Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dietoterapii nakierunkowanej na różne priorytety dało mi możliwość rozwoju w szerszym zakresie niż tylko typowe da gabinetów dietetycznych "odchudzanie". Jest... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsult. dietetyczna kontrolna w ramach programu żywieniowego 100 zł
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dietoterapii nakierunkowanej na różne priorytety dało mi możliwość rozwoju w szerszym zakresie niż tylko typowe da gabinetów dietetycznych "odchudzanie". Jestem autorem wielu artykułów z zakresu zdrowego odżywiania oraz zasad wspomagania suplementacyjnego, publikowanych na łamach ogólnopolskich pism sportowych. Jako ekspert ds. odżywiania w zakresie nadwagi, otyłości i zaburzeń żywienia związanych z dysfunkcjami metabolicznymi, zawsze dobieram jadłospisy indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko typowo naukowe przeliczenia, ale także preferencje smakowe, tryb życia czy aktywność . Ponadto specjalizuję się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych planów żywieniowo-suplementacyjnych w sporcie, także wyczynowym.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Toksykologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Lekarze polecają tego specjalistę

4

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Do Pani Olimpii trafiłam 2 tygodnie temu, w wyniku reklamacji usług, po roku od wizyty u jej współpracowniczki, z której nie byłam zadowolona z powodu diety w niedoczynności tarczycy, która zaaplikowała mi produkty przy tej chorobie zabronione. Pani Olimipa podczas wizyty była bardzo miła, dietę obiecała przesłać w weekend i po tym kontakt się urwał. Pomimo kilku maili, telefonów i sms-ów ZERO odzewu! Zdecydowanie odradzam

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm w każdym calu. Praca z Panią Olimpią jest konkretna, rzetelna i daje wymierne efekty. Po wprowadzeniu w życie zaproponowanych rozwiązań w niedługim czasie odczułem pierwsze pozytywne zmiany zarówno fizyczne, jak psychiczne, a zdaję sobie sprawę, że nasza współpraca wciąż trwa i z każdym tygodniem jest lepiej. Kontakt z Panią Olimpią jest zawsze przyjazny i rzeczowy. Jeśli ktoś szuka naprawdę kompetentnego dietetyka, to może już przestać. Pani Olimpia jest właśnie takim specjalistą.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbła się w oznaczonym terminie i godzinie. Dokładne badanie. WIele pytań szczegułowych co pozwoliło na dokładność przedstawienia swoich oczekiwań podcza baddania. Pani doktor przystępna i otwarta. Kontakt telefoniuczny bardzo dobry w celu wyjaśnienia wątpliwości po przedstawieniu jadłospisów.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Panią dietetyk Olimpię Przyjemską. Wreszcie czuję, że żyję! Dzięki Pani zrozumiałem na czym polega zdrowe odżywianie i że dzięki samozaparciu można wiele zyskać. W profesjonalny i przemiły sposób udzielono mi wskazówek dotyczących pozbycia się niechcianego tłuszczyku poprzez zdrowe odżywianie. Z wizyty na wizytę dowiadywałem się coraz to ciekawszych rzeczy na temat zdrowego trybu życia oraz diet. Pani Olimpia to niesamowicie sympatyczna, sumienna, solidna osoba, która potrafi uświadomić człowiekowi, że na prawdę można jeść i nie tyć! Wykonuje swoją pracę wkładając w to całe serce - i pełen profesjonalizm (szczególnie jeśli chodzi o stałą i regularną kontrolę wszystkich możliwych pomiarów ciała, tkanki tłuszczowej itp.) Pani Olimpia nie jest pierwszym dietetykiem u którego byłem ale jedynym który mi na prawdę pomógł. W chwilach zwątpienia i kryzysu wspiera i podbudowuje na duchu - w sprawach diety można Jej bezgranicznie zaufać. Jest świetna w tym co robi, a Jej diety skuteczne. Jak jest dobrze - chwali, a jak może być lepiej - motywuje do działania. Wizyta u p. Olimpii to dla mnie inwestycja na całe życie!

 • bardzo dobry

  Bardzo miło, sympatycznie , profesjonalnie. Pani Olimpia jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Z całą odpowiedzialnością gorąco POLECAM W.B.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Olimpia Przyjemska ( 3 lutego 2015)

  Dziękuję za opinię, cieszę się,że mogłam pomóc.

 • bardzo dobry

  bardzo sympatyczna i pogodna osoba. pomogla mi postawic pierwszy, najtrudniejszy krok. dieta ulozona w ciagu 24 h z uwzglednieniem wszystkich potrzeb zywieniowych. dieta dopasowana pod zycie zawodowe, elastyczna. mozna rotowac. serdecznie polecam:))

 • bardzo dobry

  Byłam u p.Przyjemskiej pierwszy raz. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przeprowadziła fachowy wywiad a dietę, którą rozpoczęłam w dniu dzisiejszym, ułożyła w 24h, uwzględniając moje wszystkie sugestie i upodobania kulinarne. Także na razie jestem bardzo zadowolona - oby starczyło mi samozaparcia.Polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Właściwa osoba na właściwym miejscu! Pani Olimpia zaraża swoją pozytywną energią co daje super rezultaty.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Olimpia Przyjemska ( 3 lutego 2015)

  Nie jest trudno mieć w sobie pozytywną energię, kiedy w swojej pracy spotyka się tyle pozytywnych ludzi, dzięki którym można realizować się zawodowo! :-) To samo - napędzające się kolo działa na plus w obie strony.

 • bardzo dobry

  Bardzo gorąco polecam wszystkim, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe życie! Efekty są cudowne, samopoczucie lepsze niż kiedykolwiek. Bardzo dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Polecam dietetyka,pełny profesjonalizm i miła rozmowa . Jestem zachwycona Panią Olimpią. Pozdrawiam Ewa z synem

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Olimpia Przyjemska ( 3 lutego 2015)

  Ja też jestem zachwycona wsparciem, determinacją i mobilizacją, jakimi się Państwo charakteryzujecie :-) Z każdym kolejnym spotkaniem - przemiana nabiera tempa.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę