dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Stud... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor. Przechodzę głęboką depresję, dostałam dobre leki, dzięki którym powoli zaczynam normalnie funkcjonować.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u P.Doktor.Troszkę miałam obawy, aczkolwiek po wejściu do gabinetu niepokój ustąpił.Pani doktor jest świetnym fachowcem w dodatku ma niesamowite podejście do pacjenta.Jest bardzo sympatyczna, otwarta i z całego serca chce pomóc, wyleczyć.Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor dobrała mi dobre leki i mam nadzieje,że wkrótce stanę na nogi. Niesamowita osoba, nie tylko lekarz ale i człowiek.Polecam wszystkim z całego serca wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Pani doktor była bardzo miła, uprzejma i rzetelna, zrozumiała mnie i bardzo pomogła, bez niej pewnie znowu bym gdzieś uciekła z domu na kolejne 2 lata

 • bardzo dobry

  Wspaniała osobowość co świadczy o odpowiedniej umiejętności relacji lekarz- pacjent , profesjonalnie przeprowadzona wizyta , kompenetntość oraz profesjonalne leczenie .

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, a co za tym idzie pomocna. W sytuacjach awaryjnych udziela nawet konsultacji telefonicznych. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Niesamowicie miła Pani dr, kompetentna, umie szybko postawić poprawną diagnozę. Na wizycie można porozmawiać na wszystkie tematy, człowiek nie czuje się skrępowany, oby więcej takich fachowców jakim jest Pani M. Cholewicka.

 • bardzo dobry

  Pani Marta przywróciła mi wiarę w służbę zdrowia. Jest miła, ciepła, serdeczna, otworzyłam się przed nią, co bardzo mi pomogło.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła pani doktor. Wysłucha, zrozumie, pocieszy, dobrze lek dobierze. Dziala szybko i sprawnie. Polecam

 • bardzo dobry

  Ciepło, wsparcie, rozmowa na luzie brak bariery lekarz- pacjent . nareszcie światełko w tunelu na pozbycie się nerwicy. polecam serdecznie

 • dobry

  Pani Doktor jest miła i sympatyczna, uważnie słucha, cierpliwie odpowiada na pytania, zachęca do kontaktu telefonicznego w razie problemów. Jest kompetentnym lekarzem z dużą, aktualną wiedzą z zakresu psychiatrii i psychologii. Gwiazdka w dół za duże poślizgi czasowe. Ostatnio np. zdarzyło się, że dwie osoby były umówione na tę samą godzinę.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę