lek. dent.

Michał Rawicki

Stomatolog

Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.doktorrawicki.pl W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawcze... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Michał Rawicki

  Aleja Powstańców Wielkopolskich 26 (Medicover)
  85-090 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

www.doktorrawicki.pl
W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami są: endodoncja mikroskopowa, mikrochirurgia endodontyczna, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.
Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwerytet Medyczny w Białymstoku (2007)

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2013)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2014)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Barranquilla - Colombia 2014)
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt - Niemcy 2015)
więcej

Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Najlepszy stomatolog pod słońcem!!! Polecam każdemu, kto boi się stomatologów, bądź ma złe doświadczenia z nimi związane. Rzadko można spotkać stomatologa, który ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, a Ten stomatolog to ANIOŁ, prawdziwy skarb. Po prostu PEREŁKA wśród stomatologów!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 5 sierpnia 2015)

  Dziękuję Pani Agnieszko! Ale bez przesady:)

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam Pana doktora Rawickiego. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta.

 • bardzo słaby

  Trauma – wizyta, która utkwi w mojej pamięci na zawsze… Rozerwany język, przecięta tętnica w języku, krwotok i założone trzy szwy. Początek moich wakacji, trzy dni przed wylotem za granicę. Wizyta u specjalisty, którego znalazłam na stronie znanylekarz.pl. Podczas borowania zęba doktor Michał Rawicki wiertłem wjechał w mój język, przecinając tętnicę i rozrywając go. Poczułam słabość, byłam bliska omdleniu. Miałam wiele szczęścia, że moi rodzice byli wtedy ze mną, ponieważ lekarz po założeniu szwów, po prostu powiedział, że rozpuszczą się po tygodniu. Co zresztą nie było zgodne z prawdą, bo założył mi szwy syntetyczne, co zostało stwierdzone w szpitalu w którym się później znalazłam. Zawieźli mnie tam moi rodzice, ponieważ zemdlałam i miałam krwotok. Na miejscu okazało się, że język nie został dokładnie zszyty, założono mi tam brakujące szwy. Na oddziale otolaryngologicznym spędziłam trzy dni. Boję się jakiegokolwiek lekarza, zdjęcie szwów było dla mnie najwyższa próbą odwagi. Minął miesiąc a ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to co przeżyłam ja i moi rodzice. Traumę będę miała do końca życia, moje plany wakacyjne nie zostały zrealizowane.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 15 sierpnia 2015)

  Pani po prostu kłamie.

 • bardzo dobry

  Przed wizytą starch, jak to zwykle..... Już w trakcie - zmieniłem zdanie. Po wizycie powiem tylko tyle - nie boję sie następnej wizyty.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry stomatolog. Sympatyczny, kompetentny człowiek. Leczenie kanałowe, którego tak bardzo się bałam przebiegło sprawnie i przede wszystkim bezboleśnie, za co serdecznie Panu doktorowi jeszcze raz dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 5 sierpnia 2015)

  Nie ma za co Pani Doroto. To moja praca. Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u pana Michała Rawickiego z bolącym zębem i jestem bardzo mile zaskoczona.Jest to najlepszy stomatolog u którego byłam.Wizyta przebiegła miło,bezstresowo a co najważniejsze bezbólowo.Polecam wszystkim bojącym się stomatologów.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, poważna sprawa a załatwiona szybko, profesjonalnie i co najważniejsze bezboleśnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i mega delikatny lekarz. Wyposazenie gabinetu na najwyzszym poziomie. Ceny wysokie ale odzwierciedlaja profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana Doktora. Sympatyczny, uśmiechnięty, a przede wszystkim ze wspaniałym podejściem do pacjentów. Szłam z pewnymi obawami (jak to bywa z wizytami u nieznanych stomatologów), a wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm! Polecam :)

 • bardzo dobry

  Panie Michale !!!!!!! Cóż mogę powiedzieć - miło i profesjonalnie, bezstresowo, sprawnie i bezboleśnie!!! Komfort podczas zabiegu, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Trudno w kilku słowach wyrazić szacunek i podziękowanie dla Pana Doktora. Nigdy nie myślałam, że wizyta u dentysty może być tak przyjemna :) ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę