W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje p... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami jest endodoncja mikroskopowa i chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie radiologiczne, które sprawiają, że zawsze wyprzedzamy chorobę o krok – precyzyjna diagnoza oraz planowanie zabiegów chirurgicznych pozwala nam przewidzieć ich przebieg.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Ja sie tak panicznie boje bólu zęba, bólu borowania i tych wszystkich zabiegów, że jestem w stanie uciec z fotela przy najmniejszym ukłuciu. Pan doktor mnie tak profesjonalnie znieczulił, że jedyną rzeczą, którą poczułem był uścisk dłoni na koniec przemiłej wizyty. W tym gabinecie nie istnieje słowo ból - polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , polecam z pełną świadomością. Wizyta u Pana Michała jest bezbolesna jak i wesoła.

 • bardzo dobry

  Świetny i przesympatyczny lekarz z powołaniem. W bezbolesny sposób leczy całą moją rodzinę. Uratował mi ząb, którzy inni "specjaliści" chcieli usunąć. Wizyty u Niego wyleczyły nas z lęku związanego z dentystą. Poza tym - co najważniejsze - ma wspaniałe podejście do dzieci, które z uśmiechem wracają na wizyty kontrolne.

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, rzetelny, sympatyczny. Wizyta była przyjemna. Zostałem poinformowany co należy dalej zrobić.

 • bardzo dobry

  Idąc na wizytę byłam przekonana, że wyjdę bez zęba. Pan Michał podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, zrobił zdjęcie, po krótkiej wymianie zdań co będzie robił wziął się do pracy. Ząbek mam do dziś, leczenie kanałowe na jednej wizycie zaoszczędziło czasu i stresu. Każdemu polecam tak wspaniałego stomatologa.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 26 lutego 2015)

  Walczę o każdy ząb. Dziękuję za dobre słowa.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,profesjonalista od trudnych przypadków.Potrafi naprawić błędy innych stomatologów,nawet te poważne. Polecam.Bogusia.

 • dobry

  Pan Michał to prawdziwy profesjonalista. Z uwagą wysłuchuje, dokładnie bada, jasno przedstawia proces leczenia zgłoszonych dolegliwości. Chodzę już trochę po tym świecie i miałem kontakt z różnymi stomatologami, ale na tak empatycznego i zaangażowanego specjalistę jest trudno trafić. W gabinecie na Gdańskiej znalazłem się przez przypadek, z dnia na dzień, to był jedyny lekarz, u którego nie trzeba było czekać kilkanaście dni na wizytę. Leczenie przebiegło bezboleśnie i z oczekiwanym skutkiem. Jeżeli spotka Państwa jakakolwiek dolegliwość związana z zębami, bez obaw możecie się zgłosić po pomoc do Pana Michała na pewno będziecie zadowoleni. Muszę tutaj nadmienić, że ceny za zabiegi są normalne, co również ma istotne znaczenie w przebiegu leczenia. Paweł

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 2 lutego 2015)

  Dziękuje za powierzone zaufanie i ciepłe słowa.

 • bardzo dobry

  W mojej ocenie bardzo dobry stomatolog. Zarówno ma podejście do Pacjetavjak i sama wizyta przebiegła bez problemowo. Cały zabieg odbył się bezboleśnie a samo znieczulenie mogło by konia powalic. Pan doktor przełamał mój lek przed dentystami

 • bardzo dobry

  Mogę polecić Pana doktora w 100 % i to z czystym sumieniem. Miałam do wyleczenia kilka zębów, chociaż nastawiona byłam na wyrwanie ich. Jednak Pan Doktor je uratował, mało tego- bezboleśnie. Oczywiście, jedni mogą uważać, że to zasługa sprzętu, który bezapelacyjnie jest na wysokim poziomie, ale uważam jednak, że Pan Michał Rawicki to po prostu świetny specjalista. Co do cen- są jak najbardziej korzystne.

 • bardzo dobry

  Nie mogę narzekać. Ja też miałam sytuację, że niby ząb do wyrwania, a P. Rawicki mi go uratował. Co prawda skończyło się kanałowym, ale w ciągu 2 wizyt było po sprawie, a w Dentusie 5 wizyt i kosztowało mnie to prawie 1000 zł.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę