Mirosław Tomaszewski, ginekolog Milicz

Mirosław Tomaszewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24

Adresy

 • 13 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Może i jest małomówny, ale na pewno dba o swoje pacjentki. Nie zgodzę się z tym, że je lekceważy! A nawet uważam że szanuje strach i obawy przyszłych matek. Zawsze mogę na niego liczyć, wiem że nie odmówi mi wizyty, że zawsze przyjmie na oddziale jeśli nie w prywatnym gabinecie. Nie potrafi kobiet czarować, miło sie uśmiechać- fakt.....ale przy nim czuje się bezpieczna. Wkrótce mój poród i to, czym chciałabym się podzielić to fakt, że strach nieco "łagodzi" wiara w jego pomoc w trudnej chwili. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista ja trafiłam do Niego z ciążą powikłaną jestem bardzo zadowolona urodziłam zdrową córkę która ważyła 3.980,więc co tu dużo mówić takich lekarzy nam potrzeba.DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po pierwszej kontrolnej wizycie u doktora i oceniam pozytywnie.Konkretny lekarz,cierpliwie i bez pośpiechu odpowiadał na wszystkie pytania mimo iż miał godzinne opóżnienie.Na porodówkę się jeszcze nie wybieram ale myślę że w przyszłości zgłoszę się do niego:)Uważam że fachowo wykonuje swoją pracę i nie wymagam od niego super poczucia humoru i uśmiechów od ucha do ucha w końcu każdy z nas jest inny.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam dr Tomaszewskiego. Nie sądzę że jest małomówny, prowadzi moją ciążę od początku, co miesiąc mam do wykonania badania, co wizytę usg, gdy mam jakieś wątpliwości to pytam i bez problemu wszystko wyjaśnia. Przecież lekarz nie jest od pogaduszek. Bardzo dobry specjalista. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Rzeczywiście , doktor małomówny, ale po co klepać głupoty lub farmazony , jak morzna rzeczowo i konkretnie naświetlić rzeczywistość...? Chodzilam z rożnymi problemami, odbiaral moje dziecko i w każdej sytuacji spisał sie na medal .. nic dodać nic ująć.

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2012

  Ocena: słaby

  Prowadziłam u Pana doktora ciążę i szczerze mówiąc nie byłam zadowolona. Lekarz nieprzyjemny, małomówny, z łaski odpowiada na pytania, trzeba go ciągnąć za język, traktuje pacjentkę bardzo przedmiotowo,a przecież chodząc na wizytę prywatną oczekuje się bardziej miłego zachowania! Uważał, że wyolbrzymiam sobie choroby i problemy, ale jak każda matka w ciąży martwiłam się o córeczkę.Zdziwił się jak zobaczyła mnie na oddziale z rzekomo wyolbrzymionymi przypadłościami i ze skierowaniem od innego lekarza! Nie polecam!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 czerwca 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Chodziłam do tego Pana prywatnie ,bardzo małomówny .Zadając mu pytania z łaski na nie odpowiadał ,czułam się przez to niepewnie .Konsultowałam się z innym lekarzem z Milicza w nurtującej mnie sprawie ,to niestety okazało się ,że obaj Panowie rozmawiali o mnie,mimo iż chyba jakaś tajemnica lekarska obowiązuję ??.Póżniej Pan doktor Tomaszewski w szpitalu wypomniał mi jak mogłam się konsultować z innym lekarzem.Na sali jak leżałam ani razu mnie nie odwiedził a jak wychodziłam ze szpitala to jak mnie zobaczył to cofnął się do swojego pokoju .

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 kwietnia 2011

  Ocena: dobry

  Witam! Ja chodziłam na wizyty do pana doktora 2009r.Ogólnie z wizyt byłam zadowolona ! TYLKO CZASAMI troche sie denerwowałam czy na pewno z dzidziusiem wszystko ok. na każdej wizycie mówił ,że wszystko jest w porządku i nic za wiele sam nie mowił więc zawsze miałam do niego pytania odpowiadał ale tak od niechcenia! troche za mało dawał skierowań na badania ,ja robiłam sama na własna ręke co miesiąc (krew i mocz ) co do płci dziecka to sie nie pomylił:) mam córkę !ogolnie dobrym jest lekarzem i nic mu za wiele nic nie idzie zarzucić w końcu jest ordynatorem!!! a jeżeli chodzi o szpital to polecam Jest tam spokój !i nikt ci nie rządzi jak masz karmic czy piersia czy butelką! pełen luz POZDRAWIAM WAS Ania

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! całą ciąże szukałam odpowiedniego fachowcy, do dr Tomaszewskiego trafiłam na koniec ciąży, jednak to wystarczyło by poród był wspaniałym przeżyciem, a ja otoczona fachową opieką czułam się bezpiecznie. Dr Tomaszewski jest nie tylko najlepszy w swoim zawodzie, ale to również prawy człowiek mający zasady moralne.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2010

  Ocena: dobry

  Naprawdę dobry fachowiec, pomógł mi, dzięki niemu żyję.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami