Ukończyłem z wyróżnieniem studia na Akademii Medycznej w Poznaniu - uczelni od wielu lat zajmującej pierwsze miejsca w rankingu polskich uniwersytetów medycznych. Już jako student interesowałem się ch... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Poszerzenie kości-bone spliting, bone spreading
Implantacja wczesna
Chirurgiczne usuwanie zębów
Dłutowanie zatrzymanych zębów mądrości - tzw. "ósemek"
Mosty i korony pełnoceramiczne
Leczenie kanałowe zębów
Leczenie paradontozy
Tomografia 3D
Konsultacja
Podniesienie dna zatoki szczękowej-sinus lift
Implantacja natychmiastowa
Implantacja późna
Usuwanie pozostawionych korzeni
Mosty i korony porcelanowe
Protezy szkieletowe, akrylowe, mocowane na implantach
Leczenie trudnych przypadów przy użyciu mikroskopu
Zdjęcia pojedynczych zębów
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem z wyróżnieniem studia na Akademii Medycznej w Poznaniu - uczelni od wielu lat zajmującej pierwsze miejsca w rankingu polskich uniwersytetów medycznych. Już jako student interesowałem się chirurgią oraz implantologią, udzielając się w naukowym kole chirurgicznym; napisałem pracę naukową "Analiza kliniczna i histopatologiczna torbieli szczęk operowanych w latach 1994-2003 w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej A.M. im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu". Podstawy implantologii opanowałem już w trakcie studiów - dzięki poznańskiej uczelni, która jako jedyna w Polsce wprowadziła własny, cieszący się dużą popularnością i uznaniem system implantologiczny.

"Implantologia to moja pasja"...
Implanty do swojej praktyki wprowadziłem w 2006 r. i od tego czasu nieustannie rozbudowuję ofertę implantologiczną dla pacjentów. Pracuję z systemami: Straumann (Szwajcaria), Implant Direct (USA), Friadent (Niemcy), Superline (Korea), Osteoplant (Polska). Przez udział w międzynarodowych kursach i szkoleniach nieustannie rozwijam swoje doświadczenie oraz umiejętności. Posiadam miedzynarodowy tytuł lekarza implantologa, przyznawany przez światowe towarzystwa implantologiczne, oraz najwyższy stopień przyznawany implantologom - ekspert implantologii stomatologicznej.

Należę do:
PSI - Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
DGOI - Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie
ICOI - International Congress of Oral Implantologists

Oprócz implantologii zajmuję sie również stomatologią estetyczną, protetyką, stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Specjalizacje

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

  • Akademia Medyczna w Poznaniu

Publikacje

  • "Analiza kliniczna i histopatologiczna torbieli szczęk operowanych w latach 1994-2003 w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej A.M. im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu"

Certyfikaty

  • Patryk Miklejewski, stomatolog w mieście Gorzów Wielkopolski - Certyfikaty
  • Patryk Miklejewski, stomatolog - Certyfikaty
  • Patryk Miklejewski, Gorzów Wielkopolski - Certyfikaty
  • Patryk Miklejewski, stomatolog w mieście Gorzów Wielkopolski - Kwalifikacje zawodowe
  • Patryk Miklejewski, stomatolog - Kwalifikacje zawodowe
  • Patryk Miklejewski, Gorzów Wielkopolski - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • neutralny

    Bylem na wizycie kontrolnej ,wszystko wygladalo bardzo profesjonalnie informacje ktore otrzymalem tez bardzo mozliwe ze jest to najlepszy stomatolog w Gorzowie ale nie bedzie mi dane o tym sie przenonac bo termin nastepnej wizyty za 2 miesiące to cos nie do przyjęcia.

  • bardzo dobry

    Doktor to dla mnie wielki specjalista. Jestem dumna, że w Gorzowie jest taka klinika. Mam założone koronki porcelanowe na implantach i jestem przeszczęśliwa. Znowu mam piękny uśmiech.

  • bardzo dobry

    Dr.Miklejewski jest prawdziwym pasjonatem,nie zwykłym dentystą, jak wileu.Widać, że pracuje z sercem.Doktor wykonywał u mnie zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej z jednoczesnym wszczepieniem implantu.Bezboleśnie.Prawdziwy fachowiec,bardzo miły i taktowny.

  • bardzo słaby

    Rozwiercił mi dwa zęby, zostawił na kilka tygodni z wypełnieniem tymczasowym. Przeciągał termin tłumacząc, że czeka na sprzęt a ja miałem cały czas rozwiercone i zapaćkane wypełnieniem tymczasowym. Przez święta pokruszyły się niezabezpieczone zęby a ostatecznie i tak połatałem je u innego stomatologa. To skandal!

  • bardzo dobry

    Pan Patryk to wsspanialy fachowiec! Jestem w 6 miesiacu ciazy i niestety musialam usunac 2 gorne osemki, zrobila to tak szybko i CALKOWICIE BEZBOLESNIE!!! ze az bylam w szoku! POLECAM!!!! swietny fachowiec!

  • bardzo dobry

    Dr Patryk to doskonały fachowiec, przemiły człowiek i jak dla mnie artysta. Po założeniu przez Niego licówek zyskałam pewność siebie, uśmiecham się i bardzo żałuję, że wcześniej nie trafiłam do gabinetu pana Miklejewskiego. Panie doktorze dziękuję bardzo. Bardzo polecam.

  • bardzo dobry

    Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, konkretny i nie naciąga pacjentów. Mówi jak jest naprawdę. Zresztą terminy wizyt do niego świadczą o jego osobie.

  • bardzo dobry

    Gorąco polecam doktora. Leczę się u niego już od 5 lat. Jak dla mnie to prawdziwy specjalista. Miałam duże problemy z zębami, mocno się ruszały. Inni stomatolodzy straszyli mnie protezami. Doktor wszczepił mi implanty i założył porcelnowe mostki. Jestem bardzo zadowolona. Byłam niedawno u kontroli i muszę powiedzieć że nowy gabinet doktora jest super! Gratuluję!

  • bardzo dobry

    Bardzo dobry chirurg. Prawdziwy fachowiec. Usunął mi tak szybko ósemkę, że w ogóle się nie zorientowałem. No i bezboleśnie!!

  • bardzo dobry

    Leczyłem zęby w wielu gabinetach w Gorzowie ale u niego czułem że moje kły są we właściwych rękach. Robotę robi szybko i konkretnie a wyniki są zgodne z oczekiwaniami. Kilka zębów przeleczył mi kanałowo oraz montował wkłady koronowo korzeniowe. Wszystko trzyma się do dziś a minęło już sporo czasu. Czeka mnie dłutowanie ósemki oraz resekcja dwójki i pójdę właśnie do jego gabinetu. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na wizytę - chyba nie tylko ja jestem zadowolony z jego usług. Polecam tego stomatologa

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę