Stomatolog lek. dent.

Michał Czarnecki

14

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2 lat jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • 25 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor;bardzo kompetentny,konkretny,zwrócił uwagę na istotne problemy,,zaproponował więcej niż jedną opcję kontynuacji i planu leczenia, po prześwietleniu zęba zaakceptował moją prośbę dotyczącą dodatkowego "kroku" przed zasadniczym leczeniem.Uprzedził mnie i sam zadzwonił w sprawie terminu następnej wizyty./ma poczucie humoru i umie lepić pierogi z jagodami/.W gabinecie panuje atmosfera przyjaznej ,zgranej współpracy,co działa na pacjenta b. pozytywnie.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję za miłe słowa, zapraszam ponownie!

 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm ! Pełna kultura ! Pełna obsługa !. Tak przyjmują tylko na zachodzie. Życzyłabym sobie ,by każdy lekarz się mną tak zajął.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza..Lekarz miły z poczuciem humoru i oczywiście bardzo kompetentny i wykwalifikowany.Z każdą kolejną wizytą byłem spokojny , wiedziałem że trafiam w dobre ręce Usuwałem u niego 3 ósemki z tego jedna chirurgicznie...Szybko i w miarę bezboleśnie.Pełen profesjonalizm..Świetne podejście do pacjenta.Gabinet elegancki a w nim miła atmosfera.POLECAM...

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, profesjonalny, opanowany, bardzo miły, delikatny. Po każdym zabiegu nie odczuwałam prawie żadnego bólu, żadnych powikłań, szybko się goi. Z wcześniejszym chirurgiem miałam niestety przykre doświadczenia, a tu pozytywne zaskoczenie. Lekarz profesjonalnie wytłumaczył mi jak wygląda zabieg usuwania zęba, jakie odczucia i wrażenia mogą być obecne podczas zabiegu oraz jakich zaleceń przestrzegać aby gojenie przebiegało poprawnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta, co również jest rzadkością w naszej służbie zdrowia, więc powinno być bardzo doceniane przez pacjentów. Duże uznanie i pełen podziw dla pana Michała Czarneckiego.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W życiu nie usuwałam zębów, dentysty bałam się jak "ognia piekielnego " ;) i przed usunięciem ósemki bardzo się stresowałam, prosiłam p.Doktora o potrójne znieczulenie, niestety bezskutecznie, Dr.Czarnecki wiedział co robi, usunięcie mojej ósemki zajęło mu może z 3 minuty i bezboleśnie. Jestem pełna podziwu i pozytywnie zaskoczona, zmieniło to mój punkt widzenia i z pewnością chętniej będę odwiedzała stomatologa :) Polecam w 100%

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja córka miała usuwane dwie ósemki u Pana doktora ,na zdjęciu nie było widać ,że są to tak wielkie zęby .Pan doktor poradził sobie z nimi .zabieg wykonał delikatnie ,czego efektem był prawie brak bólu po zabiegu . Polecam zadowolona pacjentka.

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  NIE POLECAM!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!! Pan chirurg mimo,ze widział zdj. zęba i trudność w jego usunięciu postanowił podjąć się tego zadania niestety naruszył mi tylko tego zęba po czym stwierdził ,że nie ma odpowiedniego sprzętu w gabinecie w Środzie Śląskiej i poprosił mnie ,żebym przyjechała do niego na drugi dzień do gabinetu na ul. Kolistej. Pojechałam na drugi dzień dalej męczył sie z wyrwaniem zęba bardzo długo , niestety nadal nie mógł go usunąć i dał mi skierowanie do szpitala. PS Nikomu nie zycze takiego cierpienia jakiego ja doznałam nerwy zostały mi naruszone, a ząb tak mnie bolał ,ze z bólu sie zwijałam!! Na samą myśl płakać mi sie chce. Od tej pory mam uraz do wszystkich chirurgów nawet boję sie pomyśleć,ze bym musiała wyrwać jakiegos zęba.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Pani Roksano, na podstawie nawet najlepszego zdjęcia rtg nie można przewidzieć z jak intensywnym krwawieniem będziemy mieć do czynienia w trakcie zabiegu. A jak pewnie Pani pamięta, przyczyną niedokończenia ekstrakcji było właśnie zbyt duże krwawienie z rany, które uniemożliwiało bezpieczne kontynuowanie i dokończenie zabiegu. Biorę odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich pacjentów i kiedy pojawiło się u Pani ryzyko powikłań lub zagrożenie zdrowia to wolałem zrezygnować z dokończenia ekstrakcji za wszelką cenę i po odpowiednim zabezpieczeniu rany skierowałęm Panią do placówki lepiej przygotowanej na takie przypadki czyli szpitalnego oddziału chirurgii szczekowo-twarzowej. Uważam, że postąpiłem w Pani przypadku w jedyny słuszny sposób. Nie mogę natomiast odpowiadać za to jak została Pani potraktowana przez innych lekarzy. Mam jedynie nadzieję, że problem związany z tym zębem udało się Pani ostatecznie pomyślnie rozwiązać.

 • 2 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny specjalista. Człowiek z niezwykłym zacięciem i pasją do swojej pracy. Trafiłam do niego przez zupełny przypadek, ale teraz byłby to mój pierwszy wybór. Polecam serdecznie!

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super fachowiec. Miałam wyrywanego zęba, poszło ekspresowo nim zdążyłam się zestresować. Pełen profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista. Ze szczerego serca polecam pana doktora Czarneckiego.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały fachowiec, usuwałam u niego 2 ósemki z potężnymi korzeniami. Pracuje bardzo prezyzyjnie, spokojnie, dzięki czemu ósemki wyszly bez żadnego cięcia dziąsła, z całymi korzeniami. Zero powikłań, zero szwów, bardzo szybkie gojenie, pełen sukces. Dodatkowo wyleczył mi kanałowo (mikroskop) trzonowca, któremu poprzedni stomatolog nie do końca wypełnił kanały i wzmocnił go od środka szklanym włóknem. Podejmuje się spraw nawet bardzo trudnych, wszystko w imię dobra pacjenta. Gorąco polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja