Paweł Kopkowicz, stomatolog Rzeszów
Stomatolog lek. dent.

Paweł Kopkowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • Gabinet Stomatologiczny

  Rzeszów, bpa Pelczara 4 13

  (17) 85 ... (zobacz więcej)

 • 31 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Profesjonalizm :) podejście :) wiedza ;p NFZ i to wszystko wyjaśnia ;) Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2013

  Ocena: dobry

  Trafiłam do Pana doktora przy okazji wizyty mojej siostry . Sprawnie , bezboleśnie oczywiście po znieczuleniu i dokładnie. Nawet Pani Pomianek nie powiedziała mi ze mam w dwójkach próchnicę a Pan doktor zauważył , polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały stomatolog Kiedyś bardzo stresowałam się wizyta u dentysty. U tego lekarza strach zupełnie mija. Robi przerwy, pyta czy wszystko w porządku. W razie konieczności można poprosić o zwiększenie znieczulenia. Przede wszystkim nie leci na kasę. Mimo że chodziłam prywatnie, pytał czy nie chcę następnej wizyty na NFZ. Gorąco polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Leczyłem się od kilku lat u dr'a Kopkowicza i wszystko było super, zero problemów. Pierwszy raz trafiłem do niego z zębęm, który w opinii dwóch innych stomatologów był już do usunięcia (utworzyła się torbiel). Po dwutygodniowym leczeniu dr Kopkowicz przywrócił zęba do życia i cieszę się nim już 8 lat. Dwa miesiące temu trafiłem przez przypadek do Primadent. Naprawiałem dwa zęby i robiłem lakowanie. Na najbliższy wtorek jestem juz umówiony z powrotem na poprawę jednego zęba i poprawę lakowania. Bardzo żałuję, że nie poszedłem z tym od razu do Kopkowicza.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam w 100% każdemu, dorosłemu i dziecku. Pan Paweł jest bardzo delikatny, dokładny, wszystko tłumaczy, umie słuchać, spokojny. W cięższych pracach robi więcej przerw, jest bardzo wyrozumiały. Pani asystentka również bardzo miła. Mija całkowity lęk. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, panuje w nim porządek i czystość, tak samo w poczekalni. Jak dla mnie, jeśli wizyta u stomatologa, to tylko u niego. Na 5 daje 5.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomity dentysta! Trafiłem do Pana Kopkowicza po nieudanym leczeniu w DentArze, gdzie "Młoda Lekarka" pani Maja Uruska zupełnie się pogubiła w moim leczeniu i wydawała się zaplątać w nici dentystyczne. Dr Kopkowicz bardzo konkretnie i z wyczuciem zajął się moim zębem, całe leczenie trwało dość długo, ale tak wysokiego poziomu dokładności nie widziałem nigdzie wcześniej. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2010

  Ocena: dobry

  Podpisuje się po opiniami napisanymi powyżej. Bardzo dobry lekarz. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wczoraj byłem u niego na leczeniu. "Zreperował" mi zęba a myślałem, że jest do wyrwania. Całość dosłownie bezboleśnie. Jest rewelacyjny w tym co robi. I proszę mi wierzyć - nie jest moim znajomym - polecam bo byłem i wiem jak to wygląda! Pozdr.

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry dentysta. Zawsze dokładnie tłumaczy co robi. W trudnych przypadkach robi więcej przerw. Jest również bardzo precyzyjny i działa praktycznie bezboleśnie.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry dentysta- delikatny, dokładny. Nie śpieszy się, nie leczy zębów "po łebkach" i na czas. W gabinecie jest czysto. Robi zdjęcia, gdy jest to potrzebne, nie leczy "na oko". Polecam każdemu, leczy też zęby mojej córce, ponieważ dr Kopkowicz ma również dobre podejście do dzieci.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja