Natalia Bobrowska-Bartkowiak, ginekolog Słupca

Natalia Bobrowska-Bartkowiak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

23

Adresy

 • Bobrowska-Bartkowiak Natalia Gabinet Ginekologiczny

  Słupca, Szeluty 21

  63 277 ... (zobacz więcej)

 • 9 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, który interesuje się pacjentami . Miła, zna się na swoim zawodzie, można jej zaufać. Dokładna.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec w swoim zawodzie. Wykazuje się cierpliwością, zrozumieniem, rozwiewa wątpliwości i uspokaja. Pani doktor prowadziła moją ciążę, dzięki niej przebiegła ona prawidłowo i doczekaliśmy zdrowego synka, była również przy porodzie. Pani doktor dba o swoje pacjentki z uśmiechem i dobrym słowem Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Trafiłam do Pani dr na początku I ciąży, ponieważ mój ówczesny lekarz miał zbyt odległe terminy na NFZ, a potrzebowałam pilnej konsultacji... i zostałam Jej pacjentką już do końca :-) Bardzo miła, rzeczowa i kontaktowa kobieta, odpowie na każde pytanie, nawet te najbardziej krępujące, nie sieje niepotrzebnej paniki, potrafi uspokoić, pozytywnie nastawić, rozwiać wszelkie wątpliwości przyszłej mamy. Na każdej wizycie pani dr robi USG, pomiary, obdarowuje masą zdjęć na pamiątkę dla przyszłych rodziców, zleca wszystkie niezbędne badania, naprawdę można poczuć, że jest się pod dobrą, fachową opieką, nie żałuję, że trafiłam akurat pod skrzydła Pani dr, polecam wszystkich przyszłym mamom ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor to cudowny specjalista w tym co robi i jako kobieta też wspaniała,pogada pomoże i jest tak ludzka co rzadko się zdarza.jestem jej pacjentką od nie dawna ale bardzo się ciesze ze swojego wyboru bardzo polecam panią Natalie.Lepszego lekarza nie ma w okolicy wielu mogło by się od niej uczyć.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor to bardzo dobry lekarz i cudowna kobieta. Prowadziła całą moją ciążę i odbierała poród choć jej dyżur już się skończył :) Dba o swoje pacjętki,wrazie konieczności zleca dodatkowe badania. warto było wydać te pieniądze na wizyty u niej. Szkoda, że tak mało jest takich cudownych lekarzy. GORĄCO POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniala kobieta i lekarz chodzilam do rosinskiego przez 10 lat i tak mnie nafaszerowal hormonami ze przez 3 miesiace przytylam przytylam prawie 10 kg i jak krwawilam tak krwawilam przez 4 miesiace jak zaczelam tyc to mi powiedzial ze mam mniej jesc zadnych badan i jeszcze te jego slowa to nie mozliwe . pani natalia mozna pogadac z nia na kazdy temat zrozumie wyslucha i nie mowi to nie mozliwe super kobieta i lekarz dopiero ona doprowadzila moje organy do porzadku ale na samym poczatku dostalam liste badan do wykonania polecam

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam. Jestem w pierwszej ciąży, i zdecydowałam sie pójść do p. natalii na wizytę. bardzo miły lekarz, zero stresu. wszysko ładnie wytłumaczy. koszt wizyty kobiety ciężarnej 100zł a jesli tylko zwykła wizyta to 130zł. Naprawdę warto wydać te pieniądze.Pani doktor dba o swoich pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor Natalia to wspaniały lekarz,a przy tym cudowny człowiek.Jest kompetentna,cierpliwa,uważnie wysłucha i powie prawdę,ale tak,że nawet to co wydaje się z początku przerażające staje się jasne i zrozumiałe.Moje zaufanie jest dla niej ogromne,bo uratowała mnie od śmierci,do której o mało nie doprowadził inny lekarz.Wizyta u pani Natalii nie wywołuje uczucia wstydy,ani zażenowania.Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy lekarz jakiego poznałam, odbierała mój poród dzięki niej bardzo mile wspominam ten czas. Szkoda że przyjmuje tylko prywatnie...

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym lekarzem, a przy tym świetnym fachowcem. Pani Natalia prowadziła moją ciążę i odbierała poród. Byłam bardzo zadowolona. Szkoda, że tak rzadko spotyka się takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami