Natalia Małecka

Psycholog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję łącząc podejście systemowe oraz poznawczo- behawioralne. Mówiąc po lud... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję łącząc podejście systemowe oraz poznawczo- behawioralne. Mówiąc po ludzku- stosuje metody sprawdzone i poparte badaniami naukowymi.
Swoją pracę zawodową dzielę między pacjentów dorosłych i dzieci. Z osobami dorosłymi spotykam się pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz prowadząc terapię grupową na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Z dziećmi pracuję prowadząc terapię w przedszkolu ( konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe oraz terapię dla dzieci dotkniętych zaburzeniami rozwoju), jak również podczas spotkań w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Więcej informacji o miejscach w których przyjmuję pacjentów w zakładce- kontakt.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji, korzystając z pomocy certyfikowanego specjalisty PTP. Pracuję w oparciu o zasady kodeksu etycznego psychologa.
Zapraszam Cię serdecznie na wizytę.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Natalii. Daje mi siłę do tego by przetrwać kolejny dzień :) Wiele jej zawdzięczam i z czystym sumieniem polecam wizyty właśnie u Pani Natalii. :) Jestem w trakcie terapii i wiem że za tymi wszystkim kryje się szczęście, które już wkrótce do mnie przyjdzie.

 • bardzo dobry

  U Pani Natalii szukałam wsparcia i porady po tym gdy mój kilkuletni syn z płaczem opowiedział mi o problemie, z którym nie mógł sobie sam poradzić. Dzięki rozmowie z Panią psycholog uzyskałam bardzo ciekawe, i jak się wkrótce okazało, skuteczne wskazówki jak mogę spróbować podejść do tego problemu. Pani psycholog jest bardzo miłą, serdeczną i cierpliwą osobą, która szukała wraz ze mną przyczyn zaistniałego problemu. Nauczyłam się, że warto jest porozmawiać i poszukać pomocy u dobrego lekarza zamiast się zamartwiać. Ze swojej strony bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy psycholog, zależy jej na tym aby pomóc dziecku i rodzicom. Niby normalne, ale różnie to bywa,a chodziłam z synem do kilku specjalistów. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej pani.

 • bardzo dobry

  Chodzę już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że czuję się lepiej. Bardzo przyjazna, nie narzuca swojego punktu widzenia. Szanuje zdanie pacjenta jednocześnie wskazuje też inne możliwości. Lęków jest u mnie nieco mniej, a były bardoz uciążliwe. Wszystkim polecam!

 • bardzo dobry

  Byłem i jestem zadowolony. W moim życiu zaszły zmiany na które nie byłem gotowy i trudno było wszystko samemu uporządkować. Wizyta u tej pani była dobrym wyborem. Polecam!

 • bardzo dobry

  Dobrze, że trafiłam do Pani Natalii- jestem zadowolona z efektów naszych spotkań. Jakiś czas już odwlekałam wizytę u psychologa, moje problemy nawarstwiały się z dnia na dzień. Kiedy postanowiłam coś zmienić sama, nie do końca mi się to udawało. Z pomocą się to udaje. Teraz jest już coraz lepiej. Widzę to sama i dostrzegają to inni.

 • bardzo dobry

  Na wizycie usłyszeliśmy konkretne wskazówki dotyczące postępowania z naszym dzieckiem, które zadziałały. Konkretnie i fachowo. Szkoda, że czekaliśmy z wizyta tak długo.

 • bardzo dobry

  Polecam p. Natalię. Jest miłą, otwartą osobą. Kontakt z nią pozwolił mi spojrzec na moje trudności z innej strony, co było mi bardzo potrzebne. Umie słuchac udzielając fachowej pomocy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maja Koczorowska - Rębacz - psycholog, Ewelina Wiszniewska-Hofman - psycholog, Urszula Jurczak-Robaszkiewicz - psycholog, Oliwia Magaj - psycholog, Anna Niklas - psycholog, Justyna Pospiech-Marciniak - psycholog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę