lek.

Marzena Kasińska

Dermatolog

8 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Lek. med. Marzena Kasińska jest specjalistą drugiego stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. Marzena Kasińska jest specjalistą drugiego stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Do pani doktor poszedłem ze świądem skóry. Męczyłem się od pół roku i odkładałem wizytę z obawy przed diagnozą. W gabinecie okazało się że pani doktor jest bardzo uprzejma i ciepła. Bardzo szybko uspokoiła mnie i skierowała na morfologię i mocz. Okazało się że problem jest błahy i wymaga zmiany diety (podwyższona bilirubina). Szybko i fachowa diagnoza. Dziś po uczuleniu brak śladu! :) Polecam gorąco.

 • dobry

  Dobre wrażenie po pierwszej wizycie, kobieta faktycznie miła, otwarta na potrzeby pacjenta, wysłucha i tłumaczy, skierowanie na badania wydane bez bólu.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. super lekarz !!! sympatyczna, ciepła i cierpliwa Pani Dermatolog. Nie zbywa i lekceważy pacjenta i co ważne też- przyjmuje punktualnie a nie spóźnia się do pracy jak wielu lekarzy

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra Pani Doktor, normalna kobieta, która potrafi zrozumieć innych, przepisuje dobrze dobrane leki, pamięta pacjenta po pewnym czasie, poświęca mu odpowiednio dużo czasu, nie zbywa i nie lekceważy. Do tego bardzo dobry człowiek, bardzo sympatyczna, potrafi wysłuchać jakie się ma problemy, nie przerywa, nie jest arogancka, doskonale wie co robi, jest na bieżąco z nowoścami medycznymi. Super, bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobra i serdeczna Pani Doktor a przy tym bardzo dobry fachowiec - polecam, leczyłam się u wielu dermatologów (mam problemy z łuszczycą) a dzięki Pani Doktor Kasińskiej zaleczyłam na parę lat.

 • dobry

  polecam super specjalista zna się na rzeczy , miła i kulturalna


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, miła i dająca nadzieję i otuchę Pani Doktor

 • bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog jakiego spotkałem, a spotkałem ich sporo. Pani doktor zawsze poświęca mi należycie dużo czasu, jest kompetentna oraz obeznana w postępach jakie następują w dermatologii.