Mirosław Wróbel, weterynarz Szczecin

Mirosław Wróbel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

21

Adresy

 • 4 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pierwszy weterynarz ktory tak mnie zawiodl;( oddalam mu w rece swojego najwiekszego przyjaciela-Fibi- buldozek francuski-4 letni. Ktory byl zdrowym i wesolym psiakiem. Pan Wrobel namowil mnie na niegrozny zabieg korekcji podniebienia,ktory pozniej sie okazal niepotrzebny. Straszyl ze moze miec problemy na starosc. Pozniej sie okazalo ze to urok tego psiaka i nic nie musial miec robione. Nie odebralam juz Fibci, po tel od Pana Wrobla,, ze ja stracilismy";( bylam w 9 mies ciazy ,przezylam strasznie i do tej pory nie moge sobie poradzic z tak bezsensowna strata psiaka ktory byl dla mnie jak dziecko! Dla doktora licza sie pieniadze!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam!!! Miałam dwukrotnie do czynienia z Panem Wróblem i ani za pierwszym, ani za drugim razem nie byłam zadowolona. Pierwsza wizyta ograniczyła się do włożenia kociątka do inkubatora i dokarmianie go mlekiem modyfikowanym. Lekarz zarzucił złe karmienie, stąd biegunka, apatia i brak apetytu. Żadnej diagnostyki! Następnego dnia obsługiwał nas inny lekarz i okazało się, że wyniki są fatalne. Rozpoczęliśmy leczenie m.in codzienne kroplówki, antybiotyki. Za drugim razem dr Wróbel miał sprawdzić wenflon, bo zauważyłam wyciekający płyn. Lekarz bez sprawdzenia zalepił go dodatkowym plastrem, reszta kroplówki wylała się na łapkę, a zwierze chodziło dzień dłużej z bezużytecznym wenflonem. Za kroplówkę zapłaciłam. Nie polecę już nikomu tej lecznicy, właśnie ze względu na Pana Wróbla.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 listopada 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  A ja nie polecam pana Wróbla. Jeździliśmy z naszym pieskiem przez 3 lata do gabinetu, był pod opieka pana doktora, usg i co wszystko było pięknie. Po ostatnim usg wykonanym na początku miesiąca nic nie wskazywało "najczarniejszego scenariusza", za 6 tygodni "Nasz Przyjaciel" był do uśpienia. Pan Wróbel musiał coś przegapić, bo praktycznie wszystkie organy miał zaatakowane. Bardzo nam brakuje" naszego mokrego noska". Wysoką notę może pan Wróbel u nas dostać za swój humor i kulturę osobistą. Ale ja nikomu tej lecznicy już nie polecę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  SUPER WETERYNARZ-NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH. O kazdej porze dnia i nocy gotowy nieść pomoc zwierzakom. Przemiły człowiek .

  zgłoś nadużycie
 • 7 września 2012

  Ocena: Słaby

  Poszłam do Pana Wróbla z chorym kotem. Pan doktor nie wiedząc co kotu dolega zalecił pobranie krwi. Do pobrania krwi uśpił mi kota. Byłam głupia że pozwoliłam na to. Nigdy wcześniej ani później żaden lekarz nie usypiał mi kota do pobrania krwi. Nie rozumiem, jak tak doświadczony lekarz nie wiedząc co kotu dolega uśpił go tylko dlatego, że kot mógł go w czasie pobierania krwi podrapać. W tym czasie w gabinecie był drugi lekarz, który mógł pomóc kota przytrzymać. Kot przez trzy dni po uśpieniu chodził jak pijany. Co się okazało, miał ciężką niewydolność nerek. Ta narkoza dobiła te biedne chore nerki. Kiedy zadzwoniłam z zarzutem, lekarz oddzwonił ale nie po to by mnie przeprosić, był bardzo urażony, że śmiałam zakwestionować jego decyzję. Uważam, że każdemu nawet najlepszemu mogą zdarzyć się błędy i złe decyzje, ale sztuką jest umieć się do błędu przyznać. Pan Wróbel nie potrafi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja sunia od początku byla u dr. Wróbla , potem Wróbel nam uciekł w nieznane.... i jest osiadł na Przyjaciół Żołnierza, jutro wybieramy się na zabieg usunięcia guzika w okolicy sutka, mam nadzieje że jak zwykle ,,Wróbel,,będzie lekiem na cale zło. ...cdn.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękuję Panu Doktorowi za uratowanie życia mojemu psu! Pan dr Wróbel już drugi raz dokonał cudu,że moja wiekowa sunia żyje!Jest najlepszym weterynarzem w Szczecinie!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Genialny lekarz. Doskonałe umiejętności , doskonałe podejście do zwierząt. Operował i wyleczył naszego psa z bardzo poważnej choroby. Z całkowitym zaufaniem można oddać swojego chorego zwierzaczka w ręce doktora. Naprawdę doświadczony lekarz , z powołania. Nasza wdzięczność za uratowanie życia ukochanego psiaka dozgonna : ) . Podejście lekarzy w gabinecie na ul.Przyjaciół Żołnierza REWELACYJNE !, pełen profesjonalizm. Jestem naprawdę zachwycona i z pełną odpowiedzialnością polecam ten zespół lekarski i sam gabinet.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  świetny specjalista - kardiolog, ma podejście do pacjenta i opiekuna. polecam

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Parę lat temu wyleczył naszą frecię, a był w bardzo ciężkim stanie. Jedyny lekarz który się tego podjął. Długo go szukalismy po długich poszukiwaniach w końcu go znależliśmy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja