lek.

Monika Kortas- Łączna

Psycholog, Terapeuta

62 opinii +dodaj

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS . Witam serdecznie, Posiadam następujące uprawnienia: - Psycholog - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodyn... więcej

Umów wizytę

Pytania pacjentów (27)

 • Szanowna Pani Doktor!
  Wraz z moją partnerką jesteśmy razem i współżyjemy od 7 lat. Mamy po 20 parę lat i oboje byliśmy dla siebie (i jesteśmy do tej pory jedynymi partnerami seksualnymi). Ja jestem osobą raczej otwartą i nie czującą żadnej krępacji w sprawach naszej seksualności, uatrakcyjniania… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Monika Kortas- Łączna

  Witam serdecznie,
  Wizyta jest konieczna ale tylko na chwile obecna z partnerka u psychologa.
  Dobrze by partnerka była sama na tej wizycie. Nie musi rozmawiać o szczegółach, sa to raczej… Więcej

 • nerwica, natręctwa

  Pani doktor, podejrzewam u męża zaburzenia nerwicowe -obgryzanie paznokci, natrętne sprzatanie, lęki- np nie pozwala mi prowadzić auta- to najwazniejsze objawy. Niestety mąż uważa, że nie mam racji, zarzuca mi że chcę zrobić wariata... a ja chcę pomóc. Proszę o radę - jak z nim rozmawiać, żeby… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Monika Kortas- Łączna

  Witam, wg mnie powinniście Panstwo przyjść razem na wizyte. Moze sugestia, ze to Pani chce wyjaśnić swoje podejrzenia i by mąż mógł mi zweryfikować objawy sugerowane przez Pania, pomoże?

Zobacz wszystkie (27) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS .
Witam serdecznie,

Posiadam następujące uprawnienia:
- Psycholog
- Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej
- Psychoterapeuta Dziecięcy
- Psychoterapeuta Małżeński
- Psychoterapeuta Dorosłych
- Psychoterapeuta Grupowy
- Terapia metodami NLP
- Terapia Linią Życia
- Psychoterapeuta Interwencjii Kryzysowej

Zapraszam serdecznie do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Aspera, którą założyłam w 2007 roku.
Zapewniam skuteczną, profesjonalną i etyczną pomoc, w spokojnej i przyjaznej atmosferze.
Zapewniam Państwu całkowitą dyskrecję i najwyższy poziom wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Przez kilka lat zwiedzałam najróżniejszych bydgoskich terapeutów, na koniec trafiłam do Pani Moniki, która jako jedyna (nie przesadzam! c:) wykazywała szczere zainteresowanie problemami 20-letniej schizofreniczki. Terapię przerwałam w wakacyjnym szale wyjazdów, teraz, po powrocie do szarej prozy życia poszukuję kogoś, kto byłby choć w połowie tak dobry, a urzędował w Poznaniu. c: Tak czy inaczej, polecam wizyty u Pani Moniki. c:

 • bardzo dobry

  Pani Monika jest cudownym psychologiem.To bardzo ciepła i kochana kobieta. Nie mam słów żeby opisać jak bardzo pomogła mnie i mojej córce. Nauczyła nas bardzo ważnej rzeczy ; mnie, patrzeć oczami nastoletniej córki a córkę , patrzeć oczami matki . Jesteśmy z córką prawdziwymi przyjaciółkami , relacje nasze są cudowne ;-) Polecam Panią Monikę wszystkim mamą które mają problem ze zbuntowanymi nastolatkami . Pani Moniko DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ ;-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Monika Kortas- Łączna ( 25 czerwca 2015)

  Jest Pani świetna babka i Agata jest mądra młoda kobieta a to przepis na sukces. Trzymam za Was kciuki!

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca!!!!!!! Gdyby nie Pani Monika byłabym na lekach albo i w szpitalu.... Przeszłam terapię hipnozą co uważam za wspaniałą metodę... umiałam dzięki temu wrócić do normalnego życia:) a naprawdę było ŻLE! Szczerze POLECAM Monika Kortas-Łączna to bardzo dobry specjalista!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Monika Kortas- Łączna ( 21 grudnia 2014)

  Pani Moniko pozdrawiam i życzę najlepszego dla Waszej rodzinki :)

 • bardzo dobry

  Pani Monika bardzo mi pomogła,dziękuje z całego serca.Już dawno powinnam do Pani trafić.POZDRAWIAM i dziękuje.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Moniki z polecenia. Lepiej nie mogłam trafić!!! Bardzo mi pomogła uporać się z problemami. Profesjonalna pomoc, bardzo duże zaangażowanie. Dużo pracy ode mnie wymagała, zadawała pełno zadań. Mam wrażenie, że od siebie w każdym przypadku wymaga jeszcze więcej. Praca i chęć udzielenia pomocy to Jej pasja, jest to wyczuwalne na każdym kroku. Potrafi powiedzieć prawdę prosto w oczy, co w dzisiejszych czasach jest godne podziwu. Polecam serdecznie wspaniały psycholog a jeszcze lepsza osoba :)

 • bardzo dobry

  Pani Monika Bardzo mi pomogła. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tej trapi a okazała sie strzałem w 10! Dlugo nie dodawałem opinni ( rożne względy prywatne) ale po takim czasie będzie około roku nadal czuje sie wspaniale ! Serdecznie polecam ! jedyny minus to terminy .... Ale czego sie spodziewać do najlepszych specjalistów trzeba swoje poczekać ;) Serdecznie Pozdrawiam !

 • bardzo dobry

  Pani Monika bardzo mi pomogła. Dzięki terapii znacznie poprawił się mój stan zdrowia i mogłam obniżyć dawkę przyjmowanych leków. To doświadczony, wnikliwy i przy tym bardzo miły specjalista w swojej dziedzinie - zdecydowanie polecam

 • bardzo dobry

  13 letni syn był przed wizytą nie do ogarnięcia! Po kilku wizytach robi to co powinien i stał się cud :) Pani Moniko jest Pani dobrym duchem w naszym życiu ! Dziękuje

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Monikę. Jest świetnym specjalistą i ciepłą i otwartą osobą (choć jeśli trzeba to umie też opiepszyć). Trafiłam do Pani Moniki z depresją i nerwicą natręctw, było ze mną bardzo źle, ale już po kilku wizytach czuje się o wiele lepiej, teraz jest mi łatwiej żyć i zmagać się z codziennymi problemami.... Walczymy jeszcze z jedzeniem, ale mam nadzieję, że i z tym problemem wygramy.... Jeszcze raz polecam!!!

 • bardzo dobry

  Pani Monika Kortas- Łączna - świetny lekarz, psycholog, terapeuta i tutaj można wymieniać w nieskończoność; ale przede wszystkim kobieta, która zmieniła moje życie. Dziękuję :)