Moses Nande, ginekolog Pelplin
Ginekolog lek.

Moses Nande

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14

Adresy

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Pelplin, Dworcowa 7

  (58)536 ... (zobacz więcej)

 • 18 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog jakiego znam!!!!!! Prowadził dwie moje ciąże. Chodzę do dr.Nande już 20 lat :). Zawsze miły i uśmiechnięty porozmawia na wszystkie tematy, nie narzuca swojego zdania. Takich lekarzy więcej!!!!!!!!! Pozdrawiam Aleksandra.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  doktor Nande prowadził dwie moje ciąże drugą z komplikacjami miałam zakrzepice żylną dzieki niemu nadal żyje mam dwoje zdrowych dzieci.doktor Nande nie tylko stawia trafne diagnozy ale jest cierpliwy ,odpowie na kazde pytanie wyczerpująco a jak trzeba to da tez odpowiednie leki ktore w moim przypadku pomogły.polecam Pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2012

  Ocena: dobry

  doktor Moses Nande prowadzi mnie już 20 lat jest wspaniały i cierpliwy dla pacjentek ,dzięki niemu mam najstarszego 23 letniego syna wtedy to doktor zaczynał pracę w tczewskim oddziale i jako jedyny zajął się mną kiedy tętno dziecka zaczęło słabnąć. SZACUNEK!

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Witam! Uświadomiłam sobie, że dzięki temu lekarzowi mam moje nastoletnie już dziecko :) Myśli nieszablonowo, a właśnie takie spojrzenie dało mi nadzieję. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  super lekarz.Prowadził moją ciąże i jestem z niego 100% zadowolona.Najlepszy ginekolog jakiego znam,bardzo wyrozumiały i podchodzi do pacjenta indywidualnie Polecam serdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Dr.Nande jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą .Mam dwójkę dzieci i każdą ciąże prowadził dr.Mozes Nande -wszystkie badania miałam porobione i USG nawet fotkę maleństwa dostałam.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.A dzięki szybkiej diagnozie dr.dziś żyje mój wujek ,który w przeszłości był poważnie chory ! Dużo kobiet z mojego otoczenia chwali innych lekarzy ,ale to tylko dlatego że nie znają Dr.Nande

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, miły, cierpliwy, potrafi wszystko wytłumaczyć. Ma czas dla pacjentki, odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Dwie ciąże u p. dra Mosesa Nande bez żadnych komplikacji z wszystkimi badaniami zarówno laboratoryjnymi jak i USG. Na prawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Dwa lata byłam leczona bez sensu na żołądek. Jedna wizyta u doktora Nande wystarczyła, by postawił właściwą diagnozę i ulżył mojemu cierpieniu. Wspaniały lekarz - cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, wszystko tłumaczy i widać, że stara się pomóc najlepiej jak tylko potrafi. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Super lekarz! Szacunek do ludzi, cierpliwy, miły, można zaufać takiemu człowiekowi! Poznałam pana Doktora w szpitalu w Starogardzie, polecam wszystkim! Fachowa obsługa.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Nie odmawia nikomu pomocy medycznej.wstawia trafne diagnozy i udziela odpowiedz na wszystkie pytania

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami