Mirosława Sobczyk, psychiatra Nowa Sól

Mirosława Sobczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7
 • 21 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Przed laty zupełnie zostałam zlekceważona. Miałam wrażenie, że lekarka nie rozumie z jak poważnym problemem się do niej zgłosiłam (długotrwała bezsenność wywołana traumatycznymi przejściami, stan permanentnego napięcia, prawie całkowity brak łaknienia i niechęć do wszelkiego działania). Z niezbyt życzliwą miną, niechętnie i z widocznym zniecierpliwieniem mnie wysłuchała, co trwało zresztą b. krótko. Pamiętam, że zaleciła mi zmianę środowiska, wyjazd gdzieś daleko itp. , co w mojej sytuacji było po prostu niemozliwe. Na koniec przepisała mi psychotropy, które brałam przez wiele lat.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miłą, ciepłą i serdeczną osobą. Z zaangażowaniem i zrozumieniem podchodzi do pacjenta i swojej pracy. Sama rozmowa z nią podnosi na duchu i poprawia nastrój. Gorąco polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  to miłosć , nie lekarz Jest w niej tyle ciepła , tyle dobra , zrozumienia i taka bliskosć pacjenta , kiedy wydaje sie ,że nie ma wyjścia , ona daje światełko w tunelu depresji pacjentowi nie tylko lek jest potzrebny , ale obecnosć lekarza

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam gorąco.I nie tylko prywatnie bo pomaga ludziom z powołania!

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2009

  Ocena: Słaby

  Pani doktor jest miła ale chyba tylko prywatnie ...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 stycznia 2009

  Ocena: Dobry

  Wspanialy Lekarz i Wspanialy Czlowiek

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor pomaga judziom od serca.Dla każdego ma czas na rozmowę.Nie ogranicza się tylko do wypisyania leków.Prowadzi w miarę czasu mini psychoterapię-bardzo skuteczną.Jest osobą miłą,skromną i bardzo życzliwą.Dużo dobrego jej zawdzięczam i polecam innym.Jest dobrym lekarzem i potrafi przkonująco uchwycić sedno sprawy.Po wizycie pacjent czuje się z "zbudowany",silniejszy-ma dar do rzeczowych rormów na tematy trapiące chorego.Jedt b.miła,przystępna i taka ludzka.Znam p.doktor od wielu lat i jestem pewien ,że jako lekarz jest wyjątkowo oddana i pomaga ludziom -jak tylko może.Chciałbym i jej życzyć dużo zdrowia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami