Paweł Milewczyk

Poproś o włączenie kalendarza
77

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

  Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia
 • 20 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam z pełnym przekonaniem. Szukałam długo dobrego lekarz i znalazłam:). Od innego lekarza dostałam skierowanie na usunięcie macicy. Doktor Milewczyk zastosował taką metodę leczenia, że po pół roku moje problemy zdrowotne przestały istnieć i obyło się bez zabiegu zleconego przez innego lekarza. Każda wizyta w pełni mnie satysfakcjonowała. Pan dr. cierpliwie i wyczerpująco wyjaśniał kwestie związane z leczeniem.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam nawet bardzo. Starliśmy się z mężem o dziecko 2 lata.pierwszy raz trafiłam do p. dr Milewczyk w marcu a w listopadzie test pozytywny. Teraz jestem w 18 tygodniu nie wyobrażam sobie żeby kto inny mógł prowadzić moją ciąże. Mam Hashimoto tak więc ciąża prowadzona jest również pod kątem tej choroby, przyjmuje odpowiednie leki. Wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach. Polecam zwłaszcza z problemami endo, ale nie tylko polecam każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  bylam na pierwszej wizycie, czekają mnie następne i na pewno u tego właśnie lekarza. Rzeczowy, konkretny. Wizyta była przeprowadzona nieśpiesznie, profesjonalnie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2013

  Ocena: dobry

  Podejście lekarza bardzo profesjonalne. Lekarz bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, nie śpieszył się (byłam z dużym problemem).

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Godny polecenia ginekolog. Wzorowo prowadzi ciąże. Jesteś w ciąży? Masz problemy z zajściem w ciążę? - wybierz się do dr Pawła Milewczyka! Najlepszy lekarz w Garwolinie!!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Kompetentny, życzliwy dla pacjentek. Do dr Milewczyka pierwszy raz trafiłam jako siedemnastoletnia dziewczyna z torbielą, którą inny lekarz kazał zoperować twierdząc, że inne leczenie nie jest możliwe. Pan Milewczyk przepisał mi tabletki i za dwa miesiące na wizycie kontrolnej po torbieli prawie nie było śladu. Od tamtego czasu jest moim stałym lekarzem ginekologiem. Dziś jako 25 - letnia kobieta jestem szczęśliwą żoną i matką ośmiomiesięcznej Jagusi, nad którą w czasie ciąży czuwał dr Milewczyk. Trudno o bardziej przyjaznego i poważnie traktującego problemy pacjentki specjalistę. Chodzę do niego na wizyty kontrolne i na pewno lekarza nie zmienię.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor Milewczyk jest wrażliwym lekarzem. Mam do niego zaufanie jako do fachowca. Dzięki jego leczeniu udało mi się zajść w ciążę w naturalny sposób, po długim bezskutecznym leczeniu u innych lekarzy. Niestety poroniłam - wiek. Ale Pan doktor wyjaśnił mi cierpliwie wszystko, okazał współczucie, nie kazał załamywać się. Powiedział mi, że zrobi wszystko medycznie bym miała jeszcze dziecko. Mam nadzieję, że tak się stanie. Polecam Pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam tylko na 1 wizycie u tego lekarza gdyż przestał przyjmować w LIMie. Jednak od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Przyszłam już z kompletem bardzo specjalistycznych badań zleconych przez poprzedniego lekarza, który jednak sprawę leczenia "olał". Bardzo dokładny wywiad, sprawdzenie wyników. Badanie + USG na miejscu (w dodatku przeprowadzone w delikatny i taktowny sposób). Dokładne wyjaśnienie przyczyn problemu (to czego nie potrafił żaden poprzedni "specjalista" ), przepisanie leków wraz z dokładnym objaśnieniem ich działania. Cierpliwe odpowiedzi na wszystkie pytania. Na koniec sam poprosił pielęgniarkę o sprawdzenie dat ostatniej cytologii i USG piersi i wystawił skierowanie na to ostatnie. Nie mogę ocenić kompetencji lekarza na podstawie wielu wizyt jednak ze wszystkich wizyt u ginekologów i ginekologów-endokrynologów tą wspominam najlepiej.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko dokladnie wyjasnia, odpowiada na wszystkie pytania. Przy tym kulturalny i uprzejmy. Byłam u pana doktora tylko raz ale zdecydowanie wybiore sie ponownie.

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, dr zapoznał się z moimi wynikami badań i zlecił kolejne, które są potrzebne. Wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiadał na nurtujące pytania m. in. dotyczące bezskutecznego starania się o dziecko. Dodatkowo należy do tych endo, którzy mimo teoretycznie mieszczących się wyników w normie, zestawia je i porównuje oraz tłumaczy dlaczego wcale nie są OK. Dzięki niemu wróciłam do ponownego leczenia tarczycy. Takiego lekarza szukałam. Mam nadzieję, ze niedługo będzie moim lekarzem prowadzącym ciążę :) Polecam!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja

Zdjęcia