Natalia Małecka

Psycholog

Umów wizytę 224 odwiedziny w ciągu 30 dni

Natalia Małecka - Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję łącząc podejście systemowe oraz poznawczo- behawiora... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Natalia Małecka - Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję łącząc podejście systemowe oraz poznawczo- behawioralne. Mówiąc po ludzku- stosuje metody sprawdzone i poparte badaniami naukowymi.
Swoją pracę zawodową dzielę między pacjentów dorosłych i dzieci. Z osobami dorosłymi spotykam się pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz prowadząc terapię grupową na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Z dziećmi pracuję prowadząc terapię w przedszkolu ( konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe oraz terapię dla dzieci dotkniętych zaburzeniami rozwoju), jak również podczas spotkań w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Więcej informacji o miejscach w których przyjmuję pacjentów w zakładce- kontakt.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji, korzystając z pomocy certyfikowanego specjalisty PTP. Pracuję w oparciu o zasady kodeksu etycznego psychologa.
Zapraszam Cię serdecznie na wizytę.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Natalii. Daje mi siłę do tego by przetrwać kolejny dzień :) Wiele jej zawdzięczam i z czystym sumieniem polecam wizyty właśnie u Pani Natalii. :) Jestem w trakcie terapii i wiem że za tymi wszystkim kryje się szczęście, które już wkrótce do mnie przyjdzie.

 • bardzo dobry

  U Pani Natalii szukałam wsparcia i porady po tym gdy mój kilkuletni syn z płaczem opowiedział mi o problemie, z którym nie mógł sobie sam poradzić. Dzięki rozmowie z Panią psycholog uzyskałam bardzo ciekawe, i jak się wkrótce okazało, skuteczne wskazówki jak mogę spróbować podejść do tego problemu. Pani psycholog jest bardzo miłą, serdeczną i cierpliwą osobą, która szukała wraz ze mną przyczyn zaistniałego problemu. Nauczyłam się, że warto jest porozmawiać i poszukać pomocy u dobrego lekarza zamiast się zamartwiać. Ze swojej strony bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy psycholog, zależy jej na tym aby pomóc dziecku i rodzicom. Niby normalne, ale różnie to bywa,a chodziłam z synem do kilku specjalistów. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej pani.

 • bardzo dobry

  Chodzę już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że czuję się lepiej. Bardzo przyjazna, nie narzuca swojego punktu widzenia. Szanuje zdanie pacjenta jednocześnie wskazuje też inne możliwości. Lęków jest u mnie nieco mniej, a były bardoz uciążliwe. Wszystkim polecam!

 • bardzo dobry

  Byłem i jestem zadowolony. W moim życiu zaszły zmiany na które nie byłem gotowy i trudno było wszystko samemu uporządkować. Wizyta u tej pani była dobrym wyborem. Polecam!

 • bardzo dobry

  Dobrze, że trafiłam do Pani Natalii- jestem zadowolona z efektów naszych spotkań. Jakiś czas już odwlekałam wizytę u psychologa, moje problemy nawarstwiały się z dnia na dzień. Kiedy postanowiłam coś zmienić sama, nie do końca mi się to udawało. Z pomocą się to udaje. Teraz jest już coraz lepiej. Widzę to sama i dostrzegają to inni.

 • bardzo dobry

  Na wizycie usłyszeliśmy konkretne wskazówki dotyczące postępowania z naszym dzieckiem, które zadziałały. Konkretnie i fachowo. Szkoda, że czekaliśmy z wizyta tak długo.

 • bardzo dobry

  Polecam p. Natalię. Jest miłą, otwartą osobą. Kontakt z nią pozwolił mi spojrzec na moje trudności z innej strony, co było mi bardzo potrzebne. Umie słuchac udzielając fachowej pomocy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę