Natalia Małecka

6

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję łącząc podejście systemowe oraz poznawczo- behawioralne. Mówiąc po ludzku- stosuje metody sprawdzone i poparte badaniami naukowymi.
  Swoją pracę zawodową dzielę między pacjentów dorosłych i dzieci. Z osobami dorosłymi spotykam się pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz prowadząc terapię grupową na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Z dziećmi pracuję prowadząc terapię w przedszkolu ( konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe oraz terapię dla dzieci dotkniętych zaburzeniami rozwoju), jak również podczas spotkań w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Więcej informacji o miejscach w których przyjmuję pacjentów w zakładce- kontakt.
  Moją pracę poddaję regularnej superwizji, korzystając z pomocy certyfikowanego specjalisty PTP. Pracuję w oparciu o zasady kodeksu etycznego psychologa.
  Zapraszam Cię serdecznie na wizytę.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • 12 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjątkowy psycholog, zależy jej na tym aby pomóc dziecku i rodzicom. Niby normalne, ale różnie to bywa,a chodziłam z synem do kilku specjalistów. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej pani.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodzę już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że czuję się lepiej. Bardzo przyjazna, nie narzuca swojego punktu widzenia. Szanuje zdanie pacjenta jednocześnie wskazuje też inne możliwości. Lęków jest u mnie nieco mniej, a były bardoz uciążliwe. Wszystkim polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 28 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem i jestem zadowolony. W moim życiu zaszły zmiany na które nie byłem gotowy i trudno było wszystko samemu uporządkować. Wizyta u tej pani była dobrym wyborem. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dobrze, że trafiłam do Pani Natalii- jestem zadowolona z efektów naszych spotkań. Jakiś czas już odwlekałam wizytę u psychologa, moje problemy nawarstwiały się z dnia na dzień. Kiedy postanowiłam coś zmienić sama, nie do końca mi się to udawało. Z pomocą się to udaje. Teraz jest już coraz lepiej. Widzę to sama i dostrzegają to inni.

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Na wizycie usłyszeliśmy konkretne wskazówki dotyczące postępowania z naszym dzieckiem, które zadziałały. Konkretnie i fachowo. Szkoda, że czekaliśmy z wizyta tak długo.

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam p. Natalię. Jest miłą, otwartą osobą. Kontakt z nią pozwolił mi spojrzec na moje trudności z innej strony, co było mi bardzo potrzebne. Umie słuchac udzielając fachowej pomocy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja