lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

Umów wizytę 177 odwiedzin w ciągu 30 dni

Aktualne terminy telefonicznie proszę dzwonić: pięć trzy zero, zero trzy jeden, zero trzy dwa ;-) Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirur... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Usuwanie zębów 50 - 150 zł
Licówki 1 000 - 1 200 zł
Mosty 1 200 - 1 500 zł
Licówka porcelanowa 1 000 - 1 200 zł
Zwykła wizyta
Powtórne leczenie kanałowe (re-endo)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Aktualne terminy telefonicznie proszę dzwonić: pięć trzy zero, zero trzy jeden, zero trzy dwa ;-) Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Usuwana 8. Miałam okropne obawy po wielu opowieściach innych osób i ich doświadczeń i przez to przed zabiegiem miałam stan przedzawałowy ;D Wszystko bardzo szybko, bezboleśnie. Przyjemne to nie jest ;D ale spodziewałam się dantejskich scen, których na szczęście nie było. POLECAM

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 16 czerwca 2015)

  Dziękuję za miłą opinię. Faktycznie poszło szybciutko, do zobaczenia na kolejnych zabiegach ;)

 • bardzo dobry

  Pan Michał to nie tylko bardzo sympatyczny człowiek, ale również, a może przede wszystkim, dobry specjalista. Przyszłam do jego gabinetu zachęcona pozytywnymi opiniami. Byłam w 7 miesiącu ciąży z połamanym pionowo zębem - nie do uratowania. Bardzo bałam się wyrwania zęba, ale był to jedyny sposób, aby przestało boleć. Po wypełnieniu ankiety na temat chorób i alergii (swoją drogą, pierwszy raz wypełniałam coś takiego u stomatologa) zabrał się do pracy. Pani asystentka również czuwała nade mną. Wszystko poszło szybko i bezboleśnie. Dziura po zębie szybciutko mi się zagoiła. Po tygodniu doktor zdjął mi szew. Jeśli ktoś się panicznie boi dentystów, to śmiało polecam Pana Michała. Jego charyzma oraz pozytywne nastawienie bardzo się udziela :)

 • bardzo dobry

  świetny specjalista. Konkretnie. Szybko. Bezboleśnie. Skłamałbym jakbym powiedział, że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, ale z pewnością - jeśli będę musiał udać się do stomatologa - wiem, że u p. Michała otrzymam świetną usługę:)

 • bardzo dobry

  Wyrywałem u Pana Michała ósemkę. Wszystko trwało 5 minut. Profesjonalista , świetny kontakt z pacjentem . Polecam!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam!! Pan Doktor to bardzo miły, sympatyczny człowiek a zarazem świetny fachowiec. Bardzo bałam się wyrywania zęba (mój pierwszy raz) ale p. Doktor zrobił to bardzo sprawnie i szybko. Na wyrwanie kolejnej ósemki pójdę spokojniejsza.

 • bardzo dobry

  Jestem po kilku wizytach i mogę obiektywnie ocenić pracę lekarza i organizację pracy w gabinecie. Organizacja pracy bez najmniejszych zastrzeżeń. Wysoki standard obsługi pacjenta. Leczyłem się poprzednio w kilku gabinetach, mam więc porównanie. Ostatnia wizyta to był przykry zabieg usunięcia siódemki. Starej ,wielokrotnie leczonej. Nie było łatwo, ale jestem bardzo zadowolony. Żadnych powikłań, antybiotyk na osłonę i kontrolna wizyta po tygodniu. Polecam gabinet innym, szczególnie tym, którzy wybierają się z pierwszą wizytą.

 • bardzo dobry

  Super profesjonalnie i bardzo ludzko. Wizyta punktualnie, nawet zostałem poczęstowany herbatą w trakcie:D Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor;bardzo kompetentny,konkretny,zwrócił uwagę na istotne problemy,,zaproponował więcej niż jedną opcję kontynuacji i planu leczenia, po prześwietleniu zęba zaakceptował moją prośbę dotyczącą dodatkowego "kroku" przed zasadniczym leczeniem.Uprzedził mnie i sam zadzwonił w sprawie terminu następnej wizyty./ma poczucie humoru i umie lepić pierogi z jagodami/.W gabinecie panuje atmosfera przyjaznej ,zgranej współpracy,co działa na pacjenta b. pozytywnie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 27 lipca 2014)

  Dziękuję za miłe słowa, zapraszam ponownie!

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm ! Pełna kultura ! Pełna obsługa !. Tak przyjmują tylko na zachodzie. Życzyłabym sobie ,by każdy lekarz się mną tak zajął.

 • bardzo dobry

  Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza..Lekarz miły z poczuciem humoru i oczywiście bardzo kompetentny i wykwalifikowany.Z każdą kolejną wizytą byłem spokojny , wiedziałem że trafiam w dobre ręce Usuwałem u niego 3 ósemki z tego jedna chirurgicznie...Szybko i w miarę bezboleśnie.Pełen profesjonalizm..Świetne podejście do pacjenta.Gabinet elegancki a w nim miła atmosfera.POLECAM...

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę