Mieczysław Gorzelak, ortopeda Lublin

Mieczysław Gorzelak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Lublinie ,wspaniały człowiek . Szanuje pacjentów i personel..Leżałam wielokrotnie na oddziale i mile wspominam pobyt na oddziale .

  zgłoś nadużycie
 • 5 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Moim zdaniem jest to lekarz jakich mało, przemiły, z humorem, fachowy i kompetentny. Leżałam na oddziale u Pana Doktora i chociaż nie był moim lekarzem prowadzącym, to jako zastępca ordynatora żywo interesował się mną, a także każdym bez wyjątku pacjentem. W pracy pojawiał już o godz. 6 rano i po kolei odwiedzał wszystkich chorych. Każdemu poświęcił wiele czasu, udzielał rad, pocieszał, rozśmieszał, instruował jak postępować przy danym schorzeniu. Osobiście poznałam kilka pacjentek zoperowanych przez Pana Doktora, które wychwalały Go pod niebiosa. Uśmiech i wsparcie Pana Doktora pomogły mi zmniejszyć lęk przed operacją, a także ból po zabiegu. Polecam wszystkim Pana Doktora Gorzelaka i cały personel Oddz. Rehabilitacji PSK4:)

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem "regularną" pacjentką tego lekarza od pięciu lat. Nigdy nie usłyszałam nawet sugestii aby się "odwdzięczyć", pomimo, że leczę się zarówno w Luxmedzie z abonamentu, jak również w przychodni przyszpitalnej na NFZ. Dzięki interwencji Pana Doktora otrzymałam bogaty zakres rehabilitacji na mój chory kręgosłup bez zbędnego oczekiwania i bez wydania choćby złotówki w ramach podziękowania. Jestem zdumiona tymi negatywnymi komentarzami, ale to naturalne, że niezadowolony prędzej napisze komentarz niż wdzięczny pacjent pochwali. Wielka szkoda, bo to naprawdę wyjątkowy Specjalista w tej dziedzinie, zwłaszcza że medycyna to nie jedyne kierunki Jego studiów (m.in. rehabilitacja). Co do powierzchowności Doktora - różnie bywa - jak z każdym człowiekiem, który bywa raz radosny, innym razem zmęczony. My pacjenci też nie jesteśmy "święci" i potrafimy wyprowadzić z równowagi. Dr Gorzelak może nie jest wylewny, ale zapytany o szczegóły wyjaśnia je - trzeba jednak zapytać. Sam z siebie wykładów nie robi. Ale serce ma wielkie. Ja polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 4 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Na wizycie u tego doktora nie czułem ,że uszanował moje cierpienie i nie poczułem szacunku do mnie jako pacjenta .Nie uzyskałem od tego doktora informacji ani o planie leczenia ,a tym bardziej o prognozach,za to uzyskałem informację ,że jest złośliwy..Kontakt z nim to było dla mnie traumatyczne doświadczenie!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 sierpnia 2012

  Ocena: Dobry

  Pan Doktor jest wspaniałym i bardzo kompetentnym lekarzem w swojej dziedzinie.Przy tym jest w swej pracy bardzo dokładny,dociekliwy,szukając przyczyn choroby.Jest to lekarz,,który nie nadużywa leków,,

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie pan Doktor to dobry miły ale i konkretny i stanowczy człowiek właśnie taki powinien być. Bardzo mu dziękuję za przeprowadzenie operacji-zabiegu. Dla mnie jest godny polecenia. To on podszedł do mnie jak do człowieka, rozumiał emocje, mój przestrach, potraktowal ciepło, przychylnie i z uśmiechem a nie oschle. Operacja-zabieg udana, bardzo mu dziękuję i dlatego wystawiam opinię bardzo dobrą.

  zgłoś nadużycie
 • 21 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam dr. Gorzelaka.Dlaczego? otóż w moim przypadku była to fatalnie przeprowadzona operacja stawu kolanowego. Przebywając dość długo na oddziale zauważyłam, że nie tylko u mnie wystąpiły bardzo poważne powikłania.Trudną sytuacje pogarszał fakt,że od dr.Gorzelaka nic nie można się dowiedzieć co się dzieje.Zero informacji.Jest to osoba bardzo arogancka , nie życzliwa traktująca pacjenta według statusu społecznego i portfela.Na szczęście znalazłam innego lekarza. pacjentka rok 2009

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  OSOBIŚCIE SZCZERZE POLECAM, BARDZO DOBRY LEKARZ. NIE ODMAWIA GDY JEST SIĘ W POTRZEBIE NAWET GDY JEST MOCNO ZAJĘTY. WIADOMO, ŻE PACJENTÓW MA NA PĘCZKI, PRACY DUŻO I NIE MUSI WSZYSTKICH PAMIĘTAĆ, CZASEM TRZEBA SIĘ PRZYPOMNIEĆ. NARZEKACIE NA LECZENIE FARMAKOLOGICZNE GDY DIAGNOSTYKĘ TRZEBA CZEKAĆ MIESIĄCAMI??? ŚMIESZNE. ZRESZTĄ JEŚLI KTOŚ NIE CHCE NIC BRAĆ, NA SIŁE NIC MU PRZECIEŻ LEKARZ NIE PRZYPISZE MOŻNA POCZEKAĆ NA BADANIE JEŚLI KTOŚ WOLI 1-2 MIESIĄCE ZNOSIĆ KONTUZJĘ BEZ LECZENIA. ODNOŚNIE "DOGADYWANIA SIĘ" NIC TAKIEGO-WRĘCZ PRZECIWNIE.

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Zero podejścia do pacjenta-nie słucha co się do niego mówi.Na 1 zdjęcie rzucił okiem, na drugie nawet nie spojrzał.Nic nie można się dowiedzieć od niego

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 sierpnia 2010

  Ocena: Słaby

  Dr Gorzelak bez wstępnych badań typu USG,prześwietlenie itp stosuje leczenie farmakologiczne często srodkami bardzo szkodliwymi dla organizmu Działa po prostu na wyczucie ,albo pomoże albo nie

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online