Już od września istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roe... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Usg tętnic szyjnych
USG
EMG, ENG
EMG - elektromiografia
USG doppler

Informacje o lekarzu

O mnie

Już od września istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
Doświadczenie zawodowe:
od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
Moje motto:
“Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
“Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Teresa 2015 Szczerze polecam Pana doktora .Z wielką uwagą słucha pacjenta . W jasny i dostępny sposób tłumaczy pacjentowi proponowane leczenie . Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia . Dziękuję Panie doktorze za ogromne zaangażowanie się moimi dolegliwościami .

 • bardzo dobry

  Rozmowa z lekarzem była konkretna. Miło, że pamiętał pacjentkę i jej problemy. Odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości. Polecam.

 • bardzo dobry

  Kompetentny, rzeczowy lekarz, pelen profesjonalizm, do tego bardzo sympatyczny, zdiagnozowal moj przypadek w 100%, godny polecenia. Oby wiecej takich lekarzy z powolania.

 • bardzo dobry

  Od lat opiekuje się moją mamą Zofią z chorobą Parkinsona i trzeba przyznać, że jest wspaniałym lekarzem. Miły, sympatyczny, kompetentny. Panie Doktorze - bardzo dziekuję za opiekę.

 • bardzo dobry

  Pan dr Paweł zna się na fachu, potrafi wysłuchać pacjenta i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Docieka sedna problemu i stawia wstępną diagnozę na pierwszym spotkaniu. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Pan dr Paweł jest miły, konkretny, cierpliwy. To moja kolejna wizyta u pana doktora. Szczerze polecam. H.H.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu pierwszej wizyty. Pan dr Paweł Lisewski jest miłym i uprzejmym lekarzem, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Moja ocena dotyczyć będzie strony merytorycznej. Wiem, że Pan Doktor ma duży dorobek naukowy, ja natomiast dostrzegam, że robi z niego mądry użytek, a w jego pracy widać pasję i zaangażowanie. Mimo ogromnej wiedzy, nie udaje nieomylnego autorytetu. Bardzo to doceniam, tym bardziej że jest konkretny i rzeczowy. Postawił dwie wstępne diagnozy, z których - po dodatkowych badaniach - coś zapewne wykluczy. Efekt badania był taki, że Pan Doktor dodatkowo pomógł mi w czymś, z czym sama bym sobie nie poradziła, a zatem wykroczył poza swoje obowiązki, mimo, ze nie musiał. Dzięki!!! Mam doświadczenia z innymi lekarzami, z którymi nie do końca można normalnie porozmawiać. Nikt z nich co prawda nie stawiał mnie do kąta i nie pokrzykiwał, jednakże niejednokrotnie dawano mi do zrozumienia, gdzie jest moje miejsce w szeregu. Dotyczyło to zwłaszcza sytuacji, gdy uchyliłam nieco rąbka mojej szczątkowej wiedzy lub usiłowałam coś zasugerować. Pan Doktor wręcz przeciwnie! Nie był zdegustowany tym, że wiem (oczywiście bardzo ogólnie) czym jest zespół cieśni nadgarstka i nie udowadniał mi, że tak naprawdę nic nie wiem... Rozmowa przypominała konstruktywną wymianę myśli z dużą dawką poczucia humoru (co jest ponoć domeną ludzi inteligentnych). Od Pana Doktora nie oczekuję cudownego uzdrowienia, ale mam nadzieję na trafną diagnozę i prawidłowe leczenie. Sądząc po pierwszej wizycie, na to mogę liczyć i taką też mam nadzieję. Pan dr Paweł Lisewski jest świetnym lekarzem!

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Pana doktora, profesjonalista w swojej dziedzinie. Z uwagą i w skupieniu słucha pacjenta, w jasny i dostępny sposób tłumaczy proponowane leczenie. Polecam.

 • bardzo dobry

  Wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Poczułem się zaopiekowany przez Pana Doktora, który cierpliwie mnie wysłuchał i zapisał lek, który po paru dniach przyniósł ulgę w moim schorzeniu.Przede mną dalsze leczenie ale wierzę że z pomocą Pana Doktora uda mi się wyjść szybko z choroby.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę