Marta Spiechowicz, ginekolog Oświęcim

Marta Spiechowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • 3 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Na moją pierwszą wizytę umówiłam się właśnie do dr Spiechowicz. Bałam się badania, podejścia lekarza. Na szczęście pani doktor okazała się być bardzo spokojną, ciepłą osobą. Na początku ze mną porozmawiała, uspokoiła, a kiedy przeszła do badania to tłumaczyła jak dziecku kolejne czynności. Dla mnie wykazała się pełnym profesjonalizmem:) Zbadała również moje piersi- wszystko profesjonalnie i z pelnym szacunkiem do pacjenta. Za wizytę z usg i cytologią zapłaciłam 130 zł. Nie jest to mała kwota, jednak ja planuję w przyszłości korzystać z usług tego lekarza:) Serdecznie polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2011

  Ocena: Dobry

  Byłam u Pani doktor dopiero dwa razy ale jest naprawdę dobrym, sympatycznym, cierpliwym i kompetentnym lekarzem. Wizyta była dla mnie bezstresowa i miła. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, dokładnie mnie zbadała i trafnie postawiła diagnozę. Napewno zostanę przy pani Spiechowicz.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Miła, nie lekceważy pacjentek, odpowiada cierpliwie na każde pytanie i przede wszystkim nie obraża się (tak jak inni jej koledzy po fachu), że nie leżało się na oddziale w szpitalu w którym pracuje !!

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Zawsze tłumaczy wszystko, o co się ją poprosi. Ja chodziłam do niej prywatnie z pierwszą ciążą (i na pewno przy kolejnej też ją wybiorę), a kiedy rodziłam w szpitalu to na każdym obchodzie pytała o moje samopoczucie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 października 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam!Podczas mojego drugiego porodu Pani Spiechowicz nie umiała mnie zszyć...zamiast zając się mną rozmawiała z pielęgniarkami czym zakończyło się tym iż musiała na nowo mnie zszywać(praktycznie na żywca-nie mam pojęcia gdzie mnie znieczuliła bo wszystko czułam).Po jakimś czasie(już w domu) przyszła pielęgniarka środowiskowa.Kiedy zobaczyła jak zostałam zszyta chwyciła się za głowę!Miałam dwa wielkie supły.Kiedy sama to zobaczyłam aż nie mogłam uwierzyć.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 lipca 2009

  Ocena: Dobry

  Bardzo fajna mozna porozmawiac o wszystkim prowadzi moja pierwsza ciaze i jak narazie nie mam zadnych zastrzezen :) Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  jest świetnym lekarzem.każda wizyta jest miła i sympatyczna.Pani doktor prowadzi moja pierwsza ciaze i jestem jak najbardziej zadowolona. trafilam do niej przez przypadek ale zostanie moim lekarzem na długo:)

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam, już niezmienię jej na innego lekarza, a miałam ich sporo, ostatnio poroniłam, ale przecież to nie jej wina, wręcz pomogła mi przez to przejść

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Jako osoba może nie jest zła, jednak powinna pogłębiać swoją wiedze medyczną-bo sama jej musiałam tłumaczyć na czym polega mój problem jak trafiłam do szpitala(szok).

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 grudnia 2008

  Ocena: Dobry

  Super doktorka poprowadziła mi dwie ciąże nie mam zastrzeżeń!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami