lek. dent.

Paweł Baranowicz

Stomatolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Paweł Baranowicz. Lekarz dentysta, chirurg stomatolog. Współwłaściciel kliniki implantologicznej EKSTRADENT w Kielcach. Dr Paweł Baranowicz od 1998 roku zajmuje się implantologią. ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Paweł Baranowicz. Lekarz dentysta, chirurg stomatolog. Współwłaściciel kliniki implantologicznej EKSTRADENT w Kielcach. Dr Paweł Baranowicz od 1998 roku zajmuje się implantologią. Jest konsultantem krajowym systemu Bego Semados, konsultantem – opinionleader`em systemu Biomet 3i. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI). Laureat nagrody Platinum Preferred oraz Platinum Elite systemu Biomet 3i w latach 201, 2012, 2013 oraz 2014. Otrzymał wyróżnienie w konkursie na Lekarza Roku 2005, 2013 oraz 2014 Jako ekspert – lekarz stomatolog był odpowiedzialny za metamorfozy laureatek programu „Fabryka Piękna”, wspólnego projektu telewizji Polsat Cafe i tygodnika Gala.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Paweł Baranowicz, stomatolog w mieście Kielce - Certyfikaty
 • Paweł Baranowicz, stomatolog - Certyfikaty
 • Paweł Baranowicz, Kielce - Certyfikaty

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem po dwóch zabiegach chirurgicznych, wykonanych przez Pana Doktora i jego Drużynę i nie mogę złego słowa powiedzieć!! Tak fantastyczni ludzie, prawdziwi zawodowcy, a przy tym tacy "ludzcy" dla pacjenta. Pan Doktor i Jego Drużyna dla mnie są na medal!!

 • słaby

  Nie mogę ocenić kunsztu lekarskiego, bo do zabiegu nie doszło.Oceniam postawę i przestrzeganie procedur. Przed przyjęciem przez lekarza wypełniłam szczegółową ankietę na temat mojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków itd. Nie wiem, jaki to miało sens skoro dr nie zapoznał się z tym i chciał przystąpić do zabiegu. Gdybym zaufała profesjonalizmowi lekarza i procedurom kliniki mogłabym mieć bardzo poważne problemy. Na szczęście postanowiłam się upewnić, pytając lekarza o bezpieczeństwo zabiegu w mojej sytuacji. Wybierając znanego i cenionego lekarza w znanej i cenionej klinice oczekuję bezpieczeństwa.

 • bardzo dobry

  Napisze tak na gorąco, pan Doktor Baranowicz przywrócił mi wiarę w stomatologów. Po bardzo nieprzyjemnych wizytach w kilku gabinetach gdzie ból był nie do zniesienia i często bez znieczulenia mimo iż prosiłam o nie. Ząb nadaje się do leczenia kanałowego, pan Doktor założył mi lekarstwo i za tydzień kolejna wizyta, powiem Wam szczerze że nie mogę się doczekać. Fachowiec w 100%.... przemiły, odpowie na każde pytanie i co ważne bardzo delikatny. Polecam pana Doktora z czystym sumieniem...

 • bardzo dobry

  Super fachowiec i do tego bardzo ciepły człowiek z super podejściem do pacjenta. Miałam ostatnio usuwaną szóstkę i mimo moich wielkich obaw i ogromnego strachu, Pan Doktor usunął ją bardzo szybciutko, nic nie bolało podczas zabiegu ani po usunięciu, opuchlizny też nie było. Z cierpliwością odpowiadał na moje pytania a miałam i sporo ;-) POLECAM DOKTORA PAWŁA BARANOWICZA !!!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, jeden z najlepszych w południowej części Polski, dlatego pacjenci przyjeżdżają nawet z Warszawy do niego. Polecam. Zabieg pierwsza klasa, ekskluzywne wnętrze gabinetu i kultura a pzede wszystkim fachowość . Polecam .

 • bardzo dobry

  Usuwanie ósemek, przebiegło bezproblemowo, szybko i sprawnie. Pan dr. bardzo miły, bardzo mila atmosfera, polecam serdecznie wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, wstawienie trzech implantów poszło mu bardzo sprawnie, a brak bólu i opuchlizny po zabiegu zadziwił jego samego. Dodatkowy niezaprzeczalny plus jako osoby, kocha BMW i prędkość:)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Zabieg usunięcia dwóch ósemek był błyskawiczny i bezbolesny. Po zabiegu ból był zaskakująco mały, obyło się bez szwów, a rany bardzo szybko i bezproblemowo się zagoiły. Pewnie to kwestia organizmu, ale niewątpliwie przyczynił się do tego profesjonalizm lekarza. Do tego miły i przystojny;) Polecam.

 • bardzo słaby

  Zapisałam sie do dr Baranowicza. Czekałam na termin kilka miesięcy. a gdy się zjawiłam? Zero tłumaczenia, zero uwagi a zęba zlecono młodemu chirurgowi, którego nazwiska nawet mi nie podano. Oczywiście komplikacje po usunięciu zęba . Nie wiadomo kogo winić. Czy tak się traktuje ludzi? Jak nic nie rozumiejące chodzące robaki? Nigdy więcej.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny chirurg i profesjonalna obsluga. Wielu prywatnych stomatologow niedorasta Mu do piet:) Z czystym sumieniem polecam