W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje p... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami jest endodoncja mikroskopowa i chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie radiologiczne, które sprawiają, że zawsze wyprzedzamy chorobę o krok – precyzyjna diagnoza oraz planowanie zabiegów chirurgicznych pozwala nam przewidzieć ich przebieg.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W mojej ocenie bardzo dobry stomatolog. Zarówno ma podejście do Pacjetavjak i sama wizyta przebiegła bez problemowo. Cały zabieg odbył się bezboleśnie a samo znieczulenie mogło by konia powalic. Pan doktor przełamał mój lek przed dentystami

 • bardzo dobry

  Mogę polecić Pana doktora w 100 % i to z czystym sumieniem. Miałam do wyleczenia kilka zębów, chociaż nastawiona byłam na wyrwanie ich. Jednak Pan Doktor je uratował, mało tego- bezboleśnie. Oczywiście, jedni mogą uważać, że to zasługa sprzętu, który bezapelacyjnie jest na wysokim poziomie, ale uważam jednak, że Pan Michał Rawicki to po prostu świetny specjalista. Co do cen- są jak najbardziej korzystne.

 • bardzo dobry

  Nie mogę narzekać. Ja też miałam sytuację, że niby ząb do wyrwania, a P. Rawicki mi go uratował. Co prawda skończyło się kanałowym, ale w ciągu 2 wizyt było po sprawie, a w Dentusie 5 wizyt i kosztowało mnie to prawie 1000 zł.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz...pomimo problemów z dziąsłem,a co za tym idzie z zębem Pan doktor świetnie sobie poradził:)wizyta była bezbolesna....jestem umówiona na kolejną wizytę....polecam jak najbardziej:)

 • bardzo dobry

  Poprzedni komentarz to chyba "dzieło" nieuczciwej konkurencji. Ja mimo, że chodzę do Doktora od niedawna mam same bardzo pozytywne odczucia. Lekarz jest kompetentny, wykonuje zabiegi całkowicie bezboleśnie, wykazuje się pełnym profesjonalizmem, poza tym jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Poza Tym klinika w której pracuje jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Leczenie kanałowe tylko pod mikroskopem, no i co ważne zdjęcie zęba wykonują na miejscu. Ceny są bardzo przystępne. Z całego serca polecam Pana Rawiciego, nie wyobrażam sobie już chodzenia do innego specjalisty.

 • bardzo słaby

  Bylam u tego pana tylko raz. Na wizycie pan Rawicki wyleczyl mi jednego zeba i powiedzial mi, ze mam 5 zebow do leczenia. Poniewaz dbam o zeby i chodze regularnie na wizyty co pol roku nie chcialo mi sie w to wierzyc. Skonsultowalam sie wiec z innym stomatologiem. Okazalo sie, ze nie mam nic do leczenia, a mam jedynie przebarwienia. Plombe pan Rawicki nalozyl mi nowa na stara, a poleca sie usuniecie calej starej plomby i nalozenie nowej.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę