Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł ... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Pan doktor zbadał mnie dokładnie, opisywał wszystkie wykonywane czynności i wszystko szczegółowo omawiał.

 • bardzo dobry

  Polecam. Profesjonalny i odpowiedzialny! Udałam się do dr po wizycie u innego lekarza, który zbagatelizował mój problem. Po pierwsze wreszcie ktoś kto przeprowadził rzetelny wywiad, potem od razu badanie usg. Na każdym etapie wizyty dokładnie i logicznie mi wszystko wyjaśniał. Chciałam również zwrócić uwagę na podejście do pacjenta, sposób w jaki dr rozmawia i tłumaczy- bez pośpiechu i konkretnie. Poza tym posiada miłą powierzchowność dzięki czemu łatwo się z nim rozmawia. Jeszcze raz polecam!

 • bardzo dobry

  To NAJSKUTECZNIEJSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY lekarz jakiego kiedykolwiek wykształciły Polskie Akademie Medyczne!! Od 3 lat borykałam się z ogromnymi problemami,które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Ogromny ból, zmiany nastrojów, przyrost wagi... Psychiczna i fizyczna tragedia. Prowadzona byłam przez wielu - bardzo znanych i dobrze ocenianych na tym portalu specjalistów zarówno ginekologów jak i endokrynologów. Rezultaty zerowe! 21 dni ogromnego cierpienia na 9 dni spokoju-tak wyglądał mój miesiąc! Tysiące tabletek, badań.... NIC! 2 tygodnie temu umówiłam pierwszą wizytę u Pana Doktora- oczywiście nie licząc na zbyt wiele.... Pan Doktor zbadał mnie dokładnie i postawił wstępną diagnozę(która odmienna była od wywodów innych odwiedzonych specjalistów) Po 3 dniach od jej postawienia moje problemy zniknęły w 90%! Pierwszy raz od 3 lat poczułam się dobrze! Pierwszy raz od 3 lat mogłam założyć coś co nie przypominało worka po ziemniakach zasłaniającego moje nabrzmienia i opuchnięcie! Wczoraj miałam kolejną wizytę u Pana Doktora- tym razem z wynikami badań, które tylko potwierdziły wstępną diagnozę. W tej chwili czuję się nareszcie normalnie-pytanie tylko dlaczego żaden z cudotwórców tak pięknie opisujących swoje zdolności nie potrafił zrobić tego co Pan Doktor przez ostatnie 3 lata?

 • bardzo dobry

  Polecam z pełnym przekonaniem. Szukałam długo dobrego lekarz i znalazłam:). Od innego lekarza dostałam skierowanie na usunięcie macicy. Doktor Milewczyk zastosował taką metodę leczenia, że po pół roku moje problemy zdrowotne przestały istnieć i obyło się bez zabiegu zleconego przez innego lekarza. Każda wizyta w pełni mnie satysfakcjonowała. Pan dr. cierpliwie i wyczerpująco wyjaśniał kwestie związane z leczeniem.

 • bardzo dobry

  Polecam nawet bardzo. Starliśmy się z mężem o dziecko 2 lata.pierwszy raz trafiłam do p. dr Milewczyk w marcu a w listopadzie test pozytywny. Teraz jestem w 18 tygodniu nie wyobrażam sobie żeby kto inny mógł prowadzić moją ciąże. Mam Hashimoto tak więc ciąża prowadzona jest również pod kątem tej choroby, przyjmuje odpowiednie leki. Wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach. Polecam zwłaszcza z problemami endo, ale nie tylko polecam każdemu.

 • bardzo dobry

  bylam na pierwszej wizycie, czekają mnie następne i na pewno u tego właśnie lekarza. Rzeczowy, konkretny. Wizyta była przeprowadzona nieśpiesznie, profesjonalnie. Polecam

 • dobry

  Podejście lekarza bardzo profesjonalne. Lekarz bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, nie śpieszył się (byłam z dużym problemem).

 • słaby

  Zgłosiłam się do Pana Doktora z ciążą zagrożoną - plamienia, bolesne skurcze, ponadto mam duże problemy endokrynologiczne - niedoczynność i zapalenie tarczycy Hashimoto, wysokie przeciwciała. Byłam pewna, że jako dobry i polecany specjalista zdiagnozuje co jest przyczyną problemów w ciąży, ale bardzo się rozczarowałam. Musiałam wysłuchać monologu Pana Doktora, że oczywiście można szprycować kobiety w ciąży toną leków - nawet sterydami czy zastrzykami w brzuch, alle w moim przypadku jest to niepotrzebne, ponieważ takie leczenie stosuje się po poronieniu... Wyszłam z wizyty z niczym. Ale nie dałam za wygraną ponieważ wiedziałam, że z moją ciążą jest coś nie tak. Parę dni później byłam na wizycie u Profesora - kierownika kliniki położnictwa, a ten po zobaczeniu moich dotychczasowych wyników badań przypisał zastrzyki z heparyną oraz sterydy na wysokie przeciwciała tarczycy. Ponadto zlecił badania na cito u siebie w szpitalu, po których okazało się, że nie donosiłabym ciąży bez tych leków. Cóż mogę powiedzieć, żałuję, że tak zostałam potraktowana przez Doktora Milewczyka. Najgorsza była sugestia, że może coś zrobić dopiero po poronieniu... Każdy z lekarzy ma swój kierunek działania ale tego kierunku Doktora nie popieram. Uważam, że trzeba robić wszystko żeby zachować ciążę, nawet dmuchać na zimne i może szprycować lekami, niż czekać na najgorsze.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Milewczyka po przejściach i badaniach w lm. Diagnosta usg zapowiedział niezbyt optymistyczne rzeczy. Całe szczęście po wizycie u dr Milewczyka okazało się, że nic złego się nie dzieje i problemy wynikaja bardziej ze stresu niż z chorób. Następnie pan doktor prowadził moją ciążę. Konkretny i kompetentny pomógł mi przejść przez różne zawirowania (m.in. krwiak na początku ciąży). Zleca tylko konieczne badania, dzięki czemu można sobie darować stanie w kolejkach w innych placówkach i niepotrzebne kłucia. Pan doktor pamięta swoje pacjentki, jest uprzejmy i dokładnie odpowiada na pytania. Nie jest może zbyt wylewny i trzeba dopytywać o wiele rzeczy, ale odpowiedzi są wyczerpujące i rzeczowe.

 • bardzo dobry

  Godny polecenia ginekolog. Wzorowo prowadzi ciąże. Jesteś w ciąży? Masz problemy z zajściem w ciążę? - wybierz się do dr Pawła Milewczyka! Najlepszy lekarz w Garwolinie!!!