Monika Dzięgielewska, okulista Warszawa
Okulista lek.

Monika Dzięgielewska

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

O mnie

 • Zlokalizowany w malowniczym Wilanowie, Instytut Oka dr Dzięgielewskiej, to głęboka diagnostyka chorób oczu zarówno dorosłych jak i dzieci oraz osób starszych.

  W Instytucie Oka znajdziecie również bogatą ofertę z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii powiek.

  Rejestracja czynna 7 dni w tygodniu, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu.
 • 19 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest niesamowita. Poszłam do niej z zapaleniem twardówki, ale na szczęście wszystko skończyło się pomyslnie. Pani doktor wręcz była pod telefonem i odpowiadała na każde pytanie. Prawdziwy lekarz z powołania!

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniała wizyta bez stresu, wstydu i bólu! Do tego taka dbałość o szczegóły i o pacjenta - rewelacja!

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W Instytucie Oka poddałam się liftingowi twarzy i szyi za pomocą nici liftingujących. Zdecydowałam się akurat na ten zabieg, dlatego, że jest on wykonywany bez skalpela. Skóra twarzy i szyi jest podniesiona i naciągnięta, cieszę się, że uzyskałam takie efekty bez konieczności używania skalpela.

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska przeprowadzała u mnie zabieg chirurgiczny podniesienia powiek. Efekty są doskonałe, moje oczy brały wyrazu, są większe a ja lepiej widzę :) Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska przeprowadzała u mnie zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z efektów ale również z Pani doktor, która po przez rozmowę i sposób bycia, potrafi rozładować strach i obawy. Zresztą tak naprawdę nie było się czego bać, bo okazał się zabiegiem bezbolesnym :)

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska, przemiła osoba i bardzo dobry okulista. Już po samej rozmowie z Panią doktor człowiek czuje się pewniej i wie, że jest w dobrych rękach.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  To, że Dr Dzięgielewska ma bardzo dobre podejście do dzieci to rzeczywiście prawda. Ja byłam z moją 3 miesięczną córeczką u której Pani doktor niestety zdiagnozowała zeza. Wiem jednak, że jest w dobrych rękach.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Monika to zarówno wspaniały lekarz jak i osoba. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, odpowiada na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie leczenia i obawy przed nim. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 5 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Zaprowadziłam mojego synka do pani dr Dzięgielewskiej, jej jedynej się nie wyrywał i nie płakał. Polecam do dzieci wstydliwych i bojaźliwych.

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam panią doktor. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia. Jest lekarzem bardzo kompetentnym i wiarygodnym.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online