lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

Aktualne terminy telefonicznie ;-) Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak za... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Usuwanie zębów 50 - 150 zł
Licówki 1 000 - 1 200 zł
Mosty 1 200 - 1 500 zł
Licówka porcelanowa 1 000 - 1 200 zł
Zwykła wizyta
Powtórne leczenie kanałowe (re-endo)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Aktualne terminy telefonicznie ;-) Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Michał to nie tylko bardzo sympatyczny człowiek, ale również, a może przede wszystkim, dobry specjalista. Przyszłam do jego gabinetu zachęcona pozytywnymi opiniami. Byłam w 7 miesiącu ciąży z połamanym pionowo zębem - nie do uratowania. Bardzo bałam się wyrwania zęba, ale był to jedyny sposób, aby przestało boleć. Po wypełnieniu ankiety na temat chorób i alergii (swoją drogą, pierwszy raz wypełniałam coś takiego u stomatologa) zabrał się do pracy. Pani asystentka również czuwała nade mną. Wszystko poszło szybko i bezboleśnie. Dziura po zębie szybciutko mi się zagoiła. Po tygodniu doktor zdjął mi szew. Jeśli ktoś się panicznie boi dentystów, to śmiało polecam Pana Michała. Jego charyzma oraz pozytywne nastawienie bardzo się udziela :)

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam!! Pan Doktor to bardzo miły, sympatyczny człowiek a zarazem świetny fachowiec. Bardzo bałam się wyrywania zęba (mój pierwszy raz) ale p. Doktor zrobił to bardzo sprawnie i szybko. Na wyrwanie kolejnej ósemki pójdę spokojniejsza.

 • bardzo dobry

  Jestem po kilku wizytach i mogę obiektywnie ocenić pracę lekarza i organizację pracy w gabinecie. Organizacja pracy bez najmniejszych zastrzeżeń. Wysoki standard obsługi pacjenta. Leczyłem się poprzednio w kilku gabinetach, mam więc porównanie. Ostatnia wizyta to był przykry zabieg usunięcia siódemki. Starej ,wielokrotnie leczonej. Nie było łatwo, ale jestem bardzo zadowolony. Żadnych powikłań, antybiotyk na osłonę i kontrolna wizyta po tygodniu. Polecam gabinet innym, szczególnie tym, którzy wybierają się z pierwszą wizytą.

 • bardzo dobry

  Super profesjonalnie i bardzo ludzko. Wizyta punktualnie, nawet zostałem poczęstowany herbatą w trakcie:D Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor;bardzo kompetentny,konkretny,zwrócił uwagę na istotne problemy,,zaproponował więcej niż jedną opcję kontynuacji i planu leczenia, po prześwietleniu zęba zaakceptował moją prośbę dotyczącą dodatkowego "kroku" przed zasadniczym leczeniem.Uprzedził mnie i sam zadzwonił w sprawie terminu następnej wizyty./ma poczucie humoru i umie lepić pierogi z jagodami/.W gabinecie panuje atmosfera przyjaznej ,zgranej współpracy,co działa na pacjenta b. pozytywnie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 27 lipca 2014)

  Dziękuję za miłe słowa, zapraszam ponownie!

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm ! Pełna kultura ! Pełna obsługa !. Tak przyjmują tylko na zachodzie. Życzyłabym sobie ,by każdy lekarz się mną tak zajął.

 • bardzo dobry

  Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza..Lekarz miły z poczuciem humoru i oczywiście bardzo kompetentny i wykwalifikowany.Z każdą kolejną wizytą byłem spokojny , wiedziałem że trafiam w dobre ręce Usuwałem u niego 3 ósemki z tego jedna chirurgicznie...Szybko i w miarę bezboleśnie.Pełen profesjonalizm..Świetne podejście do pacjenta.Gabinet elegancki a w nim miła atmosfera.POLECAM...

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, profesjonalny, opanowany, bardzo miły, delikatny. Po każdym zabiegu nie odczuwałam prawie żadnego bólu, żadnych powikłań, szybko się goi. Z wcześniejszym chirurgiem miałam niestety przykre doświadczenia, a tu pozytywne zaskoczenie. Lekarz profesjonalnie wytłumaczył mi jak wygląda zabieg usuwania zęba, jakie odczucia i wrażenia mogą być obecne podczas zabiegu oraz jakich zaleceń przestrzegać aby gojenie przebiegało poprawnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta, co również jest rzadkością w naszej służbie zdrowia, więc powinno być bardzo doceniane przez pacjentów. Duże uznanie i pełen podziw dla pana Michała Czarneckiego.

 • bardzo dobry

  W życiu nie usuwałam zębów, dentysty bałam się jak "ognia piekielnego " ;) i przed usunięciem ósemki bardzo się stresowałam, prosiłam p.Doktora o potrójne znieczulenie, niestety bezskutecznie, Dr.Czarnecki wiedział co robi, usunięcie mojej ósemki zajęło mu może z 3 minuty i bezboleśnie. Jestem pełna podziwu i pozytywnie zaskoczona, zmieniło to mój punkt widzenia i z pewnością chętniej będę odwiedzała stomatologa :) Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Moja córka miała usuwane dwie ósemki u Pana doktora ,na zdjęciu nie było widać ,że są to tak wielkie zęby .Pan doktor poradził sobie z nimi .zabieg wykonał delikatnie ,czego efektem był prawie brak bólu po zabiegu . Polecam zadowolona pacjentka.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę