Paweł Kalwas, urolog Gostyń

Paweł Kalwas

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 26 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr Paweł Kalwas jest bardzo dobry w tym co robi. Chciałbym mu bardzo Serdecznie podziękować za udana operacje , która była przeprowadzona w Szpitalu na ul.szwajcarskiej w Poznaniu. Serdecznie polecam Pana doktora i jeszcze raz bardzo dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  pan dr kalwas jest bardzo dobry w swoim zawodzie.dziekuje mu za uratowanie mojego meza mariusza ktury chorowal na kamice nerkowa i gdyby nie pan dr kalwas to niewiem jakby dzisij sie to skonczylo.jest bardzo uprzejmy i cierpliwy,umie slychac i wytlumaczyc.poprostu brakuje slow tyle mozna pisac dobrych rzeczy o panu doktorze. dziekujemy z calego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam! To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia,pomoże,wytłumaczy, doradzi i wyleczy... chodziłem wcześniej do dwóch innych lekarzy i nie dorównują mu do pięt, brali ode mnie kase za praktycznie wypisanie recepty nie badając mnie, a nawet czasami nie dotykając... większość wizyt trwała 5 minut wchodziłem i wychodziłem ,a przecież leczyłem się na prywatnie, u doktora Kalwasa, moja wizyta przebiegała znacznie innaczej, gdy byłem u niego pierwszy raz,byłem pod wrażeniem. Lekarz ten, jest godny polecenia mam 23 lata i zalerzy mi na moim zdrowiu, warto wybrać się do niego. Gorąco polecam. POZDRAWIAM

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  LEKARZ Z POWOŁANIA WSPANIAŁY SPECJALISTA UROLOG.BARDZO PROFESJONALNY ,CIERPLIWY,UCZCIWY,WIARYGODNY .POTRAFI POŚWIĘCIĆ CZAS KAŻDEMU PACJENTOWI ,UMIE WYTŁUMACZYĆ POROZMAWIAĆ Z CHORYM PACJENTEM.TRAFNIE POSTAWIA DIAGNOZY I BARDZO DOBRZE LECZY.PO PROSTU LEKARZ KTÓREGO POTRZEBUJĘ KAŻDY CHORY ,KTÓRY CHCE BYĆ POTRAKTOWANY INDYWIDUALNIE A NIE RUTYNOWO.BARDZO GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA GDYŻ JEST WYJĄTKOWY W SWOJEJ DZIEDZINIE

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor Paweł Kalwas, dzisiaj pierwszy raz miałem okazję z nim przebywać. Towarzyszyłem w wizycie Tacie słabo słyszącemu 86-cio latkowi. Doktor wstał z za biurka i przywitał się z nami przez podanie ręki. Obejrzał wyniki badań histopatologicznych i w dokładny oraz przystępny sposób omówił stan zdrowia Taty i przedstawił propozycję dalszego leczenia. Kompetentny, dokładny, cierpliwy !! (godz.19.30, za drzwiami około 12 pacjentów), uprzejmy i słuchający opowieści o dolegliwościach z wyrozumiałością. Chyba zadzwonię do TVN i ściągnę ich, aby zrobili program o lekarzu, który naprawdę kocha to co robi. Niech pokarzą chociaż raz reportaż na „TAK”. Nie , nie zadzwonię , bo pewnie środowisko by dobrego człowieka zadziobało, a szkoda Pana Kalwasa.

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2010

  Ocena: dobry

  Miły, uprzejmy, kompetentny, dostępny...

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jest bardzo dobrym urologiem i doktorem nauk medycznych wiem to bo znam go nie tylko z widzenia.Zawsze można na niego liczyć. Pomocny dobry i miły doktor.Wszyscy doktorzy powinni być tacy.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dobry sympatyczny lekarz wszystko bardzo dobrze wyjasni prawdziwy lekarz z POWOŁANIA

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam, że jest niezwykle uprzejmym i cierpliwym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana, że wiem wszytko co trzeba, żadnych niedomówień czy niejasnych informacji. Takich lekarzy ze świecą szukać!

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  LEKARZ Z POWOŁANIA. To jeden z nielicznych lekarzy który niesamowicie mi pomógł :):) Doktor jako jedyny potrafił zdiagnozować moje dolegliwości, przeprowadził odpowiednie badania w szpitalu na szwajcarskiej (chociaż wizyty mam w poradni w innym mieście) i skierował ostatecznie do odpowiedniego specjalisty gdyż dolegliwość była połączona z neurologią. Jego poświęcenie, uprzejmość, cierpliwość i ludzkie podejście do pacjenta były dla mnie godne podziwu.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Kalwas - urolog