Marzena Cytlak, ginekolog Poznań

Marzena Cytlak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

40
 • 21 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Sympatyczna i konkretna doktor. Z początku byłam przestraszona negatywnymi opiniami, ale pani ginekolog to równa babka. Bez problemu wypisała receptę, zrobiła badanie. Przyjęto mnie w Certusie, cała wizyta prywatnie to 91 zł.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  chodziłam do Pani doktor kilka lat. fakt - najczęściej po receptę lub w przypadku zakażeń. ale podczas tych wizyt Pani była zawsze miła, pomocna i jeśli coś było nie tak - zawsze mnie uspokajała. naprawdę każdą wizytę wspominam miło. niejednokrotnie miałam pytania do Pani doktor i zawsze dostałam na nie odpowiedź, bez okazywania zniecierpliwienia itp. potwierdzam, że Pani czasem mówiła do mnie na "ty", ale mnie to w ogóle nie przeszkadza

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  4 dni temu byłam na wizycie u Pani doktor, zasugerowałam się opinią zadowolonej bardzo koleżanki, bo po opiniach zamieszczonych na tej stronie bałam się że wyrzucę pieniądze w błoto, niż trafię do fachowca. Na szczęście wyszłam tak samo zadowolona jak koleżanka. Pani doktor jest bardzo sympatyczną, a zarazem konkretną osobą. Wszystko miałam szczegółowo wyjaśniane, wykazała mały u mnie problem ale zarazem potrafiła uspokoić abym się nie martwiła. Dla mnie pełen profesjonalizm w luźnej atmosferze.

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2013

  Ocena: Dobry

  Polecam wizytę u Pani Doktor Cytlak. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy ewentualne wątpliwości, bez patrzenia na zegarek jak to się zdarza w przypadku innych.

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkie Panie. To co na tym forum się dzieje to obłęd dla mnie....jestem zaskoczona negatywnymi opiniami...Chodzę do Pani dr od 3 lat na konsultacje ginekologiczne...Miły, doświadczony profesjonalny lekarz co wskazuje na jej wiek. Teraz prowadzi moją ciążę...jestem w 10 tygodniu i nie mogę powiedzieć złego słowa na Panią Cytlak. Jestem w 100% zadowolona. Niewiem skąd się biorą te negatywne opinie. Może pacjentki przez to że poroniły obarczają winą lekarza, albo na NFZ są przyjmowane i się je inaczej traktuje... nie mam pojęcia w każdym bądź razie ja osobiście nie mam zastrzeżeń co do Pani dr. POLECAM tą szczerą czasem w wypowiedziach lekarke.

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam panią doktor. Nie zgodzę się z opiniami, że jest niemiła i niedelikatna..Pani doktor wykazała się fachowością... wyrozumiałością...a przede wszystkim co u kobiet ginekologów rzadkość Delikatnością.. Wszystko wyjaśniała skrupulatnie..przy USG nawet 3 razy pokazywała i omawiała bobasa..Polecam tego lekarza..Potrafi uspokoić ...

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2011

  Ocena: Dobry

  Trochę naczytałam się tych opinii, Drogie Koleżanki, i szczerze mówiąc nie wiem w czym jest rzecz. Może akurat podejście dr Cytlak Wam nie odpowieada, dlatego jesteście sfrustrowane? Szczerze mówiąc, chodzę do niej od 1,5 roku, jestem na wizycie co miesiąc i absolutnie nie mogę powedzieć złego słowa. Zawsze bada mnie i na USG i normalnie, raz na pół roku mam cytologię. Jest uprzejma, wyjaśnia badania, pokazuje co i jak. Osobiście polecam ;)

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Kiedyś poszłam do tej Pani, z polecenia od kolezanki...i jestem dotąd zła, że jej posłuchałam...Pani doktor \"wykryła\" u mnie nadżerkę, od razu zasugerowała, że to można łatwo usunąć i że ona wykona taki szybki bezbolesny zabieg, bo inaczej to mogę mieć problemy w ciąży..jednak coś mnie tknęło i nie zdecydowałam się na żadne szybkie łatwe zabiegi...i bardzo dobrze, bo gdy po pół roku wybrałam się do zaufanego lekarza w moim rodzinnym mieście i spytałam go, co z tą nadżerką, zrobił wielkie oczy..gdy wyjaśniłam, że jakiś czas temu jedna Pani doktor wykryła ją u mnie, powiedział, że jest mu przykro, ale nie może odpowiadać za niektórych \"kolegów i koleżanki\"...nie miałam bowiem żadnej nadżerki, ta Pani prawdopodobnie chciała mi zrobić udawany zabieg i wyłudzić kase!! uważajcie dziewczyny!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 marca 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Tylko zbada, nic więcej. Leczy podstawowe choroby - dolega Ci coś poważnego - idź do innego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 marca 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Wizyta prywatna...To był początek ciąży... Mój lekarz przyjmuje 2 razy w tygodniu, a ja potrzebowałam konsultacji natychmiast- miałam silne bóle brzucha i zaczęłam krwawic. Zadzwoniłam do Certusa, umówiono mnie za 3 godziny. Trafiłam do tej kobiety... Wolałabym zapomnieć o tej wizycie.. Oschła, bezduszna, nawet nie pozwoliła opowiedzieć co się dzieje-ważniejszy był monitor komputera. Jeszcze przed badaniem zawyrokowała, że nie mam co liczyć na pozytywny obrót sprawy i ona mi cudów nie zdziała.. Zawyrokowała,że dzidzia jest tak malutka,że pewnie już wypłynęła z krwią, po czym dodała, ze to przecież nie jest problem!!!! Podczas badania zdenerwowana,ze nie widzi szyjki macicy, bo krew leci.. Stwierdziła,ze poronię, wpisała te wszystkie pieprzone dane do komputera i odesłała mnie do domu...zdruzgotaną, szlochającą z rozpaczy. Zero zrozumienia, wyjaśnienia sytuacji, o współczuciu nawet nie wspomnę. Kiedy ta Pani straciła sumienie?????? :(

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online