dr n. med.

Paweł Baranowski

Neurochirurg

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr. Baranowski operowal mnie pieciokrotnie wiec mozna powiedziec ze znamy sie jak lyse konie. Fantastyczne poczucie humoru, a przy tym wszystkim wybitny fachowiec. Z calego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna prof za pomoc, operował w tym roku mój kręgosłup,a inni specjaliści spisali mnie na straty, czeka mnie jeszcze operacja kręgosłupa szyjnego i biodra, ale wiem, że jestem w anielskich rękach... cudowny człowiek

 • bardzo dobry

  Miałam operacje na kręgosłupie szyjnym. Usunięte laparoskopowo kręgi c5 i c6. Zabieg w stocerze wykonali bardzo fachowo Państwo Baranowscy. Miałam to szczęście ze na zabieg od wizyty czekałam tylko 7 miesięcy. Po zabiegu czuje sie dobrze. Serdeczne podziękowania dla Państwa Baranowskich za troskliwa opiekę i bardzo fachowo wykonany zabieg.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista, świetny neurochirurg ! Obecnie jestem szczęśliwą pacjentką po 12 dniach po operacji odcinka L5-S1. Jeszcze raz - Bardzo Dziękuję !!!!

 • bardzo dobry

  Dr. Baranowski operował mnie dwukrotnie. W 2005 r. kręgozmyk a w 2012 po wypadku( autobusowym). Jest wspaniałym lekarzem. Jestem mu bardzo wdzięczna za wykonanie tak wspaniałej pracy na moim kręgosłupie. Wg mnie to najlepszy specjalista w Polsce.

 • bardzo dobry

  Pan Baranowski postawił moją mamę na nogi. Operował mnie dwukrotnie na kręgosłup pierwszy raz na kręgozmyk III stopnia a druga operacja była na nastawienie kręgosłupa. po tym kierował mnie na rehabilitacje abym mogła normalnie funkcjonować miałam wtedy niespełna 16 lat. W obecnej chwili nie odczuwam żadnego bólu. Jest on na prawdę bardzo dobrym lekarzem zna się na swojej pracy. Bardzo mocno polecam dr. Baranowskiego.

 • bardzo dobry

  Państwo Baranowscy operowali mnie dwukrotnie, chylę czoła ich profesjonalizmowi, wiedzy, umiejętnościom zdobytym przez lata praktyki ale przede wszystkim podziwiam za człowieczeństwo i dobre serce w stosunku do pacjentów. Gdy dwa lata temu przywieziona przez karetkę, leżąc na noszach po raz pierwszy ujrzałam ich w gabinecie byłam prawie roślinką. Nadzieja na normalne życie zgasła z wyrokiem rezonansu a ból przeszywał każdy centymetr ciała i kości. Jednakże wiara w ludzi zawsze i niezależnie od sytuacji mocno iskrzyła w moim sercu. Ogromnie się cieszę że trafiłam właśnie do Nich. Ci ludzie potrafią czynić cuda!!! Dzięki Nim żyję teraz normalnie a mój kręgosłup ma się dobrze...Pragnę na forum podziękować im za trud i troskę włożoną w swoją pracę oraz samodoskonalenie, za to że są najlepszymi lekarzami jakich znam ale przede wszystkim za człowieczeństwo i uśmiech dla pacjenta.

 • bardzo dobry

  Dr Baranowski operował mnie 4-krotnie. Postępująca dyskopatia (2x szyjny, 2x lędźwiowy). Chylę czoła przed Człowiekiem - super fachowiec, sympatyczny lekarz, a to dla długotrwale chorych nie jest bez znaczenia. Polecam, a szok dotyczący cennika niektórych z Państwa dziwi mnie, bo Dr operuje też w prywatnej klinice. W Stocerze zabiegi wykonuje na NFZ. A czekać trzeba w kolejce w każdym szpitalu, gdzie pracują dobrzy fachowcy lekarze. Pozdrawiam - stała pacjentka Doktora

 • bardzo dobry

  Dr.P.Baranowski operował mnie 11 pażdziernika 2011 r.Operacja raczej cięzka /stabilizacja i 8 śrób w odcinku lędzzwiowym/czuje sie świetnie.Dziękuję doktorowi i reszcie zespołu za wszystko.Jesteście wspaniali jeszcze więcej niż wspaniali.W kwietniu tegoż roku doktor operował tez mojego syna i jest ok.DZIEKUJEMY

 • bardzo dobry

  24 kwietnia 2012 byłam operowana w Konstancinie przez Dr Baranowskiego i Jego zespól. Dr Baranowski jest człowiekiem jakiego trudno spotkać w dzisiejszych czasach nie tylko wśród lekarzy ale i wśród ludzi. Jego ręce potrafią czynić cuda jeśli chodzi o neurochirurgię, ale nie tylko to zasługuje na uznanie. Serdeczne podziękowania również dla Dr Baranowskiej. Profesjonalizm i wiedza jak również kultura osobista całego personelu jest na najwyższym poziomie. Moim zdaniem są to nie tylko wspaniali lekarze ale mistrzowie medycyny, są niezatapiani i wspaniali . Serdeczne podziękowania za próbę "przywrócenie mnie do normalności" i wspaniałą opiekę, Pozdrawiam i dziękuję