Michał Janiak, ortopeda Września

Michał Janiak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

27
 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny fachowiec,nigdy nie odmawia konsultacji, niezawodny w sytuacji kiedy inni ortopedzi skazują czlowieka na ból bez dokładnego badania. Dziękuję za pomoc w leczeniu ręki u dziecka.Anna Frackowiak

  zgłoś nadużycie
 • 29 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny człowiek, doskonały fachowiec... Po poważnym wypadku i złamaniu biodra groziła mi endoproteza... Pan Michał tak mnie zoperował, że dzisiaj nie ma śladu po kontuzji... Wielki szacunek dla Pana Doktora Michała Janiaka

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec w tym co robi. Podejście do pacjenta całkiem na luzie co powoduje że człowiek całkiem inaczej i lepiej podchodzi do swojej dolegliwości. Facet godny polecenia!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  U Pana Michała byłam po raz pierwszy i jestem tym specjalistą oczarowana. Fachowa, profesjonalna opinia po zbadaniu mojego kolana. Chirurg do ktorego chodziłam po wypadku ( przed wizytą u Pana Michała ) zobaczył opis USG, ktorego nawet sam nie robił od razu wydał decyzję o operacji nie pytając mnie czy noga mnie boli czy też nie, bo to najłatwiej. Dopiero Pan doktor Janiak zbadał kolano, przeprowadził wywiad ze mną o dolegliwościach związanych z kolanem i wydał diagnozę, która niezmiernie mnie ucieszyła - żadnej operacji !!! Nasuwa się po raz kolejny dlaczego u nas w kraju jest tak mało TAKICH WSPANIAŁYCH specjalistów ???

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec! Doskonałe podejście do pacjenta.Trafnie ocenił moje złamanie mimo pomyłki innego lekarza obyło się bez dodatkowego bólu[łamanie i nastawianie palca] Jeśli trafiliście do kiepskiego ortopedy to bez zastanawiania mogę polecić Pana Michała. Szkoda że w służbie zdrowia pracuję tak mało lekarzy jak Pan Michał !

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz,profesjonalista i fachowiec. Wiele lat leczyłem się na bolące kolana bez żadnego skutku. Było coraz gorzej. Nogi zrobiły się krzywe jak pałąki . Przejście 500 m stanowiło wielki problem.Ból nie do pokonania. Trafiłem do dr, Janiaka który zajął się mną troskliwie, konkretnie i skutecznie. Kolana zoperował. Mam endoprotezy ,proste i niebolące nogi. Czuje się szczęśliwy ,chodze na wielokilometrowe spacery ,jeżdżę na rowerze i tańczę a mam 78 lat. Zyczę aby każdy miał szczęście w cierpieniu trafić do dr,JANIAKA !!!! Wspaniały człowiek i lekarz !!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  witam ja moge tylko zgodzić sie z tymi opiniami to wspaniały lekarz pomóg ł mi 2 krotnie raz bardzo bolały mnie stawy dostałam od doktora zabiegi ultradżwięki magnetronic i laser po tych zabiegach ból nigdy nie powrócił ponownie teraz stukłam sobie kość barku dostałam od doktora rewelacyjne leki przeciwbólowe po 2 nic mnie nie bolało wspaniały lekarz traktuje wszystkich normalnie ja jestem niepełnosprawna i sama sie o tym przekonałam dr traktuje normalnie zarówno niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych kto nie był to polecam sie wybrać świetny lekarz i profesjonalista polecam

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry i sympatyczny lekarz , operował mi 2 razy kolano naprawdę polecam wszystkim pana Michała!!!

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały ortopeda operował mi w listopadzie kolano naprawdę polecam pana Michała wszystkim po prostu rewelacja!!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Michała jako świetnego fachowca. Prócz świetnego warsztatu pracy i dużego doświadczenia dochodzi chęć pomocy pacjentowi, jasne i dokaładne wyjśnienie diagnozy. Po zerwanym ścięgnie achillesa, które Pan Doktor naprawił nie ma śladu. Wróciłem do amatorskiego uprawiania sportu. Polecam i bardzo dziękuję za pomoc.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę