lek.

Marzenna B. Klimiuk

Hematolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku Przyjmuje na NFZ

  M.C. Skłodowskiej 24 A, Piaski
  15-276 Białystok, podlaskie

  Dane kontaktowe

  101
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  ja osobyscie jestem pacjentem pani dr Klimiuk od jakiegoś czasu i niemoge złego słowa na nią powiedziec.kobieta jako lekarz konkretna , zdecydowana , sympatyczna, miła,wesoła co prawda krzyczy troche ale to nie z powodu ze brak jej kultury i szacunku do pacjęta.poprostu kazdy może bic zmęczona pracą setkamy pacjętow tygodniowo na dwa etaty.pani dr jest swietna w tym co robi niezgadzam sie opiniamy niegatiw.mnie bardzo ale to bardzo pomogła.

 • bardzo słaby

  Lekarka która ciągle nie ma czasu....krzyczy...żle sie odnosi do pacjenta i rodziny ...nie powinna tam pracowac to jest oddział dla ludzi o dobrych kwalifikacjch i bez nerwow...na tym oddziale przez 3 lata leczył sie mój mąż i wiem z opowiadan jego ze ciagle krzyczala i nic nie wiedziala a jak juz miala na cos odpowiedziec to byl wielki problem...nie polecam tej lekarki...:(


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dziwię się opiniom pacjentów,bardzo miła,kulturalna i inteligentna kobieta.Cóż gdzie dwóch pacjentów,tam trzy opinie.Pozdrawiam

 • bardzo słaby

  potwierdzam powyższe opinie,jest to osoba niekompetentna,brak jakiegokolwiek szacunku i zainteresowania pacjentem.Nie potrafi wypisać prawidłowo recepty,za lek który mi wypisała musiałam zapłacić 100% gdyż recepta była źle wypisana,takie osoby jak tak pani nie powinny wykonywać zawodu lekarza.Jej zachowanie i kultura osobista pozostawia dużo do życzenia.Masakra!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Lekarka w 100% niesympatyczna, brak szacunku do pacjenta, obraża, ośmiesza i poniża. Mąż został bardzo źle potraktowany przez tą Panią w Poradni Angiologicznej przy ul. Radzymińskiej w Białymstoku. Stanowczo nie polecam, nie powinna wykonywać zawodu lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi, że jest to lekarka bardzo niemiła dla pacjentów. Nie raz byłam świadkiem jej krzyków na pacjentów. Nie polecam jej przede wszystkim z innego powodu. Przez jej złe zalecenia odnośnie przygotowań do badań na trombofilię, wyniki wyszły pozytywne. Po dwóch latach wykonano mi te same badania w klinice w Warszawie i okazało się, że wcale nie mam tej choroby. Stanowczo nie polecam tej lekarki,bo niestety jest niekompetentna i dla mnie osobiście wyrządziła wielką krzywdę.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Ten lekarz wg mnie jest naprawdę w porządku i stara się pomóc jak tylko może chociaż w moim przypadku za dużo mi nie pomoże. Zawsze jeśli tylko o coś ją poproszę to nigdy nie odmawia.

 • bardzo słaby

  Tej lekarce wiecznie coś przeszkadza, a to rozmawiający pacjenci za drzwiami gabinetu a to wiatr za oknem. Dla niej przewlekła niewydolność żylna to choroba której się nie leczy w Poradni Angiologicznej przy Szpitalu Klinicznym, leczy się tą chorobę w prywatnym gabinecie w ESKULAPIE. Będąc na wizycie u tej osoby usłyszałam że w poradni ona nie ma co robić ze mną i celem kontynuowania leczenia dostałam jej wizytówkę do Eskulapu. Na moje pytanie "gdzie jest jej etyka jako lekarza" dostałam zaświadczenie o braku potrzeby bycia pod opieka poradni i zostałam wyproszona z gabinetu. Jest to osoba która nie grzeszy kulturą a i jej zachowanie w gabinecie pozostawia dużo do życzenia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Kobieta jest bardzo niesympatyczna, krzyczy na pacjenta (w dodatku na kobietę w ciąży). Nie chciała nic skonsultować tylko twierdziła, że ma osoby z poważniejszymi chorobami niż anemia (że to nie choroba). Stanowczo odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz