lek. dent.

Michał Rawicki

Stomatolog

Umów wizytę 58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.doktorrawicki.pl W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawcze... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Michał Rawicki

  Aleja Powstańców Wielkopolskich 26 (Medicover)
  85-090 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

www.doktorrawicki.pl
W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami są: endodoncja mikroskopowa, mikrochirurgia endodontyczna, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.
Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwerytet Medyczny w Białymstoku (2007)

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2013)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2014)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Barranquilla - Colombia 2014)
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt - Niemcy 2015)
więcej

Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, poważna sprawa a załatwiona szybko, profesjonalnie i co najważniejsze bezboleśnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i mega delikatny lekarz. Wyposazenie gabinetu na najwyzszym poziomie. Ceny wysokie ale odzwierciedlaja profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana Doktora. Sympatyczny, uśmiechnięty, a przede wszystkim ze wspaniałym podejściem do pacjentów. Szłam z pewnymi obawami (jak to bywa z wizytami u nieznanych stomatologów), a wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm! Polecam :)

 • bardzo dobry

  Panie Michale !!!!!!! Cóż mogę powiedzieć - miło i profesjonalnie, bezstresowo, sprawnie i bezboleśnie!!! Komfort podczas zabiegu, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Trudno w kilku słowach wyrazić szacunek i podziękowanie dla Pana Doktora. Nigdy nie myślałam, że wizyta u dentysty może być tak przyjemna :) ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Michał to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam w swoim życiu,szczególnie z podejściem do dzieci i z poradzeniem sobie ze złamanym zębem.Każdemu polecam doktora Rawickiego. Jola

 • bardzo dobry

  Bałam się strasznie stomatologa a co dopiero znieczulenia (przewodowego) i ekstrakcji zęba. Miałam problem z bolącym zębem trzonowym 7. Okazało się, że strach ma wielkie oczy... Pan Michał wytłumaczył na czym polega znieczulenie przewodowe. Nie ma się czego bać. Zero bólu podczas znieczulenia i ekstrakcji zęba. Polecam BARDZO Pana Michała.

 • bardzo dobry

  Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm! Polecam Pana doktora wszystkim a zwłaszcza tym którzy tak panicznie boją się wizyty u dentysty, tu naprawdę nic nie boli! :)

 • bardzo dobry

  Witam, wczoraj byłem u tego Pana, i jestem pozytywnie zaskoczony. Miałem wyrywanego zęba, podczas tego zabiegu nie odczuwałem bólu, kiedy Pan Michał wykonywał zabieg informował mnie o czynnościach które wykonuje, nie ukrywając boje się dentystów i bardzo się bałem, ten Pan uspokoił mnie i podczas wyrywania mojego ząbka, mówił do mnie i przez chwilę nawet miałem ochotę się uśmiechnąć. Według mnie jest Pan profesjonalistą w swoim fachu i na pewno jak będę miał problem z zębami znów zgłoszę się do Pana. DZIĘKUJĘ ZA POMOC ! Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego stomatologa znaleźliście go właśnie tutaj !!!

 • bardzo słaby

  Na myśl o tym lekarzu na usta cisną mi się dwa słowa "NIGDY WIĘCEJ". Pan dr zatruł mi ząb, w ciągu kilku następnych dni ząb bolał bardziej niż przed wizytą u dr Rawickiego więc 5 dnia walki z bólem zadzwoniłam do niego. Zęba nie chciał obejrzeć, telefonicznie zostałam poinformowana, że ból minie i mam brać tabelki przeciwbólowe. Zgłosiłam się do innego stomatologa i okazało się, że ząb jest martwy i był niepotrzebnie zatruwany, po założeniu na niego opatrunku ból minął jak ręką odjął. Reasumując wizyta u dr Rawickiego= strata pieniędzy i niepotrzebny ból.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 9 kwietnia 2015)

  Szanowna Pani Kempińska Emilio, niestety nie mogę zgodzić się z Pani komentarzem na mój temat. Jest to opinia bardzo krzywdząca i mija się w niej Pani z prawdą. Została Pani poinformowana, że po zatruciu zęba mogą występować kilkudniowe dolegliwości bólowe i, że w takim wypadku należy przyjmować leki przeciwbólowe. Nieprawdą jest, że "zęba nie chciał obejrzeć" - proszę przemyśleć swoje słowa. Inna kwestia - po kilku dniach zatruwania zęba ciężko jest aby lekarz zobaczył coś innego poza martwą miazgą zęba. Jeśli więc faktycznie padło stwierdzenie "ząb jest martwy i był niepotrzebnie zatruwany" to trochę przeczy to logice zdarzeń. Bardzo się cieszę, że ból ustał - pewnie ząb się wreszcie zatruł. Pozdrawiam serdecznie. Zdrowia życzę.

 • bardzo dobry

  Ja sie tak panicznie boje bólu zęba, bólu borowania i tych wszystkich zabiegów, że jestem w stanie uciec z fotela przy najmniejszym ukłuciu. Pan doktor mnie tak profesjonalnie znieczulił, że jedyną rzeczą, którą poczułem był uścisk dłoni na koniec przemiłej wizyty. W tym gabinecie nie istnieje słowo ból - polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 7 kwietnia 2015)

  Niezmiernie mi miło. Pozdrawiam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę