Paweł Gidziński, ortopeda Warszawa
Ortopeda lek.

Paweł Gidziński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19

Adresy

 • 9 września 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Od 3 tygodni zmagałam się z ogromnym bólem pięty. Jako, że schorzeń tego typu nie jest wiele domyślałam się, że to ostroga. Jednak dolegliwość domagała się znalezienia sposobu na uśmierzenie bólu. Z braku laku, w akcie desperacji udałam się do Medicover (bo przesz masa tam prestiżowych specjalistów). Tak właśnie natrafiłam na pana Gidzińskiego. Zaczęło się o tego, że po zadaniu pytania gdzie boli nie raczył nawet podnieść swoich mądrych czterech liter zza biurka. O zbadaniu stopy nie było mowy. Stwierdził, że to ostroga i że nic poza ultradźwiękami i laserem nie da się zrobić. Kiedy zadawałam jakieś pytania (typu: co robić, żeby zmniejszyć dolegliwości, w czasie oczekiwania na skutki rehabilitacji, jakie leki brać, czym smarować itp) nie uzyskałam ŻADNEJ odpowiedzi. Tego, że nie powinnam za dużo chodzić dowiedziałam się z opakowania po podpiętkach, których użycie poleciła mi babcia. Odradzam! Lekarz pięknie oddający stan polskiej służby zdrowia... Tylko szkoda, że wizyta odbyła się prywatnie, za prywatne 170 zł.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie mam się do czego przyczepić. Wizyta była krótka ale konkretna. Przyszedłem bez zdjęcia USG, a postawiona przypuszczalna diagnoza okazała się trafna (na moje nieszczęście :-( ). Pan Paweł na końcu podał do siebie e-mail i poprosił o przesłanie zdjęć USG. Po przesłaniu zdjęć odpowiedź dostałem jeszcze tego samego dnia. Człowiek słowny i kompetentny. Damian K.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2013

  Ocena: Słaby

  U Pana Gidzińskiego byłam na dyżurze w szpitalu Medicover.. W moim odczuciu doktor ma dość obojętne podejście do pacjenta.. Tak jak już ktoś napisał, nie raczył podnieść się ze swojego fotela żeby obejrzeć chorą stopę.. Spotkałam się z czymś takim pierwszy raz! Wykonywając wcześniej w innym centrum Medicover zdjęcie RTG (na 2 godz.przed wizytą w szpitalu Medicover), zapewniano mnie, iż pomimo braku opisu zdjęcia (za mało czasu aby taki opis wykonać) lekarz ortopeda z samego zdjęcia będzie mógł wystawić diagnozę.. Tymczasem on nawet nie zainteresował się zdjęciem, dopiero na moją sugestię, ze było wykonane i jest w systemie, raczył na nie spojrzeć.. Mój przypadek nie był poważny, zwykłe skręcenie stopy.. Ale tego dnia stopa wyglądała naprawdę fatalnie, lekarz internista za głowę się złapał na widok siniaka i opuchlizny.. Zresztą nie skręca się stopy co miesiąc więc każdy kto znajdzie się w takiej sytuacji wymaga odpowiedniego zaangażowania i zainteresowania jego przypadkiem.. Nie podobała mi się również to, że sama musiałam wypytać o zalecenia co do okładów czy zniwelowanie bólu.. Ktoś napisał, ze doktor jest komunikatywny... Mam skarnie różne wrażenie jeśli chodzi o tę kwestię.. Podsumowując - byłam u lekarza poniekąd z przymusu, gdyż żaden ortopeda nie miał już dyżury w placówkach Medicover.. Jednak wrażenie co do osoby p. doktora napewno nie pozwoli mi się wybrać do niego po raz kolejny.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pana wiedza, szacunek do cierpiącego pacjenta i chęć pomocy zasługują na uznanie.Serdeczne podziękowania pacjent Wiesław Poczmański i siostra Izabela Gruszka Doktor Paweł Gidziński po konsultacji przyjął mnie na operacje obluzowanej protezy stawu biodrowego.Po szczegółowych badaniach okazało się że w/w operacja nie może być wykonana w tym szpitalu.Doktor nie miał obowiązku znalezienia miejsca w innym szpitalu,a mimo to z pełnym poświęceniem zajął się tą sprawą.Dzięki Jego staraniom przewieziono mnie do szpitala na Szaserów.Jest LEKARZEM dla którego dobro pacjenta jest celem nadrzędnym. Wdzięczny pacjent Wiesław Poczmański.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Trafiłam do dr Gidzińskiego z wynikami rezonansu magnetycznego z diagnozą złamania szyjki kości udowej. Lekarz skierował mnie na tomografie, RTG po czym stwierdził, że ze złamaniem moge chodzić i nie widzi podstaw do operacji. Kazał mi za tydzień zgłosic się na kontrolę. Pragnę zaznaczyć, że noga bardzo mnie bolała i ledwo mogłam się poruszać. Wg jego zaleceń powinnam chodzic o kulach 3 miesiące i złamanie może samo się zagoii. Następnego dnia pojechałam do innego lekarza, skąd zostałam natychmiast przewieziona karetką do szpitala na operację. Staram się być wyrozumiała i tolerancyjna dla ludzi niestety w tym przypadku muszę stwierdzić, że takiego braku kompetencji nigdy nie spotkałam. Jeśli ja się nie znam na mechanice samochodowej najzwyczajniej w świecie nie zajmuję się tym. Jeśli dr Gidziński nie ma pojęcia o leczeniu niech zmieni specjalizację, którą nie będzie ryzykował zdrowia innych ludzi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, bardzo pomógł mi i mojemu synkowi ! Nie rozumiem skąd takie opinie tutaj, ja absolutnie nie mogę się do niczego przyczepić ! Pozdrawiam i polecam

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Bardzo przykra sprawa: po moim głębokim skaleczeniu kciuka szkłem, doktor nie zdiagnozował przerwania ścięgna zginacza długuego kciuka i po prostu zaszył skórę. Nie zalecił też żadnej kontroli po wizycie. Tymczasem dwa tygodnie później - po zdjęciu opatrunków i szwów - okazało się, że nie zginam palca w opuszku i z diagnozą zastarzałego przerwania ścięgna trafiłem na oddział chirurgii ręki. Sprawa o tyle jest szokująca, że sprawdzenie ścięgien to podstawowa sprawa, a brak szybkiej operacji złączenia przerwanego ścięgna poważnie komplikuje dalsze postępowanie. Zatem ostrzeżenie dla wszystkich: unikajcie skaleczeń i w/w lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny, życzliwy ludziom chirurg. Znakomicie zrobił mojej mamie operację stawu biodrowego. Podziwiam, że po wielu godzinach przyjmowania tłumów pacjentów w poradni przyszpitalnej, życzliwość dla pacjentów mu nie mija. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Do tego lekarza trafiliśmy z naszą 8 tygodniową córeczką do poradni preluksacyjnej na Lindleya. Byliśmy już po jednej konsultacji stawów biodrowych u innego lekarza, który nie stwierdził nic niepokojącego (tzn. jedno bioderko IA, a drugie IIA, ale lekarz zalecił jedynie pielęgnację w pozycji żabki), a na Lindleya zgłosiliśmy się w ramach kontroli. Żałuję, że w ogóle tam poszliśmy, bo mimo, że była znaczna poprawa jeżeli chodzi o odwodzenie nóżki (a więc noszenie na żabkę odnosiło skutek) dr Gidziński zalecił założenie ortezy Tubingera na 3 miesiące. Byłam zszokowana tą diagnozą. Takie ortezy upośledzają rozwój ruchowy dziecka i powinny być stosowne tylko w przypadku stwierdzenia dysplazji, a u nas jej nie stwierdzono. Na dodatek lekarz tak gorliwie nas namawiał na założenie ortezy, że można by pomyśleć że czerpie z tego jakieś profity:/ Nie zastosowaliśmy się do zaleceń Pana dr i bardzo dobrze zrobiliśmy, bo teraz córcia ma 12 m-cy i ma pięknie rozwinięte stawy biodrowe bez żadnych aparatów. Rodzicom u których dzieci Pan dr zaleci noszenie aparatu mimo braku dysplazji (stawy biodrowe IA, IB, IIA wg. skali Grafa) radzę skonsultować się z innym lekarzem. Nie dawajcie zakuć swoich maluchów w rozwórkę z powodu widzi-misie tego lekarza. Zdecydowanie nie polecam dr Gidzińskiego:/

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 marca 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Pan "doktor" nie pojawił się dwa razy na umówioną wizytę w przychodni! Nie raczył nawet odebrać telefonu kiedy Pani z recepcji próbowała się dowiedzieć co się stało ze go nie ma. NIe można tak traktować pacjentów - szczególnie jeśli są to malutkie dzieci! Szczerze nie polecam lekarza z tak lekceważącym podejściem do swoich pacjentów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online