Michał Petelenz, internista Katowice
Internista dr n. med.

Michał Petelenz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

29

Adresy i cenniki

 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały, życzliwy i troskliwy lekarz, który leczy a nie tylko przyjmuje pacjentów. Bardzo analityczny i kompetentny o szerokiej i współczesnej wiedzy medycznej. Na pewno zrobi wszystko aby pomóc. Pacjent Długoletni.

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie znam drugiego takiego lekarza - przyszłam do niego po wielu przejściach, z plikiem wypisów ze szpitala - i dopiero on umiał wszystkie moje choroby powiązać w jedno i postawić trafną diagnozę - która potwierdziła się w badaniach wykonanych od razu w laboratorium. Dr House to mało powiedziane, bo dr Petelenz poza geniuszem jest też wyjątkowo miłym i ciepłym człowiekiem i rozmawia z pacjentem nie tylko o tym jakie ma brać leki, ale przede wszystkim tłumaczy mechanizmy działania choroby! Wspaniały lekarz , polecam, warto czekać na wizytę !

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Jak dla mnie nie ma podejścia do pacjenta, a szczególnie starszego i schorowanego, nie potrafi wysłuchać i postawić diagnozy, a już nie mówiąc o pomocy w bólu i cierpieniu.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 kwietnia 2012

  Ocena: Słaby

  Bada pacjenta dokładnie ale stawia również diagnozy które na szczęście są nieprawdziwe.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  NAJEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM. NIE MA LEPSZYCH OD NIEGO. DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTA I DUŻE KOMPETENCJE! NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚLĄSKU, A MOŻE NAWET I W POLSCE!

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam! Prawdziwy przyjaciel, który nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Człowiek o ogromnej wiedzy, ale z ogromną pokorą do siebie, który stale się dokształca i wczytuje w różne nowinki. Jest wspaniałym, cudownym lekarzem, który prowadzi od jakiegoś czasu moją ciężką chorobę. Gdzie inni odsyłali do innych, lub rozkładali ręce, albo bagatelizowali dr Petelenz spokojnie szedł do przodu i diagnozował. Uważam, że na Śląsku a podejrzewam, że i w Polsce drugiego takiego wspaniałego lekarza-fachowca nie ma. Ostatnio oglądałem dość często serial - Doktor House. I mogę powiedzieć, że postać filmowa jest bardzo, bardzo podobna do Doktora Petelenza. Bo zarówno Doktor House jak i Doktor Petelenz są wybitnymi diagnostami, którzy trafnie dochodzą do przyczyny choroby i leczą chorobę. Jedyna różnica pomiędzy doktorem Housem a doktorem Petelenzem jest taka, że House jest nie miły dla pacjentów a doktor Petelenz to najmilszy i najwspanialszy człowiek jakiego znam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego powołania :) Taki który leczy a chce wyleczyć z najlepszym skutkiem. Zero obwijania w bawełnę. Człowiek z ogromną ilością wiedzy z obecnej medycynie! Wie co w trawie piszczy jeśli chodzi o leki i sposoby leczenia. Wart Polecenia z całego serca! Dla zainteresowanych... patrz niżej Dr Petelenz pracuje w SP Szpital Miejski w Sosnowcu Oddział Chorób Wewnętrznych III (wcześniej oddział chorób wew I) oddział przeniesiony z ul. Szpitalnej na Zegadłowicza 3 na stronie szpitala przez centrale do sekretariatu najlepiej www.szpital.sosnowiec.pl

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2010

  Ocena: Neutralny

  Czy ktoś mógłby podać dni i godziny przyjęć w gabinecie prywatnym dr? Udało mi się jedynie ustalic ,że gabinet znajduje sie na Os. 1000 lecia 43/5 w Katowicach. Podany nr tel. 32 2502135 nie odpowiada. Bardzo proszę o informacje

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat dr. Petelenza. Jest On człowiekiem jakich w życiu nie spotyka się na codzień, a jeśli chodzi o lekarzy to z całą pewnością bardzo rzadko. Miły, uprzejmy, cierpliwy, wpaniały lekarz i człowiek. Polecam Go wszyskim, którym zależy na swoim życiu i zdrowiu.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  dzwoniłam do szpitala na zegadłowicza i taki lekarz nie pracuje.Jak inaczej się można skontaktować?

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online