lek.

Monika Kortas- Łączna

Psycholog, Seksuolog, Biegły sądowy

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Witam serdecznie, Posiadam następujące uprawnienia: - Psycholog - Hipnoterapeuta - Coach - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej - Psychoterapeuta Dziecięcy - Psychoterapeuta Małżeń... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Witam serdecznie,

Posiadam następujące uprawnienia:
- Psycholog
- Hipnoterapeuta
- Coach
- Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej
- Psychoterapeuta Dziecięcy
- Psychoterapeuta Małżeński
- Psychoterapeuta Dorosłych
- Psychoterapeuta Grupowy
- Terapia metodami NLP
- Terapia Linią Życia
- Psychoterapeuta Interwencjii Kryzysowej

Zapraszam serdecznie do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Aspera, którą założyłam 7 lat temu.
Zapewniam skuteczną, profesjonalną i etyczną pomoc, w spokojnej i przyjaznej atmosferze.
Prowadzę również konsultacje oraz coaching w dowolnym miejscu Polski, a także za granicą.
Zapewniam Państwu całkowitą dyskrecję i najwyższy poziom wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu.

Jako biegły sądowy sporządzam profesjonalne opinie badawcze na cele sądowe, wykonuję badania i diagnostykę.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca!!!!!!! Gdyby nie Pani Monika byłabym na lekach albo i w szpitalu.... Przeszłam terapię hipnozą co uważam za wspaniałą metodę... umiałam dzięki temu wrócić do normalnego życia:) a naprawdę było ŻLE! Szczerze POLECAM Monika Kortas-Łączna to bardzo dobry specjalista!!!

 • bardzo dobry

  Pani Monika jest świetną specjalistką. Długo szukałam pomocy dla moich "problemów". Raz słyszałam, że mam nerwicę, raz zaś, że zespół jelita drażliwego. Spotykałam się z różnymi "specjalistami", których leczenie doprowadzało mnie do frustracji, czyli: faszerowanie lekami i omawianie życia od początku dzieciństwa. Nie widziałam żadnych efektów poza uzależnieniem od leków. Pani Monika na naszym pierwszym spotkaniu otworzyła mi oczy - mam depresję. To wyjaśniało wszystko, co do tej pory działo lub nie działo się w moim życiu. Pani Monika stosuje nowoczesne metody leczenia (hipnoza, techniki relaksacyjne, "zadania domowe" dla pacjenta - dziękuję za to ostatnie Pani Moniko :) ), dzięki którym już po kilku tygodniach widziałam znaczne zmiany w moim sposobie myślenia. W trakcie terapii wyszło na jaw kilka innych kwestii, mających znaczenie w jakości mojego życia, ale o których nie miałam pojęcia. Pani Monika daje nadzieję na lepsze życie i robi wszystko co w jej mocy, by tak się stało. Żałuję, że z przyczyn niezależnych ode mnie wiele ostatnich wizyt zostało odwołanych. Musiałam przerwać leczenie na kilka tygodni. Czekam jednak z niecierpliwością na kolejne spotkanie z Panią Moniką. Wierzę, że wyjdę z depresji, że wyzdrowieję i będę szczęśliwą, pewną siebie osobą. A to wszystko dzięki Pani Monice Kortas-Łącznej. Wiem, że gdy leczenie dobiegnie końca nie zapomnę o Pani Monice i w późniejszych latach będę miała pewność, że mogę się do niej zgłosić o pomoc, jako do najlepszego specjalisty z jakim miałam do czynienia. Pozdrawiam Panią Monikę serdecznie i do zobaczenia :)

 • bardzo dobry

  Pani Monika jest najlepszym psychologiem,do jakiego trafiłam (szukałam pomocy u ponad 5).Jej metody leczenia są bardzo skuteczne.W końcu! zaczynam normalnie funkcjonować..Pani Monika jest profesjonalna,dla niej sukcesem jest zdrowienie pacjenta.Jest ciepła,wyrozumiała i cierpliwa.Zawsze pomocna,nie tylko w czasie samej wizyty można na nią liczyć (dla mnie coś wyjątkowego).Nie ocenia pacjenta,jedynie szuka rozwiązań...i wspiera.Cudowna i wielkie DZIĘKI za dotychczasową terapię!!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor to super specjalista w swojej dziedzinie. Pomaga mi i mojemu synkowi. Pierrwsze efekty było widac już po kilku wizytach! A do tego jest przemiła i zawsze uśmiechnięta! Polecam z całego serca terapie u Pani psycholog!!!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem Pani Moniki. Bardzo zaangażowała się w moją sprawę, błyskawicznie podpowiedziała co robić dalej, nakierowała i naładowała optymizmem. Potrafi cierpliwie wysłuchać, wczuć się w problem i co najważniejsze pomóc! Gorąco Polecam!

 • bardzo dobry

  Z usług Pani Moniki korzysta mój 6letni synek. Jest bardzo zaangażowana, stara się pomóc również w sprawach pobocznych towarzyszących naszemu przypadkowi i wiem, że zawsze można na nią liczyć. Terapia przynosi bardzo pozytywne efekty. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Pani Monika to wyjątkowy psycholog, bardzo zaangażowany w pracy z pacjentem.Pomogła mi zmierzyć się z wieloma problemami. Moja terapia wciąż trwa, ale już dziś mogę szczerze polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego i skutecznego specjalistę. Beata P.

 • bardzo dobry

  Dziękuję bardzo za pomoc. Mam nadzieję,że nasza dalsza współpraca pozwoli mi wyjść na prostą. Pozdrawiam Jolanta

 • bardzo dobry

  bardzo pomocna osoba, zaangażowana w swoją pracę, co da się odczuć na każdej wizycie. Szczerze mogę polecić

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, empatia i nakierowanie uwagi na pacjenta. Lekarz nie spoglądał na czas pomimo upływu czasu wizyty. Po prostu pomógł.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Monika Lutostańska - psycholog, Aleksandra Piątkowska - psycholog, Karolina Szatkowska - psycholog, Joanna Stańczyk-Kranc - psycholog, Elżbieta Marchlewicz - psycholog, Daria Krulikowska - psycholog, Maria Trzcińska - psycholog, Agnieszka Rutkowska - psycholog, Kamila Drobinska - psycholog, Szymon Gołota - psycholog, Marcin Woźniak - psycholog, Agnieszka Kaczmarek - psycholog, Daria Jaworska - psycholog, Anna Karpiuk - psycholog, Agata Tarczałowicz - psycholog, Aleksandra Pauszek - psycholog, Kazimierz Markowski - psycholog, Antoni Krupiński - psycholog, Marta Przybysz - psycholog, Michalina Wojtas - psycholog

Najbliższe terminy:

 • wtorek, 13 stycznia: 20:00
 • środa, 14 stycznia: 14:00
 • czwartek, 15 stycznia: 11:00
kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę