dr

Paweł Milewczyk

Ginekolog, Endokrynolog, Androlog

Poproś o włączenie kalendarza

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł Milewczk pracuje tak... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  To NAJSKUTECZNIEJSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY lekarz jakiego kiedykolwiek wykształciły Polskie Akademie Medyczne!! Od 3 lat borykałam się z ogromnymi problemami,które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Ogromny ból, zmiany nastrojów, przyrost wagi... Psychiczna i fizyczna tragedia. Prowadzona byłam przez wielu - bardzo znanych i dobrze ocenianych na tym portalu specjalistów zarówno ginekologów jak i endokrynologów. Rezultaty zerowe! 21 dni ogromnego cierpienia na 9 dni spokoju-tak wyglądał mój miesiąc! Tysiące tabletek, badań.... NIC! 2 tygodnie temu umówiłam pierwszą wizytę u Pana Doktora- oczywiście nie licząc na zbyt wiele.... Pan Doktor zbadał mnie dokładnie i postawił wstępną diagnozę(która odmienna była od wywodów innych odwiedzonych specjalistów) Po 3 dniach od jej postawienia moje problemy zniknęły w 90%! Pierwszy raz od 3 lat poczułam się dobrze! Pierwszy raz od 3 lat mogłam założyć coś co nie przypominało worka po ziemniakach zasłaniającego moje nabrzmienia i opuchnięcie! Wczoraj miałam kolejną wizytę u Pana Doktora- tym razem z wynikami badań, które tylko potwierdziły wstępną diagnozę. W tej chwili czuję się nareszcie normalnie-pytanie tylko dlaczego żaden z cudotwórców tak pięknie opisujących swoje zdolności nie potrafił zrobić tego co Pan Doktor przez ostatnie 3 lata?

 • bardzo dobry

  Polecam z pełnym przekonaniem. Szukałam długo dobrego lekarz i znalazłam:). Od innego lekarza dostałam skierowanie na usunięcie macicy. Doktor Milewczyk zastosował taką metodę leczenia, że po pół roku moje problemy zdrowotne przestały istnieć i obyło się bez zabiegu zleconego przez innego lekarza. Każda wizyta w pełni mnie satysfakcjonowała. Pan dr. cierpliwie i wyczerpująco wyjaśniał kwestie związane z leczeniem.

 • bardzo dobry

  Polecam nawet bardzo. Starliśmy się z mężem o dziecko 2 lata.pierwszy raz trafiłam do p. dr Milewczyk w marcu a w listopadzie test pozytywny. Teraz jestem w 18 tygodniu nie wyobrażam sobie żeby kto inny mógł prowadzić moją ciąże. Mam Hashimoto tak więc ciąża prowadzona jest również pod kątem tej choroby, przyjmuje odpowiednie leki. Wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach. Polecam zwłaszcza z problemami endo, ale nie tylko polecam każdemu.

 • bardzo dobry

  bylam na pierwszej wizycie, czekają mnie następne i na pewno u tego właśnie lekarza. Rzeczowy, konkretny. Wizyta była przeprowadzona nieśpiesznie, profesjonalnie. Polecam

 • dobry

  Podejście lekarza bardzo profesjonalne. Lekarz bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, nie śpieszył się (byłam z dużym problemem).

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Milewczyka po przejściach i badaniach w lm. Diagnosta usg zapowiedział niezbyt optymistyczne rzeczy. Całe szczęście po wizycie u dr Milewczyka okazało się, że nic złego się nie dzieje i problemy wynikaja bardziej ze stresu niż z chorób. Następnie pan doktor prowadził moją ciążę. Konkretny i kompetentny pomógł mi przejść przez różne zawirowania (m.in. krwiak na początku ciąży). Zleca tylko konieczne badania, dzięki czemu można sobie darować stanie w kolejkach w innych placówkach i niepotrzebne kłucia. Pan doktor pamięta swoje pacjentki, jest uprzejmy i dokładnie odpowiada na pytania. Nie jest może zbyt wylewny i trzeba dopytywać o wiele rzeczy, ale odpowiedzi są wyczerpujące i rzeczowe.

 • bardzo dobry

  Godny polecenia ginekolog. Wzorowo prowadzi ciąże. Jesteś w ciąży? Masz problemy z zajściem w ciążę? - wybierz się do dr Pawła Milewczyka! Najlepszy lekarz w Garwolinie!!!

 • bardzo dobry

  Kompetentny, życzliwy dla pacjentek. Do dr Milewczyka pierwszy raz trafiłam jako siedemnastoletnia dziewczyna z torbielą, którą inny lekarz kazał zoperować twierdząc, że inne leczenie nie jest możliwe. Pan Milewczyk przepisał mi tabletki i za dwa miesiące na wizycie kontrolnej po torbieli prawie nie było śladu. Od tamtego czasu jest moim stałym lekarzem ginekologiem. Dziś jako 25 - letnia kobieta jestem szczęśliwą żoną i matką ośmiomiesięcznej Jagusi, nad którą w czasie ciąży czuwał dr Milewczyk. Trudno o bardziej przyjaznego i poważnie traktującego problemy pacjentki specjalistę. Chodzę do niego na wizyty kontrolne i na pewno lekarza nie zmienię.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Milewczyk jest wrażliwym lekarzem. Mam do niego zaufanie jako do fachowca. Dzięki jego leczeniu udało mi się zajść w ciążę w naturalny sposób, po długim bezskutecznym leczeniu u innych lekarzy. Niestety poroniłam - wiek. Ale Pan doktor wyjaśnił mi cierpliwie wszystko, okazał współczucie, nie kazał załamywać się. Powiedział mi, że zrobi wszystko medycznie bym miała jeszcze dziecko. Mam nadzieję, że tak się stanie. Polecam Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Byłam tylko na 1 wizycie u tego lekarza gdyż przestał przyjmować w LIMie. Jednak od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Przyszłam już z kompletem bardzo specjalistycznych badań zleconych przez poprzedniego lekarza, który jednak sprawę leczenia "olał". Bardzo dokładny wywiad, sprawdzenie wyników. Badanie + USG na miejscu (w dodatku przeprowadzone w delikatny i taktowny sposób). Dokładne wyjaśnienie przyczyn problemu (to czego nie potrafił żaden poprzedni "specjalista" ), przepisanie leków wraz z dokładnym objaśnieniem ich działania. Cierpliwe odpowiedzi na wszystkie pytania. Na koniec sam poprosił pielęgniarkę o sprawdzenie dat ostatniej cytologii i USG piersi i wystawił skierowanie na to ostatnie. Nie mogę ocenić kompetencji lekarza na podstawie wielu wizyt jednak ze wszystkich wizyt u ginekologów i ginekologów-endokrynologów tą wspominam najlepiej.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją