Michał Perlik

Ginekolog, Endokrynolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich lekarz Michał Perlik nie ma lepszego staraliśmy się o dziecko około 10 lat. Wielu lekarzy, profesorów, straconych pieniędzy, nerwów i nic skazani na in vitro. Namiary na doktora Michała 1,5 roku leczenia mnie i męża i jest ciąża metodą naturalną, a teraz mały skarb ma kilka miesięcy, a my cieszymy się szczęściem naszym. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Z doktorem "znamy się" od lutego. Przede mną jeszcze pewnie długa droga do osiągnięcia celu, ale nie wyobrażam sobie mieć przy sobie innego lekarza. Michał Perlik jest specjalistą i "dobrym kumplem" w jednym. Leczy nie tylko ciało, pomaga też w regeneracji duszy. Uwielbiam Pana Doktora, z resztą mój mąż także. Czuję się przy Nim niezwykle bezpieczna i wiem, że mogę na Niego liczyć. Zrobi wszystko dla dobra swojej pacjentki. Co więcej do wszystkiego podchodzi z luzem i stoickim spokojem. Ja właśnie takiego lekarza potrzebowałam. Dziękuję Panie Doktorze! Razem damy radę! Asia.

 • bardzo dobry

  Witam. Ja również potwierdzam, że doktor dotrzymał słowa. Nie obiecał cudów na początku leczenia, obiecał że zrobi wszystko co w jego mocy, aby nam pomóc. 3 lata intensywnego leczenia wraz ze stymulacjami. 1,5 roku u doktora. Ciąża naturalna, po 3 nieudanych iui. Dodam również, że pomógł nam także przy rozwiązaniu, ponieważ ostatni miesiąc ciąży spędziłam w szpitalu z wielu powodów zdrowotnych. Jest wspaniałym lekarzem, oby dalszy rozwój i kariera naukowa nigdy nie zmieniły jego podejścia do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję, doktor jeśli tylko to będzie możliwe to da Wam tą nadzieję. Nie czaruje, nie obiecuje sukcesów zbyt pochopnie, ale wiara naprawdę czyni cuda. Mój maleńki cud ma już prawie 6 miesięcy.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!!! Po dwóch poronieniach poprowadził tak ciąże, że mam teraz wspaniałą półroczną córcię. Kompetentny, rzetelny, z dobrym podejściem do pacjentki i sprawy. Potrafi wyjaśnić wszystko ze spokojem :) wspaniały człowiek!

 • bardzo dobry

  Polecam!!! Przemiły, przesympatyczny, przedelikatny... a przede wszystkim bardzo kompetentny. Niczego nie bagatelizuje, zawsze wysłucha, wszystko dokładnie wyjaśnia. Potrafi w niesamowity sposób uspokoić i dać nadzieję... Bezproblemowo zleca wszystkie badania i konsultacje. Zawsze można na niego liczyć. Po kilku latach trudnego leczenia endometriozy, 4 operacjach... po i kilku lekarzach "specjalistach"... którzy snuli co raz to bardziej pesymistyczne scenariusze... w końcu trafiłam do Pana Doktora, który rzeczowo podszedł do sprawy, spojrzał na wszystko całościowo i dostrzegł rzeczy, których inni nie zauważali... Ma niesamowitą wiedzę i intuicję. Teraz prowadzi moją ciążę (oczywiście powikłaną), ale wiem, że jestem pod bardzo dobrą opieką.... Niesamowity lekarz i fantastyczny człowiek! :-)

 • bardzo dobry

  Doktor Perlik jest najlepszym lekarzem jakiego znam ! :-) Bardzo sympatyczny i miły . Podczas wizyty w ogóle nie czuć stresu - NAPRAWDĘ ! polecam każdej dziewczynie z ręką na sercu .

 • bardzo dobry

  Brak mi słów jaki jest Pan Doktor...zawsze porozmawia, pożartuję, po prostu REWELACYJNY !!!!!!!! Już nie mogę się doczekać kolejnych wizyt. Uściski dla Pana Michała :)

 • bardzo dobry

  Od kilku miesięcy staramy sie z mężem o dziecko, wczoraj bylam pierwszy raz u dr Michała Perlika, wrażenie? super podejscie, nareszcie po kilku miesiacach ktos zaproponowal mi podstawowe badania hormonow itp. (wczesniej przez pół roku zadnej takiej propozucji ze strony innego ginekologa nie było). Pan Michał sprawia wrazenie miłej osoby, podchodzi fachowo do sprawy. Umie podnieśc na duchu. Z ulga wychodzilam z jego gabinetu. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz przede wszystkim bardzo dokładny. Chodzę do niego ponieważ staram się o dziecko i bardzo poważniej podchodzi do sprawy. Kobieta u niego w gabinecie nie czuje żadnego skrępowania. Polecam w 100% warto.

 • bardzo dobry

  Ja również polecam Pana Michała. Z mężem staramy się o dziecko 1,5 roku i byłam już u naprawę wielu lekarzy, którzy coś przepisali, coś pobadali ale nic nie zaradzili. Już podczas pierwszej wizyty u p. Michała miałam i nadal mam nadzieję, że się uda. Mówi naprawdę bardzo z sensem i od razu mówi co i kiedy będzie trzeba zrobić, a nie jak inni lekarze u których się leczyłam. Potrafi specjalnie przyjechać na wizytę. Wierze, że nam pomoże. Pozdrawiam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją