKARZ.KIEDY DZWONILAM Z PYTANIAMI ZAWSZE ODPOWIADAL WYCZERPUJACO.WIECEJ USMIECHU PANIE DOKTORZE I DZIEKUJE .BEATA PAZDERSKA

 • bardzo dobry

  Ponieważ strony zawierające opinie o lekarzach odwiedzają zazwyczaj osoby poszukujące odpowiedniego dla siebie specjalisty , postaram się aby moja ocena była pomocna właśnie "poszukiwaczom". Dr Paweł Mrozowski operował mi przepuklinę pachwinową prawie rok temu. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM WSZYSTKIM DRA MROZOWSKIEGO jako chirurga i człowieka. Super specjalista i SUPER ZESPÓŁ. Zabieg szybki , sprawny , komfortowe warunki, wspaniały kontakt z całym zespołem. Tego samego dnia byłem w domu a po 4 tygodniach w pracy. W razie pytań z chęcią pomogę - proszę pisać na GG 7870827

 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora w 100% . Leczę się u niego od kilku lat i nie spotkałam się jeszcze z jakimkolwiek przejawem braku profesjonalizmu z jego strony. To bardzo miły , spokojny i przede wszystkim rzetelny i kompetentny lekarz. Robiłam u niego zabieg usuwania żylaków metodą laserową , skleroterapie i zabieg usuwania tkanki tłuszczowej body jet . Jestem bardzo zadowolona . Poza tym klinika dobrze wypada pod względem cenowym wykonywanych zabiegów.

 • bardzo dobry

  Podziekowania dla dr.Pawła Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usuniecia przepukliny pachwinowej w dn.21.12.2011r.Polecam bardzo Pana dr. Pawła Mrozowskiego.Zbyszek ze Zduńskiej Woli.

 • dobry

  Najlepszy lekarz w polsce, wart polecenia.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • dobry

  Polecam serdecznie Pana doktora, w klinicie fragmat-med miałam powiększane piersi metodą macrolane i jestem bardzo zadowolona. Można tam liczyć na fachową opiekę i komfortowe warunki.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Miałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć- wysoka klasa przeprowadzenia operacji.W komfortowych warunkach 2 godziny i po zabiegu. Zero bólu i w tym samym dniu po 2 godzinach po operacji byłem w drodze do domu. Żadnych komplikacji,zdjęcie szwów po 14 dniach i wszystko jest okey.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

 • bardzo dobry

  Polecam dr Mrozowskiego w 100%. Po raz pierwszy miałam do czynienia z tak miłym chirurgiem (a trochę lat mam). Pan doktor robił mi żylaki laserem. Zabieg bezbolesny i efekty rewelacyjne. Tym bardziej jestem wdzięczna, że nie należę do "łatwych" pacjentów. Pan doktor odebrał mój telefon nawet w sobotę po 20.00, gdy miałam pytania dotyczące objawów pozabiegowych i udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Chciałam podkreślić, że do dr Mrozowskiego trafiłam z polecenia. Życzę każdemu tylko takich lekarzy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Kotynia - chirurg, Jarosław Zagórski - chirurg, Łukasz Pryt - chirurg, Anna Grabowska - chirurg, Marek Andrzej Skórski - chirurg, Maciej Berut - chirurg, Andrzej Ludwik Witczak - chirurg, Ewa Krupińska - chirurg, Piotr Hogendorf - chirurg, Michał Duszewski - chirurg, Maria Krupa - chirurg, Miłosz Dobrogowski - chirurg, Marek Władysław Staniaszczyk - chirurg, Tomasz Hilt - chirurg, Wojciech Siwiera - chirurg, Łukasz Dyl - chirurg, Waldemar Jałocha - chirurg, Sebastian Niedźwiecki - chirurg, Janusz Strzelczyk - chirurg, Andrzej Kling - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Marek Kmieciak

ortopeda,  chirurg

Umów się