dr

Mateusz Nowacki

Terapeuta

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Dr Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław. NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia man... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław.

NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia manualna. Bóle głowy, ból szyi, ból pleców, rwa kulszowa, dyskopatia, migreny, bóle głowy. Chiropraktyk Wrocław.

Specjalizuję się w schorzeniach układu ruchu, w szczególności bólach kręgosłupa i bólach głowy oraz pomagam pacjentom w odzyskaniu optymalnego zdrowia poprzez zmiany w stylu życia.

W 2010 roku ukończyłem studia na Murdoch University w Australii, akredytowane przez Międzynarodowy Związek Edukacji Chiropraktycznej i Światową Federację Chiropraktyki. W 2013 uzyskałem dyplom programu leczenia bólu na Uniwersytecie Edynburskim w Szkocji.

Po studiach rozpocząłem pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic w Australii, gdzie specjalizowałem sie w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem. W Australii byłem związany ze sportem, pełniąc rolę chiropraktyka w klubie piłkarskim Ashfield SC oraz wspólpracując ze sportowcami z takich dziedzin jak football australijski, pływanie, golf, piłka siatkowa i lekkoatletyka.


Edukacja
•Uniwersytet Murdoch (Australia)- Chiropraktyka, Doktor Chiropraktyki D.C., B.Sc (Chiro), B.Chiro (Hons)
•Uniwersytet Edynburski (Szkocja)- Podyplomowe studia w leczeniu bólu (PgDip. in the Clinical Management of Pain)

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Murdocha
 • Uniwersytet Edynburski

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Bassendean Wellness and Chiropractic Clinic, Australia
 • Regenerate Heatlh Clinic, Australia

Certyfikaty

 • Mateusz Nowacki, terapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Mateusz Nowacki, terapeuta - Certyfikaty
 • Mateusz Nowacki, Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kompetentny i rzeczowy lekarz, już po pierwszych 15 min. wiadomo że ma się do czynienia z profesjonalistą. Polecam Pana wszystkim znajomym którzy mają problemy z kręgosłupem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 10 lutego 2016)

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam zabiegi u pana doktora.Od roku cierpiałam na bóle nóg,najgorzej było w nocy,bóle nie dawały mi spać.Odwiedziłam wielu lekarzy,rehabilitantów i masażystów a bóle nie ustępowały.Było co raz gorzej. Już po pierwszej wizycie w gabinecie pana doktora przespałam noc. Po trzech wizytach śpię spokojnie w nocy i nic nie boli.Po prostu cud.Myślałam,że już do końca życia skazana jestem na ten ból, a tu jak za dotknięciem czarodziejskiej rózgi wszystko ustąpiło.Dziękuję panie doktorze. Polecam wszystkim cierpiącym w 100%

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 8 grudnia 2014)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Po 2 wizytach jestem ogromnie zadowolona, ból ustąpił:) Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim w 100 % :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 8 grudnia 2014)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi moje życie właściwie zaczęło się na nowo. Przez przepukliny w szyjnym odcinku miałam ogromne bóle, straciłam częściowo czucie w ręce, a neurochirurg nakazał operację. Po pierwszej! wizycie ból się zmniejszył i wróciło częściowo czucie w dłoni. Po trzeciej wizycie ból zniknął - ból, który powodował, że przez kilka tygodni nie mogłam w nocy spać. W tej chwili mam pełna sprawność fizyczną, potrafię na nowo cieszyć się życiem. A Panu doktorowi mogę tylko podziękować za całą pomoc. Polecam wszystkim bez wahania.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 17 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Polecam z cała odpowiedzialnością pana doktora Nowackiego. To wspaniały lekarz o dużej wiedzy. Od dłuższego czasu miałam problemy z kręgosłupem i miednica co w rezultacie utrudniało mi chodzenie, a ból był coraz bardziej intensywny. Lekarz rodzinny przepisywał leki przeciwbólowe a na moje pytanie " co czeka mnie w przyszłości?" Odpowiedział "proszę sie przygotować na to ze kręgosłup będzie coraz bardziej sztywny, a bóle bedą sie nasilać". Mam 62 lata wiec miałam sie z tym pogodzić. Dzisiaj wiem ze ta diagnoza była zła., bo pan to zmienił. Po kilku zabiegach czuje sie dobrze. Dziękuje panie Mateuszu. Jest pan wspaniałym specjalista i przemiłym człowiekiem. Rownież pracujące z panien dziewczyny są przesympatyczne. Zasługujecie na najwyższa ocenę Dziękuje jeszcze raz Iwona Łukaszewicz Brooklyn, New York

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 11 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, głowy. Od lat leczyłam się gdzie się tylko dało: rehabilitacja, sanatoria, masaże, a ból szybko wracał. Teraz spokojnie mogę pracować, cieszyć się dniem codziennym. Serdecznie za to dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 12 czerwca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, ponieważ od kilku lat borykam się z chorym, bolącym nieustannie kręgosłupem, dyskopatią, z silnymi atakami bólu co jakiś czas trwającymi nawet miesiąc, promieniującymi do łopatek oraz ud. Nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc, zarówno jak i leki oraz zastrzyki, zabiegi etc. Przy bólu, który prowadził do płaczu i niemożliwości wykonywania żadnych czynności codziennych w przeciągu tygodnia doktor dosłownie - postawił mnie na nogi. Wizyty kontynuuję nadal, ich przebieg jest pozytywny, atmosfera jest bardzo miła, a chodzenie do lekarza nie kojarzy się już ze stresem i przymusem. Teraz mogę normalnie funkcjonować, tak więc zdecydowanie polecam i sama będę dalej korzystała z dalszych usług.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 26 marca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Wysłałam rodziców do gabinetu 'Nowacki chiropraktyka' z bólami głowy i pleców. Mamę bolała głowa od zawsze, ale po zabiegach bóle przeszły! Tato z kolei miał problem z biodrem i plecami bowiem pracuje w branży budowlanej; również po kilku zabiegach ból znacznie się zmniejszył. Polecam gabinet.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam! M.Nowacki

 • bardzo dobry

  I spend most of my day in front of the computer at work and have had considerable back pain and stiffness in my neck for a few years now. After the few sessions I have had with Matt, the stiffness is almost gone and I feel no pain now. I had been looking for a chiropractor in Wroclaw for a few months, and am very happy that we have matt now.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Mateusz Nowacki ( 17 listopada 2014)

  Thank you! M.Nowacki

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam, rezultaty zabiegów na kręgosłup są rewelacyjne. Właściwie już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę. Dodatkowo atmosfera jest przyjemna, gabinet czysty a wszystkie wizyty odbywają się ,,bez poślizgów".