Paweł Baranowski, neurochirurg Raszyn
neurochirurg dr n. med.

Paweł Baranowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

68
 • 16 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalista, świetny neurochirurg ! Obecnie jestem szczęśliwą pacjentką po 12 dniach po operacji odcinka L5-S1. Jeszcze raz - Bardzo Dziękuję !!!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Baranowski operował mnie dwukrotnie. W 2005 r. kręgozmyk a w 2012 po wypadku( autobusowym). Jest wspaniałym lekarzem. Jestem mu bardzo wdzięczna za wykonanie tak wspaniałej pracy na moim kręgosłupie. Wg mnie to najlepszy specjalista w Polsce.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Baranowski postawił moją mamę na nogi. Operował mnie dwukrotnie na kręgosłup pierwszy raz na kręgozmyk III stopnia a druga operacja była na nastawienie kręgosłupa. po tym kierował mnie na rehabilitacje abym mogła normalnie funkcjonować miałam wtedy niespełna 16 lat. W obecnej chwili nie odczuwam żadnego bólu. Jest on na prawdę bardzo dobrym lekarzem zna się na swojej pracy. Bardzo mocno polecam dr. Baranowskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Państwo Baranowscy operowali mnie dwukrotnie, chylę czoła ich profesjonalizmowi, wiedzy, umiejętnościom zdobytym przez lata praktyki ale przede wszystkim podziwiam za człowieczeństwo i dobre serce w stosunku do pacjentów. Gdy dwa lata temu przywieziona przez karetkę, leżąc na noszach po raz pierwszy ujrzałam ich w gabinecie byłam prawie roślinką. Nadzieja na normalne życie zgasła z wyrokiem rezonansu a ból przeszywał każdy centymetr ciała i kości. Jednakże wiara w ludzi zawsze i niezależnie od sytuacji mocno iskrzyła w moim sercu. Ogromnie się cieszę że trafiłam właśnie do Nich. Ci ludzie potrafią czynić cuda!!! Dzięki Nim żyję teraz normalnie a mój kręgosłup ma się dobrze...Pragnę na forum podziękować im za trud i troskę włożoną w swoją pracę oraz samodoskonalenie, za to że są najlepszymi lekarzami jakich znam ale przede wszystkim za człowieczeństwo i uśmiech dla pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Baranowski operował mnie 4-krotnie. Postępująca dyskopatia (2x szyjny, 2x lędźwiowy). Chylę czoła przed Człowiekiem - super fachowiec, sympatyczny lekarz, a to dla długotrwale chorych nie jest bez znaczenia. Polecam, a szok dotyczący cennika niektórych z Państwa dziwi mnie, bo Dr operuje też w prywatnej klinice. W Stocerze zabiegi wykonuje na NFZ. A czekać trzeba w kolejce w każdym szpitalu, gdzie pracują dobrzy fachowcy lekarze. Pozdrawiam - stała pacjentka Doktora

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr.P.Baranowski operował mnie 11 pażdziernika 2011 r.Operacja raczej cięzka /stabilizacja i 8 śrób w odcinku lędzzwiowym/czuje sie świetnie.Dziękuję doktorowi i reszcie zespołu za wszystko.Jesteście wspaniali jeszcze więcej niż wspaniali.W kwietniu tegoż roku doktor operował tez mojego syna i jest ok.DZIEKUJEMY

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  24 kwietnia 2012 byłam operowana w Konstancinie przez Dr Baranowskiego i Jego zespól. Dr Baranowski jest człowiekiem jakiego trudno spotkać w dzisiejszych czasach nie tylko wśród lekarzy ale i wśród ludzi. Jego ręce potrafią czynić cuda jeśli chodzi o neurochirurgię, ale nie tylko to zasługuje na uznanie. Serdeczne podziękowania również dla Dr Baranowskiej. Profesjonalizm i wiedza jak również kultura osobista całego personelu jest na najwyższym poziomie. Moim zdaniem są to nie tylko wspaniali lekarze ale mistrzowie medycyny, są niezatapiani i wspaniali . Serdeczne podziękowania za próbę "przywrócenie mnie do normalności" i wspaniałą opiekę, Pozdrawiam i dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem 3 lata po operacji kręgosłupa szyjnego przeprowadzonej przez dr Baranowskiego. Czuję się świetnie, jestem zdrowa, a niewielkie ograniczenia ruchu związane z 2 sztywnymi krążkami przestały mi już przeszkadzać. Dr Baranowski to świetny fachowiec, mistrz w swoim fachu. Mówili mi, że potrafi operować ptaka w locie i to chyba prawda. Co dla mnie jako kobiety niezwykle istotne - blizna po operacji na szyi praktycznie jest niewidoczna. Do pracy wróciłam w kołnierzu już po 3 tygodniach. Doktor jest konkretny, rzeczowy i bardzo życzliwy. Po operacji powiedział mi, że mam żyć normalnie i tak właśnie żyję dzięki Niemu. Czytam czasem na różnych forach opowieści ludzi, którzy cierpią z powodu różnego typu powikłań pooperacyjnych i cieszę się, ze ja miałam szczęście trafić w takie dobre ręce- Państwa Baranowskich!

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry i odważny neurochirurg. Zrobił z bardzo dobrym wynikiem operację kręgosłupa szyjnego, której nie chcieli się podjąć warszawscy profesorowie. Dodatkowo sympatyczny i z poczuciem humoru - co jest b. wazne dla pacjentów w trudnej sytuacji zdrowotnej.

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja mogę powiedzieć że dzięki konsultacji z dr Baranowskim oraz dr Koniecznym i Jego zespołem nie zostałem warzywem, urazu doznałem 3 lata temu w wakacje z własnej głupoty(skok do wody). Złamanie kręgosłupa odcinek szyjny C-5. Gdy się o tym dowiedziałem zabrzmiało to dla mnie jak wyrok na szczęście byłem operowany w Konstancinie po 3 dniach od operacji stałem na nogach po 5 byłem w domu. Dr Baranowski jest wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie i nie wyobrażam sobie co by się ze mną działo gdyby nie Jego wiedza i doświadczenie. Jestem bardzo wdzięczny całemu personelowi który się mną opiekował przez czas mojego pobytu w STOCERze. Bardzo mili ludzie pozytywnie nastawieni do pacjenta. Rok przed wypadkiem postanowiłem zostać rehabilitantem lecz nie byłem pewien swojej decyzji ale zaraz po tym jak wyszedłem ze szpitala gdzie widziałem pełne zaangażowanie wszystkich ludzi w dobro pacjenta byłem pewien że zostanę rehabilitantem i chciałbym odbyć praktyki właśnie tam w STOCERze. Dziękuje dr Baranowskiemu i Koniecznemu oraz lekarzom biorącym udział w operacji za szanse na normalne życie. Patryk

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę

Lokalizacja