Marzena Dębska, ginekolog Warszawa
Ginekolog dr n. med.

Marzena Dębska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • 11 września 2014

  Ocena: Słaby

  Byłam na usg u pani doktor, wizyta trwała 3 min (dodam, że koszt wizyty to 300 zł). Nic nie wyjaśniła, nie pokazała nam nawet dokładnie dziecka na ekranie, kilka mignięć na monitorze, ledwo wypowiedziane dwa zdania i po badaniu. Bardzo mało sympatyczna i empatyczna. Jestem zawiedziona.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 września 2014

  Ocena: Słaby

  Jestem pacjentką dr Dębskiej od początku ciąży (obecnie 7 miesiąc) - niestety z wizyty na wizytę jestem coraz mniej zadowolona z jej opieki. Okazuje zniecierpliwienie przy zadawanych pytaniach, potrafi stwierdzić, że zadawane pytania są dziwne i zbędne. Gdy pytałam o poród w połowie ciąży też usłyszałam "już się pani o to martwi na takim etapie?". Gdy zapytałam o stopień dojrzałości łożyska (miałam II stopień w 23 tc na wydruku po USG) usłyszałam "o matko, to historyczna skala, nie należy się tym przejmować, coś muszę zaznaczyć"...To moja pierwsza ciąża i mam prawo zadawać dowolne pytania, a zostałam doprowadzona do sytuacji, w której boję się zapytać o cokolwiek. Za każdą wizytę płacę niebagatelne 300 zł, a opóźnienia w wejściu do gabinetu trwają około godziny... Może podejście Pani Doktor wynika z tego, że mam zdrowe dziecko i ciąża przebiega prawidłowo, a Ona na co dzień prowadzi bardzo trudne ciąże i przeprowadza wiele ciężkich rozmów - szanuję to, ale oczekuję większej empatii i wyrozumiałości. Niestety nie polecam, chociaż jestem przekonana, że jest doskonałą specjalistką w trudnych przypadkach i ma pod tym względem ogromne doświadczenie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam przyjemność zetknąć się z dr Dębską tylko raz, przy okazji wykonywania inwazyjnych badań prenatalnych. Bardzo się bałam ale z chwilą kiedy zobaczyłam Panią doktor, strach minął. Jest tak pewna siebie (nie zadufana, tylko w takim pozytywnym znaczeniu), że z miejsca wiedziałam iż wszystko pójdzie dobrze i nie będzie żadnych powikłań. Nie pomyliłam się, tak sprawnie przeprowadziła zabieg, że nie tylko był niemal bezbolesny ale i bez powikłań. Swoboda jaką ma Dr Dębska w takich zabiegach, kunszt i pewna ręka spowodowały że przez moment się nie denerwowałam. Gdybym nie mieszkała tak daleko od przychodni w której pracuje Pani doktor, to z pewnością u niej prowadziłabym ciąże (jeśli udałoby mi się wcisnąć :)).

  zgłoś nadużycie
 • 11 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety nie polecam Pani Doktor :(. Byłam u niej trzy tygodnie temu na usg - nie mogę powiedzieć, że jest złym fachowcem, ale nie mogę powiedzieć również, że jest dobrym fachowcem. Jednak stanowczo mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś chce wyjść od Pani Doktor niepoinformowany i wystraszony bez wyjaśnień to może iść do tej Pani Doktor. Ja wyszłam po badaniu z informacją, iż badanie należy powtórzyć za cztery tygodnie ponieważ jeden parametr dziecka wyszedł na granicy normy, po czym w opisie jest informacja, że parametr jest poniżej normy. Pani Doktor nic nie wyjaśniła, nie powiedziała jaki to ma wpływ na dziecko, co można zrobić aby poprawić ten wynik, czy w ogóle można poprawić ten wynik ...... - normalnie jedna wielka dezorientacja po wyjściu z gabinetu. Biorąc pod uwagę, iż jedno dziecko straciłam to teraz bardzo martwię się o wszystko, a Pani Doktor mimo posiadania tej wiedzy jedyne co mi powiedziała, to to, że badanie trzeba powtórzyć. Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Marzena Dębska prowadziła moją drugą ciążę. Szkoda, że nie obie. Pierwsza to był koszmar, który zniechęcił mnie do kolejnej na 6 lat. Powikłania w trakcie, bardzo chore dziecko po porodzie (8 miesięcy leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka). Bardo się bałam powtórki z rozrywki za drugim razem, zwłaszcza, że ciąży odradzali mi wszyscy lekarze (za względu na ryzyko niewydolności nerek u mnie). W tej ciąży pozornie wszystko było nie tak: przeszłam anginę, zapalenie płuc, przedwczesne rozwarcie macicy, infekcje dróg moczowych (tego bałam się najbardziej). Wreszcie moja lewa nerka przestała pracować (na szczęście czasowo - jest ok). I co? Przeszłam to wszystko bez lęku, bez komplikacji, bo miałam wsparcie genialnego ginekologa. A najzabawniejsze jest to, że dla niej nie byłam trudnym przypadkiem. Prowadzi znacznie trudniejsze ciąże, przeprowadza udane operacje płodów. Robi niemożliwe. Ta skala jest za mała. Dziękuję Pani Doktor, także za uratowanie mojej macicy (to już nie kwestia położnicza, a ginekologiczna, ale ja się trzymam Dębskiej i dobrze na tym wychodzę)

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja opinia jest jedna wspaniały lekarz. dzięki pani doktor mam wspaniałego synka z bardzo cieżkiej ciązy bliźniaczej. Synek jest zdrów rosnie jak na drozdzach. Pani doktor i Profesor Dębski byli jedynymi lekarzami w Warszawie którzy wierzyli że z tak ciężkiej ciąży bliźniaczej gdzie córeczka była chora genetycznie i zmarła w 29 tygodniu w moim brzuszku uda się uratowac synka i bedzie on zdrów. Dodam iż inni lekarze czy szpitale nie chcieli ani prowadzić takiej ciąży gdyż nie dawali nam żadnych szans aby drugie bliżnie bylo zdrowe skoro jedno ma wadę genetyczną letalną a nawet jak stał by się cud to ja nie utrzymam takiej ciąży. I stał się cud spotkałam cudownych lekarzy doktor Marzenę Dębską i profesora Romualda Dębskiego i dzięki nim narodził się mój mały cud Antoś.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniała specjalista, lekarz i człowiek. Przyjechałam do niej z drugiego końca Polski z problemem z nerek u dziecka. Przyjęła mnie poza kolejnością i dokładnie zbadała dziecko, każdy narząd. Nasza sytuacja nie wymagała zabiegu, a mimo to Pani Dębska poprosiła o dokładniejszą kontrolę przez lekarza prowadzącego i kontakt z nią w razie potrzeby. Pani doktor bardzo nas uspokoiła.

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że Pani doktor Marzena Dębska jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem. Zawdzięczam Pani doktor zdrowe dziecko. Mieliśmy obciążony wywiad położniczy, w poprzedniej ciąży trafiliśmy na niekompetentnego lekarza, co skutkowało niedotlenieniem podczas porodu i niepełnosprawnością dziecka. W drugiej ciąży nie chcieliśmy ryzykować przypadkowymi specjalistami, słyszeliśmy bardzo dobre opinie o Pani doktor Marzenie Dębskiej i poprosiliśmy o opiekę i konsultacje przez całą ciążę. Pani doktor bardzo wnikliwie prowadziła cały czas ciążę, wysyłała nas na szereg dodatkowych badań, żeby upewnić się, że z ciążą nic złego się nie dzieje. Byliśmy nawet kilkukrotnie na badaniu – echo serca płodu, żeby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości. Na każdej wizycie Pani doktor robiła osobiście badania USG. Badania były bardzo wnikliwe i zawsze poświęcała nam dużo czasu i sprawdzała wyniki wszystkich zaleconych badań. W tej ciąży czułam się bezpiecznie, ponieważ wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Spokój i poczucie bezpieczeństwa w każdej ciąży jest potrzebne, a w moim przypadki, kiedy były problemy z pierwszym dzieckiem - konieczne. W dziewiątym miesiącu, kiedy regularnie Pani doktor zalecała KTG, podczas rutynowego badania okazało się, że jest tachykardia płodu, czyli tętno dziecka było wysokie i nieregularne Pani doktor Dębska od razu zrobiła cesarskie cięcie. Tym samym nie dopuściła do powikłań, które przeżyliśmy w poprzedniej ciąży. Gdybym poprzednio (była taka sama sytuacja z pierwszym dzieckiem) była pod opieką Pani doktor zapewne miałabym oboje zdrowych dzieci. A uwierzcie nie ma nic ważniejszego w życiu niż zdrowe Dzieci. Wiem co piszę, dzięki - jeszcze raz podkreślę Pani Doktor mogę każdego dnia cieszyć się zdrową, wspaniałą córeczką i jestem naprawdę szczęśliwa. W ciąży wiedziałam również, że jeśli wystąpiłyby jakiekolwiek powikłania czy problemy to też jestem we właściwych rękach. Pani doktor Marzena Dębska jest wybitnym specjalistą, robi nawet operacje dzieciom, a raczej jeszcze płodom w łonie matki. Poza tym jest wspaniałym człowiekiem do każdej pacjentki podchodzi z takim sercem, jakby to była jej najbliższa rodzina.

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Marzena Dębska to lekarz g e n i a l n y :) Trafiłam do dr Dębskiej w połowie ciąży, po tym jak lekarz prowadzący moją ciążę, wykonując USG połówkowe stwierdził, że "dziecko jest bardzo ciężko chore". Dostałam skierowanie do szpitala gdzie zostałam przyjęta przez dr Marzenę Dębską. Pani doktor postawiła diagnozę od pierwszego spojrzenia na obraz usg. I mimo, że stan dziecka był bardzo ciężki i nie wiadomo było czy przeżyje, przekazała nam wynik badania w sposób rzeczowy, spokojny i wspierający. W trybie natychmiastowym przyjęła mnie na Oddział Patologii Ciąży w celu oczekiwania na zabieg, który odbył się już następnego dnia. Transfuzja dopłodowa - zabieg ratujący życie naszemu dziecku, dr Dębska wykonała w sposób mistrzowski. Dalszy przebieg ciąży także był pełny komplikacji (skracająca się szyjka macicy na przemian ze złymi przepływami pępowinowymi), ale dzięki bardzo troskliwej i zaangażowanej opiece dr Dębskiej udało nam się szczęśliwie dotrwać do 38 tygodnia. Nasza córka ma teraz ponad rok i rozwija się bardzo dobrze. Każdego dnia cieszymy się, że jest z nami i zdajemy sobie sprawę z tego, że gdyby nie wspaniała opieka dr Dębskiej, w ogóle nie przyszłaby na świat. Ogromną zaletą jest także to, że Pani doktor współpracuje z innymi wybitnymi lekarzami, z których wiedzy nie waha się w razie potrzeby korzystać. Przyjmuje zarówno prywatnie jak i w państwowym szpitalu, gdzie w razie czego może skierować prosto na oddział. Jest nie tylko świetnym lekarzem prowadzącym ciążę, ale także doskonałym specjalistą od diagnostyki prenatalnej, który na co dzień ma do czynienia z bardzo trudnymi przypadkami i wykonuje zabiegi ratujące życie jeszcze nienarodzonym dzieciom. I jeszcze na koniec, w moim odczuciu Pani doktor dysponuje wspierającą i kojącą energią, która mi bardzo pomagała w trudnych chwilach :)

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Moim i mojego męża zdaniem Pani doktor Marzena Dębska jest godna największego podziwu i polecenia. Jest wybitnym specjalistą, rewelacyjnym lekarzem i cudownym człowiekiem. Jej najwyższym kwalifikacjom, ogromnej wiedzy, odpowiedzialności, rozwadze i natychmiastowym reakcjom zawdzięczam, iż jestem obecnie mamą trójki zdrowych dzieci. Doskonałe prowadzenie przez Nią moich ciąż, błyskawiczne oraz trafne interwencje i Jej najwyższa fachowość, rozwaga i odpowiedzialność zaważyły na ich szczęśliwych rozwiązaniach. Dysponując ogromną wiedzą, doświadczeniem i wybitnymi umiejętnościami Pani doktor posiada nadto wiele cierpliwości, taktu i zrozumienia, dając ogromne wsparcie pacjentkom, a poza tym cechuje Ją olbrzymie zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz życzliwość, szacunek, delikatność i empatia w stosunku do trafiających do Niej pacjentek, którym zapewnia najlepszą opiekę oraz ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania i wyjaśniała wszystkie kwestie, zapewniając mi opiekę najwyższej jakości na każdym etapie moich ciąż oraz komfort wynikający z przekonania, że ja i moje nienarodzone dzieci jesteśmy w najlepszych rękach i, że zawsze możemy na Nią liczyć. Pani doktor jest osobą niezwykle rzeczową i dokładną, o ogromnej rozwadze i poczuciu odpowiedzialności, posiadającą olbrzymią wiedzę specjalistyczną i doświadczenie zawodowe, a przy tym pełną empatii i wrażliwości, o wspaniałym, godnym naśladowania przez innych lekarzy podejściu do pacjentów. Dysponuje umiejętnością jasnego i rzetelnego przedstawienia pacjentce jej stanu z poparciem tych informacji przekonującymi, uwzględniającymi całokształt okoliczności wyjaśnieniami, o ogromnej kulturze pracy i zasługującą na pełne zaufanie. Doskonałą opinię o Pani doktor opieram przy tym nie tylko na własnych doświadczeniach, ale także obserwacji podejścia Pani doktor do innych pacjentek oraz rozmów z nimi podczas mojego długotrwałego pobytu w szpitalu. Z obserwacji i rozmów tych wynika, że wszystkie te pacjentki, a było ich wiele, były ogromnie zadowolone ze sprawowanej nad nimi przez Panią doktor Marzenę Dębską opieki z uwagi na Jej najwyższy profesjonalizm oraz niezwykłe zdolności i wszystkie wyrażały się o Niej z ogromną wdzięcznością, podziwem i sympatią. Najwyższe kwalifikacje i zdolności Pani doktor pozwalają Jej na wykonywanie bardzo trudnych zabiegów i badań diagnostycznych, których przeprowadzenia nie podejmują się lekarze w innych ośrodkach, jak np. kordocenteza, transfuzje dopłodowe czy też zabiegi kardiologiczne ratujące życie w łonie matki, przy czym Pani doktor dzięki swoim wyjątkowym kwalifikacjom i doświadczeniu widzi więcej niż inni lekarze są w stanie dostrzec podczas badań diagnostycznych oraz zabiegów i dzięki swojej wiedzy, dokładności i nadzwyczajnym umiejętnościom oraz oburęczności niezwykle sprawnie i delikatnie przeprowadza najtrudniejsze zabiegi i badania. Pani doktor Marzena Dębska ma przy tym rewelacyjny stosunek do pacjentek, rzeczowo przedstawia rokowania, w tym występujące zagrożenia, czyniąc to fachowo, a zarazem z ogromną empatią, jednocześnie potrafiąc podnieść na duchu i przywrócić uśmiech. Z uwagi na powyższe jest Ona lekarzem, którego mogę każdemu polecić, do którego można mieć pełne zaufanie i pod którego opiekę warto trafić.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online