Stomatolog lek. dent.

Michał Czarnecki

14

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2 lat jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • 25 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor;bardzo kompetentny,konkretny,zwrócił uwagę na istotne problemy,,zaproponował więcej niż jedną opcję kontynuacji i planu leczenia, po prześwietleniu zęba zaakceptował moją prośbę dotyczącą dodatkowego "kroku" przed zasadniczym leczeniem.Uprzedził mnie i sam zadzwonił w sprawie terminu następnej wizyty./ma poczucie humoru i umie lepić pierogi z jagodami/.W gabinecie panuje atmosfera przyjaznej ,zgranej współpracy,co działa na pacjenta b. pozytywnie.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Dziękuję za miłe słowa, zapraszam ponownie!

 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm ! Pełna kultura ! Pełna obsługa !. Tak przyjmują tylko na zachodzie. Życzyłabym sobie ,by każdy lekarz się mną tak zajął.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza..Lekarz miły z poczuciem humoru i oczywiście bardzo kompetentny i wykwalifikowany.Z każdą kolejną wizytą byłem spokojny , wiedziałem że trafiam w dobre ręce Usuwałem u niego 3 ósemki z tego jedna chirurgicznie...Szybko i w miarę bezboleśnie.Pełen profesjonalizm..Świetne podejście do pacjenta.Gabinet elegancki a w nim miła atmosfera.POLECAM...

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, profesjonalny, opanowany, bardzo miły, delikatny. Po każdym zabiegu nie odczuwałam prawie żadnego bólu, żadnych powikłań, szybko się goi. Z wcześniejszym chirurgiem miałam niestety przykre doświadczenia, a tu pozytywne zaskoczenie. Lekarz profesjonalnie wytłumaczył mi jak wygląda zabieg usuwania zęba, jakie odczucia i wrażenia mogą być obecne podczas zabiegu oraz jakich zaleceń przestrzegać aby gojenie przebiegało poprawnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta, co również jest rzadkością w naszej służbie zdrowia, więc powinno być bardzo doceniane przez pacjentów. Duże uznanie i pełen podziw dla pana Michała Czarneckiego.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W życiu nie usuwałam zębów, dentysty bałam się jak "ognia piekielnego " ;) i przed usunięciem ósemki bardzo się stresowałam, prosiłam p.Doktora o potrójne znieczulenie, niestety bezskutecznie, Dr.Czarnecki wiedział co robi, usunięcie mojej ósemki zajęło mu może z 3 minuty i bezboleśnie. Jestem pełna podziwu i pozytywnie zaskoczona, zmieniło to mój punkt widzenia i z pewnością chętniej będę odwiedzała stomatologa :) Polecam w 100%

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja córka miała usuwane dwie ósemki u Pana doktora ,na zdjęciu nie było widać ,że są to tak wielkie zęby .Pan doktor poradził sobie z nimi .zabieg wykonał delikatnie ,czego efektem był prawie brak bólu po zabiegu . Polecam zadowolona pacjentka.

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  NIE POLECAM!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!! Pan chirurg mimo,ze widział zdj. zęba i trudność w jego usunięciu postanowił podjąć się tego zadania niestety naruszył mi tylko tego zęba po czym stwierdził ,że nie ma odpowiedniego sprzętu w gabinecie w Środzie Śląskiej i poprosił mnie ,żebym przyjechała do niego na drugi dzień do gabinetu na ul. Kolistej. Pojechałam na drugi dzień dalej męczył sie z wyrwaniem zęba bardzo długo , niestety nadal nie mógł go usunąć i dał mi skierowanie do szpitala. PS Nikomu nie zycze takiego cierpienia jakiego ja doznałam nerwy zostały mi naruszone, a ząb tak mnie bolał ,ze z bólu sie zwijałam!! Na samą myśl płakać mi sie chce. Od tej pory mam uraz do wszystkich chirurgów nawet boję sie pomyśleć,ze bym musiała wyrwać jakiegos zęba.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Pani Roksano, na podstawie nawet najlepszego zdjęcia rtg nie można przewidzieć z jak intensywnym krwawieniem będziemy mieć do czynienia w trakcie zabiegu. A jak pewnie Pani pamięta, przyczyną niedokończenia ekstrakcji było właśnie zbyt duże krwawienie z rany, które uniemożliwiało bezpieczne kontynuowanie i dokończenie zabiegu. Biorę odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich pacjentów i kiedy pojawiło się u Pani ryzyko powikłań lub zagrożenie zdrowia to wolałem zrezygnować z dokończenia ekstrakcji za wszelką cenę i po odpowiednim zabezpieczeniu rany skierowałęm Panią do placówki lepiej przygotowanej na takie przypadki czyli szpitalnego oddziału chirurgii szczekowo-twarzowej. Uważam, że postąpiłem w Pani przypadku w jedyny słuszny sposób. Nie mogę natomiast odpowiadać za to jak została Pani potraktowana przez innych lekarzy. Mam jedynie nadzieję, że problem związany z tym zębem udało się Pani ostatecznie pomyślnie rozwiązać.

 • 2 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny specjalista. Człowiek z niezwykłym zacięciem i pasją do swojej pracy. Trafiłam do niego przez zupełny przypadek, ale teraz byłby to mój pierwszy wybór. Polecam serdecznie!

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super fachowiec. Miałam wyrywanego zęba, poszło ekspresowo nim zdążyłam się zestresować. Pełen profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista. Ze szczerego serca polecam pana doktora Czarneckiego.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały fachowiec, usuwałam u niego 2 ósemki z potężnymi korzeniami. Pracuje bardzo prezyzyjnie, spokojnie, dzięki czemu ósemki wyszly bez żadnego cięcia dziąsła, z całymi korzeniami. Zero powikłań, zero szwów, bardzo szybkie gojenie, pełen sukces. Dodatkowo wyleczył mi kanałowo (mikroskop) trzonowca, któremu poprzedni stomatolog nie do końca wypełnił kanały i wzmocnił go od środka szklanym włóknem. Podejmuje się spraw nawet bardzo trudnych, wszystko w imię dobra pacjenta. Gorąco polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja