lek. dent.

Michał Rawicki

Stomatolog, Protetyk

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.doktorrawicki.pl W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawcze... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Michał Rawicki

  Aleja Powstańców Wielkopolskich 26 (Medicover)
  85-090 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

Pytania pacjentów (8)

 • Proteza nylonowa

  Witam .Mam następujące pytanie.w jaki sposób zadbać o protezę nylonowa.Krótko mówiąc jakimi środkami je myć.Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Rawicki

  Witam.
  Najlepiej o to zapytać osobę która wykonała taka protezę.
  Pozdrawiam.

 • Stomatologia estetyczna

  Witam
  Chcialabym sie dowiedziec czy zajmuje sie Pan stomatologia estetyczna z zakresu korekcji otwartego zgryzu i krzywych zebow?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Rawicki

  Witam. Zajmuje się stomatologia estetyczna ale czy w danym przypadku to wystarczy, czy będzie konieczne leczenie ortodontyczne to jest uzależnione od badania pacjenta.

Zobacz wszystkie (8) odpowiedzi

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

www.doktorrawicki.pl
W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami są: endodoncja mikroskopowa, mikrochirurgia endodontyczna, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.
Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwerytet Medyczny w Białymstoku (2007)

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2013)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2014)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Barranquilla - Colombia 2014)
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt - Niemcy 2015)
więcej

Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nic dodać nic ująć :) Po prostu rewelacja.Do takiego lekarza aż chce się chodzić, miła obsługa i świetny lekarz :)

 • bardzo dobry

  Najlepszy stomatolog pod słońcem!!! Polecam każdemu, kto boi się stomatologów, bądź ma złe doświadczenia z nimi związane. Rzadko można spotkać stomatologa, który ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, a Ten stomatolog to ANIOŁ, prawdziwy skarb. Po prostu PEREŁKA wśród stomatologów!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 5 sierpnia 2015)

  Dziękuję Pani Agnieszko! Ale bez przesady:)

 • bardzo dobry

  Paulina M. Od zawsze miałam problemy z zębami, mam nietypowe kanały, nietypowe korzenie, wielu stomatologów już poznałam. W mojej opinii dr Michał Rawicki jest godny polecenia z kilku powodów: 1. bardzo dobry specjalista!!!!, 2. wysoka kultura osobista!!! 3. empatia!!! 4. czas na wyjaśnienie wątpliwości i omówienie sytuacji i planu, 5. stały kontakt z pacjentem np. emailowo!!!! 6. ceny porównywalne Warto mieć jednego zaufanego stomatologa, ja już mam i gorąco polecam :).

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny, od razu powiedział w czym rzecz, przedstawił konkretnie fakty i zaproponował leczenie.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Uprzejmy, miły, konkretny i kompetentny. Gabinet przyjazny pacjentowi. Dziękuję za wizytę.

 • bardzo dobry

  Stanisław Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Nie tylko pozbyłem się bólu ale w ramach tej samej usługi została uzupełniona proteza. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam i polecam innym pacjentom.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest rzetelnym stomatologiem, bardzo miłym i troskliwym podczas zabiegu. Wizyta była udana i spotkałam się z pełnym profesjonalizmem.

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, empatia i poczucie humoru Pana doktora Michała sprawiają, że wizyta u stomatologa przestaje być koniecznością i staje się przyjemnością. Leczenie nie wiąże się z bólem, zawsze jest fachowo,sprawnie i skutecznie. Wyczerpujące informacje dotyczące przebiegu leczenia, których udziela Pan Doktor, dbałość o komfort pacjenta, życzliwość dają poczucie bezpieczeństwa i pewność że moje zęby są w dobrych rękach :-)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to bez wątpienia profesjonalista w swoim fachu, ale przede wszystkim bardzo sympatyczny człowiek. Zabieg leczenia kanałowego, któremu poddałam się w gabinecie dr Rawickiego, wykonany był tak, że czułam się komfortowo- bez bólu i stresu. Wyposażenie gabinetu jak również podejście Pana Doktora do pacjenta oceniam na bardzo wysokim poziomie. Panie Doktorze bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam Pana doktora Rawickiego. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta.