Paweł Karpiel, ginekolog Nowy Sącz

Paweł Karpiel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 14 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz. Każdy problem wyjaśnia rzeczowo, podaje możliwości leczenia, szuka najkorzystniejszego rozwiązania. Wykazuje ogromną fachowość w swej dziedzinie. Nie ma znaczenia czy pacjentkę przyjmuje prywatnie, czy z NFZ, dla każdej znajduje czas.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  to jeden z najlepszych lekarzy w Nowym Sączu....zna się na rzeczy i jest godny zaufania !!

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2010

  Ocena: słaby

  CHCE OSTRZEC WSZYSTKIE KOBIETY PRZED TYM LEKARZEM,CHODZILAM DO NIEGO 9 MS PRYWATNIE CHOC WIELE LUDZI MI GO ODRADZALO,WYDAWAL SIE MILY I KOMPETENTNY,TO TYLKO ZŁUDZENIE MOJE DROGIE!!GDY RODZILAM ON MIAL AKURAT DYŻUR W SZPITALU I NWET NIE MYSLAL ZEBY SIE MNA ZAJAC JAKO SWOJA PACJENTKA,PRZY PORODZIE KRZYCZAL NAD MOIM ŁÓŻKIEM ZE TO NIE JEST PORÓD TYLKO CYRK!!!!!!!DODAM ZE TO BYL MOJ 1POROD,GDY ODESZLY MI ZIELONE WODY A JA JUZ CHCIALAM URODZIC ON PIŁ SOBIE KAWKE MOWIAC MI ZE MAMY JESZCZE CZAS....I TAK WLASNIE DOPROWADZIL ZE MOJ DZIDIZUS URODZIL SIE ZA POZNO I MIAL NIE DOTLENIENIE!!!MAM ANDZIEJE ZE NIKOGO NIE SPOTKA JUZ TO CO MNIE!!!ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Uważam że to bardzo dobry lekarz, miły i budzący zaufanie co jest moim zdaniem najważniejsze. Potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić i co dla mnie najważniejsze nawet w przypadku poważnych problemów nie ukrywa komplikacji i problemów tylko próbuje je rozwiązywać. Zawsze stara się odbierać telefony a gdy nie może rozmawiać to oddzwania. Wszystkie pacjentki traktuje jednakowo i te których ciążę prowadzi i te które przychodzą do szpitala. Przede wszystkim jest rzetelny i ma ogromną wiedzę na której nie poprzestaje tylko stara się cały czas iść z duchem czasu i szkoli się w swojej dziedzinie by być jak najlepszym. Oby takich lekarzy było więcej w Nowym Sączu.

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor bardzo mi pomógł zarówno przy pierwszym jak i przy drugim dziecku,dziękijego przytomności umysłu i wiedzy moje drugi dziecko- syn Adaś żyje.Dziękuje Doktorze zapamiętam to do końca życia ... jestem Pańską dłużniczką ...dziękuje Agnieszka Z.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2010

  Ocena: dobry

  Najlepszy lekarz na terenie Nowego Sącza ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona że udało mi się trafić właśnie na Pana dr Pawła Karpiela. Prowadził moja ciążę nie szczędząc przy tym wyczerpujących odpowiedzi na moje czasem nawet głupie pytania (wiadomo, że kobiecie w ciąży przychodzi do głowy mnóstwo pytań i wątpliwości). Ponieważ po porodzie pojawiły się komplikacje, jako jedyny lekarz okazał się być człowiekiem (nawet lekarz który przyjmował mnie na izbie przyjęć podczas porodu i był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu unikał mnie i mojej rodziny jak ognia i nie muszę tu chyba wymieniać nazwiska bo wystarczy zobaczyć w rankingu którego lekarza pacjentki szczególnie nie polecają...). Pan Karpiel potrafił podejść do łóżka i znaleźć chwilę na rozmowę zarówno o stanie zdrowia jak i o byle czym. Jego odpowiedzi są bardzo wyczerpujące i nawet w krytycznych momentach potrafią podnieść na duchu. Bardzo ciepły, pogodny i szczery człowiek. Nie da się ukryć że do każdej pacjentki ma indywidualne podejście i żadnej nie traktuje jako "kolejnego przypadku". Można mu zaufać i gdybym miała jeszcze szanse na dziecko to z pewnością wybrałabym właśnie jego na prowadzenie następnej ciąży. Naprawdę gorąco polecam. Ze świecą szukać tak dobrego lekarza. Panie Doktorze oby tak dalej!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Serdecznie polecam pana doktora Pawła Karpiela wszystkim pacjentkom,Jest to osoba kompetentna ,doświadczona i rzetelna,która zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Uważam,że jest to jeden z niewielu lekarzy w szpitalu w Nowym Sączu,który prawidłowo wykonuje swoją pracę,zachowując przy tym poczucie humoru.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2010

  Ocena: neutralny

  w jakim wieku jest ten lekarz?

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dobry i konkretny lekarz!!!polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami