dr n. med.

Marzena Dębska

Ginekolog, Położna, położnik

Poproś o włączenie kalendarza

Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położ... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, zatrudniona w Pracowni Diagnostyki Prenatalnej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej, zajmuje się patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam bardzo serdecznie! Wprawdzie cenowo raczej "wysoko", ale biorąc pod uwagę nie tylko kompetencje pani doktor, ale także sprzęt i komfort w gabinecie, warto. Byłam u niej gościnnie, bo ciąże prowadziłam w ramach NFZ- wybadała mnie bardzo dokładnie i z pełnym zaangażowaniem wyjaśniała wszelkie moje wątpliwości. Dodatkowo: to bardzo ciepła, miła kobieta.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor trafiłam z banalnym babskim problemem. Okazało się jednak, że czujne oko i nieprzeciętna intuicja znacznie wykraczają poza zakres typowej wizyty u ginekologa. Pani Doktor zaniepokojona moją nienaturalną bladością wymusiła na mnie (tłumaczenia, że tak po prostu mam, na nic się nie zdały) zrobienie badań. Wyniki okazały się delikatnie mówiąc dramatyczne. Dzięki Jej wstawiennictwu bardzo szybko trafiłam do szpitala i otrzymałam fachową pomoc. Gdyby nie to pewnie jakaś karetka zgarnęłaby mnie nieprzytomną z ulicy z niewydolnością któregoś z organów.

 • słaby

  Byłam na usg u pani doktor, wizyta trwała 3 min (dodam, że koszt wizyty to 300 zł). Nic nie wyjaśniła, nie pokazała nam nawet dokładnie dziecka na ekranie, kilka mignięć na monitorze, ledwo wypowiedziane dwa zdania i po badaniu. Bardzo mało sympatyczna i empatyczna. Jestem zawiedziona.

 • słaby

  Jestem pacjentką dr Dębskiej od początku ciąży (obecnie 7 miesiąc) - niestety z wizyty na wizytę jestem coraz mniej zadowolona z jej opieki. Okazuje zniecierpliwienie przy zadawanych pytaniach, potrafi stwierdzić, że zadawane pytania są dziwne i zbędne. Gdy pytałam o poród w połowie ciąży też usłyszałam "już się pani o to martwi na takim etapie?". Gdy zapytałam o stopień dojrzałości łożyska (miałam II stopień w 23 tc na wydruku po USG) usłyszałam "o matko, to historyczna skala, nie należy się tym przejmować, coś muszę zaznaczyć"...To moja pierwsza ciąża i mam prawo zadawać dowolne pytania, a zostałam doprowadzona do sytuacji, w której boję się zapytać o cokolwiek. Za każdą wizytę płacę niebagatelne 300 zł, a opóźnienia w wejściu do gabinetu trwają około godziny... Może podejście Pani Doktor wynika z tego, że mam zdrowe dziecko i ciąża przebiega prawidłowo, a Ona na co dzień prowadzi bardzo trudne ciąże i przeprowadza wiele ciężkich rozmów - szanuję to, ale oczekuję większej empatii i wyrozumiałości. Niestety nie polecam, chociaż jestem przekonana, że jest doskonałą specjalistką w trudnych przypadkach i ma pod tym względem ogromne doświadczenie.

 • bardzo dobry

  Miałam przyjemność zetknąć się z dr Dębską tylko raz, przy okazji wykonywania inwazyjnych badań prenatalnych. Bardzo się bałam ale z chwilą kiedy zobaczyłam Panią doktor, strach minął. Jest tak pewna siebie (nie zadufana, tylko w takim pozytywnym znaczeniu), że z miejsca wiedziałam iż wszystko pójdzie dobrze i nie będzie żadnych powikłań. Nie pomyliłam się, tak sprawnie przeprowadziła zabieg, że nie tylko był niemal bezbolesny ale i bez powikłań. Swoboda jaką ma Dr Dębska w takich zabiegach, kunszt i pewna ręka spowodowały że przez moment się nie denerwowałam. Gdybym nie mieszkała tak daleko od przychodni w której pracuje Pani doktor, to z pewnością u niej prowadziłabym ciąże (jeśli udałoby mi się wcisnąć :)).

 • bardzo słaby

  Niestety nie polecam Pani Doktor :(. Byłam u niej trzy tygodnie temu na usg - nie mogę powiedzieć, że jest złym fachowcem, ale nie mogę powiedzieć również, że jest dobrym fachowcem. Jednak stanowczo mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś chce wyjść od Pani Doktor niepoinformowany i wystraszony bez wyjaśnień to może iść do tej Pani Doktor. Ja wyszłam po badaniu z informacją, iż badanie należy powtórzyć za cztery tygodnie ponieważ jeden parametr dziecka wyszedł na granicy normy, po czym w opisie jest informacja, że parametr jest poniżej normy. Pani Doktor nic nie wyjaśniła, nie powiedziała jaki to ma wpływ na dziecko, co można zrobić aby poprawić ten wynik, czy w ogóle można poprawić ten wynik ...... - normalnie jedna wielka dezorientacja po wyjściu z gabinetu. Biorąc pod uwagę, iż jedno dziecko straciłam to teraz bardzo martwię się o wszystko, a Pani Doktor mimo posiadania tej wiedzy jedyne co mi powiedziała, to to, że badanie trzeba powtórzyć. Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Marzena Dębska prowadziła moją drugą ciążę. Szkoda, że nie obie. Pierwsza to był koszmar, który zniechęcił mnie do kolejnej na 6 lat. Powikłania w trakcie, bardzo chore dziecko po porodzie (8 miesięcy leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka). Bardo się bałam powtórki z rozrywki za drugim razem, zwłaszcza, że ciąży odradzali mi wszyscy lekarze (za względu na ryzyko niewydolności nerek u mnie). W tej ciąży pozornie wszystko było nie tak: przeszłam anginę, zapalenie płuc, przedwczesne rozwarcie macicy, infekcje dróg moczowych (tego bałam się najbardziej). Wreszcie moja lewa nerka przestała pracować (na szczęście czasowo - jest ok). I co? Przeszłam to wszystko bez lęku, bez komplikacji, bo miałam wsparcie genialnego ginekologa. A najzabawniejsze jest to, że dla niej nie byłam trudnym przypadkiem. Prowadzi znacznie trudniejsze ciąże, przeprowadza udane operacje płodów. Robi niemożliwe. Ta skala jest za mała. Dziękuję Pani Doktor, także za uratowanie mojej macicy (to już nie kwestia położnicza, a ginekologiczna, ale ja się trzymam Dębskiej i dobrze na tym wychodzę)

 • bardzo dobry

  Panią doktor poznałam 4 lata temu. Byłam w 35 tygodniu ciąży, kiedy mój "lekarz" prowadzący, zauważył coś niepikojącego podczas badania. Skierował mnie na konsultacje di szpitala na Starynkiewicza i od tego momentu rozpoczął się prawdziwy horror. Dowiedzieliśmy się z mężem, że nasza Olusia ma wielowadzie i będzie miała problemy z przeżyciem. Nikt nawet nie wspomniał o badaniach genetycznych. Dostaliśmy relanium i kazano nam przyjść za dwa tygodnie. Dzięki wielkiemu szczęściu, trafiliśmy do prawdziwych specjalistów, którzy otoczyli nas opieką i wsparciem. Jednym z nich była Pani doktor, która z niezwykłą delikatnością porozmawiała ze mną na temat zdrowia mojego dziecka. Bez komplikacji pobrała materiał do badania genetycznego. Słowa, które wtedy usłyszałam dały mnie i mojemu mężowi siłę na przetrwanie tego najtrudniejszego okresu w naszym życiu. Dały nadzieję na lepsze jutro. Nasza Olusia zmarła na 2 dni przed terminem porodu-zespół Patau. Dziś jestem w 26 tygodniu ciąży i tylko Pani doktor Dębskiej byliśmy w stanie powierzyć życie i zdrowie naszego dziecka. Biorę pełną odpowiedzialność za te słowa. Pani Doktor to prawdziwy specjalista i cudowny człowiek.

 • bardzo dobry

  Moja opinia jest jedna wspaniały lekarz. dzięki pani doktor mam wspaniałego synka z bardzo cieżkiej ciązy bliźniaczej. Synek jest zdrów rosnie jak na drozdzach. Pani doktor i Profesor Dębski byli jedynymi lekarzami w Warszawie którzy wierzyli że z tak ciężkiej ciąży bliźniaczej gdzie córeczka była chora genetycznie i zmarła w 29 tygodniu w moim brzuszku uda się uratowac synka i bedzie on zdrów. Dodam iż inni lekarze czy szpitale nie chcieli ani prowadzić takiej ciąży gdyż nie dawali nam żadnych szans aby drugie bliżnie bylo zdrowe skoro jedno ma wadę genetyczną letalną a nawet jak stał by się cud to ja nie utrzymam takiej ciąży. I stał się cud spotkałam cudownych lekarzy doktor Marzenę Dębską i profesora Romualda Dębskiego i dzięki nim narodził się mój mały cud Antoś.

 • bardzo dobry

  Wspaniała specjalista, lekarz i człowiek. Przyjechałam do niej z drugiego końca Polski z problemem z nerek u dziecka. Przyjęła mnie poza kolejnością i dokładnie zbadała dziecko, każdy narząd. Nasza sytuacja nie wymagała zabiegu, a mimo to Pani Dębska poprosiła o dokładniejszą kontrolę przez lekarza prowadzącego i kontakt z nią w razie potrzeby. Pani doktor bardzo nas uspokoiła.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Urszula Stopińska-Głuszak - ginekolog, Bronisława Pietrzak - ginekolog, Anna Traczyńska - ginekolog, Jacek Tulimowski - ginekolog, Agnieszka Konca - ginekolog, Jan Andrzej Barwijuk - ginekolog, Krzysztof Szafranko - ginekolog, Leszek Bobin - ginekolog, Małgorzata Uchman - Musielak - ginekolog, Janina Dandelska-Nickerl - ginekolog, Andrzej Jeżak - ginekolog, Marek Urbański - ginekolog, Robert Kulhawik - ginekolog, Alicja Pawłowska - ginekolog, Marek Pietraszek - ginekolog, Krzysztof Dynowski - ginekolog, Krzysztof Abel - ginekolog, Małgorzata Goławska - ginekolog, Katarzyna Jaroszewska - ginekolog, Michał Bachanek - ginekolog
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online