Mbamu Nsonsa

59 opinii

ginekolog

Strzelno, Świętego Ducha 33

Kontakt

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Świętego Ducha 33 , 88-320 Strzelno

Opinie pacjentów

59
 • 40
 • 11
 • 8
 • Bardzo sympatyczny Pan. Doświadczony i konkretny. Badanie przebiega bardzo dyskretnie. Polecam kobietą, które wybierają się pierwszy raz do ginekologa.

  Justyna

  Ocena bardzo dobry

  24 lip 2015 13:47:37

 • Jestem od kilku lat pacjentką Dr. Mbamu Nsonsa i bardzo polecam. Kilka lat temu uratował mi życie szybką decyzja o wyczyszczeniu torbieli a we wrześniu tego roku kolejny raz miałam operację w Strzelnie, która tez przebiegła pomyślnie. Na oddziale w Strzelnie miałam miłą i opiekuńczą pomoc i opiekę zarówno ze strony Dr. Mbamu Nsonsa jak i całego personelu za co bardzo dziękuje. Czuwali przy mnie i reszcie pacjentek całą noc chodzili i pytali jak się czujemy, i czy nie potrzebujemy czegoś. Opieka całego personelu jest wzorowa i godna naśladowania :) Dr. Mbamu Nsonsa jest miłym i delikatnym lekarzem, którego szczerze i wszystkim polecam :)

  mirusia_231

  Ocena bardzo dobry

  22 paź 2014 17:19:26

 • Nie polecam tego pana. "Wizytacja" po porodzie wyglądała tylko tak ze podusił brzuch i po chwili poszedł !! A żona po tygodniu trafiła na oddział bo była źle wyczyszczona po porodzie i zostały resztki łożyska w macicy !! Dodam że z pierwszym dzieckiem była dokładnie ta sama sytuacja !! Ciekawe czy by w ten sposób zrobił jak byśmy chodzili do niego prywatnie !!!!!!!!!!!!

  Sebastian

  Ocena bardzo słaby

  18 wrz 2014 21:49:38

 • Polecam Dr Mbamu.Gdy zaczęłam rodzić doktor kończył dyżur, ale mimo to powiedział, że pójdzie szybko na obiad i za chwilę do mnie wróci- i tak też było, nie zostawił mnie. Miałam ciężki poród i to tylko dzięki Niemu mój synek urodził się zdrowy, bo gdyby nie jego szybka decyzja i precyzja oraz jego opieka po porodzie nie byłabym taka szczęśliwa.

  aga-nieszka21

  Ocena bardzo dobry

  2 gru 2013 11:13:39

 • Byłam dziś u tego doktora na wizycie kontrolnej po ciąży. Potraktował mnie oschle.ZERO wywiadu odnośnie przebiegu ciąży i porodu. Badanie trwało sekundy. Nie pytając o zgodę zapisał tabletki antykoncepcyjne których nie chce. Nie powiedział ani słowa o bliźnie, która moim zdaniem wygląda fatalnie. SZKODA słów. Może gdybym prywatnie poszła to by wykazał się zainteresowaniem.

  Lucyna

  Ocena bardzo słaby

  21 cze 2013 22:28:33

 • lekarz rewelacyjny! Bardzo mu ufam. To on wyleczył mnie w torbieli, wykrywając je przez zwykłe usg, podczas gdy wcześniej przeszłam serię, niekiedy mało przyjemnych badań, które miały wyjaśnić przyczynę, moich silnych bóli brzucha. Przez cesarskie cięcie, które mi zrobił, na świat przyszedł mój dwuletni obecnie synek. Jeśli jeszcze zajdę w ciążę, tylko jemu powierzę opiekę nad nią.

  Magda

  Ocena bardzo dobry

  17 sty 2014 12:19:33

 • Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy na temat tego lekarza. Dr. Mbamu prowadził wszystkie 3 moje ciąże łącznie z porodem. Pełen profesjonalizm oraz troska o zdrowie pacjentki na oddziale. Pomógł bardzo wielu kobietom z naszego regionu bez względu na pozycje społeczną i wszyscy o tym doskonale wiedzą tutaj. To świetny specjalista, który potrafi pomoc nawet w trudnych przpadkach!!

  Agata B.

  Ocena bardzo dobry

  30 maj 2013 22:47:04

 • Nie polecam tego lekarza dziewczynom, które idą pierwszy raz na swoją wizytę! Lekarz nie potrafi porozmawiać ani doradzić w razie dolegliwości. Po wejściu do gabinetu założył mi kartę, czyli standardowe pytania ile mam lat, ile wzrostu, czy na coś chorowałam itd. Następnie przeszedł do badania. Było to najgorsze badanie jakie miałam przeprowadzone. Lekarz w ogóle nie jest delikatny. Nie dość, że mnie strasznie bolało, to jeszcze zaczęłam obficie krwawić. Po zejściu z fotela i przebraniu się lekarz wyznaczył mi termin odbioru wyników cytologii. Zapisał mi tabletki antykoncepcyjne, które dobrał mi na podstawie tego, ile pieniędzy chcę na nie przeznaczyć. Zapytał czy pracuję i zarabiam, żeby wiedział za jaką cenę będę w stanie je kupić. Czy tak wypisuje recepty dobry lekarz?? Gdybym powiedziała, że mogę wydać 5 zł to zapisałby mi najtańsze i najgorsze:/ Poza tym okazało się, że miałam zapalenie i co się z tym wiąże nadmierne upławy. Zapisał mi tabletki, które po zażyciu nie pomogły mi zwalczyć do końca upławów. Gdy poszłam po odbiór wyników poprosiłam żeby zapisał mi coś na upławy. Myślałam, że odejdę od zmysłów, gdy lekarz przepisał mi te same tabletki, które mi nie pomogły ostatnio. Nawet nie spojrzał na kartotekę i na to co mi zapisał ostatnim razem!! Poinformowałam go, że właśnie te tabletki zapisał mi ostatnio i mi nie pomogły. Dopiero wtedy cofnął kartkę w mojej kartotece, przekreślił receptę i wypisał inny lek. Bardzo dużo czasu minęło, zanim wybrałam się do kolejnego ginekologa po traumie jaką miałam odwiedzając doktora Nsonsę Mbamu!

  Natalia

  Ocena bardzo słaby

  24 maj 2013 12:23:36

 • Prowadził moją ciążę od 32 tygodnia ponieważ w tym czasie przeprowadziłam się do Mogilna. Korzystałam z wizyt prywatnych. Pierwsza wizyta w Strzelnie kolejne w Mogilnie. Zainteresowanie lekarza pacjentką ogranicza się do zadania na wstępie pytania "Jak się pani czuje?". Lekarz udziela niewiele informacji. Wizyty są bardzo krótkie. Do tego notoryczne spóźnianie ok. 15-20 min. Na moją prośbę czy moglibyśmy ustalić plan porodu lekarz odpowiedział "No plan jest taki, że przychodzi pani do szpitala kiedy ma pani termin." W momencie kiedy byłam już przyjęta na oddział a doktor miał akurat dyżur, jego zainteresowanie ograniczyło się do zadania mi pytania "Boli Panią?". Na szczęście doktor kończył dyżur i poród przyjmował inny lekarz. Niestety doktor Edo ma się wrażenie utknął gdzieś w małomiasteczkowym sposobie myślenia, jego troskliwość wydaje się być bardzo nieszczera i wynikać jedynie z rutyny.

  Gośka

  Ocena bardzo słaby

  16 sty 2013 10:42:09

 • Byłam na 2 wizytach na NFZ z polecenia znajomych. Niestety nie podzielam ich opinii. Wizyta szybko- nie wiem czy nawet 5min. Bez wyjaśnień. Badanie na fotelu dosłownie 1-2sekundy.Gdy zakładał rękawiczki patrzył na mnie z pod byka, co było dla mnie przykre:(. Z góry kazał mi łykać witaminy, których akurat nie preferuję. Zapomniał przybic pieczątki na karcie ciąży. Musiałam wysłuchiwac jego narzekania, że jest bardzo zmęczony i że ma za dużo pacjentów. Gdy zapytałam dlaczego muszę płacić za badania Toxo, bardzo nie miły się dla mnie zrobił, twierdząc, że jak mogę, przeciez gdyby wszystko było bezpłatne to on nie miałby na swoją pensję.nie chciało mi się już z nim dyskutować. Wystarczyło odp. że są niestety płatne.Tak się zawiodłam.

  atena123

  Ocena słaby

  7 sty 2013 19:15:15


Pobieranie danych

Jacek Antos

116 opinii

ginekolog

Włocławek, Ul. Wieniecka 34

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK