dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Umów wizytę 118 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Stud... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały ,otwarty człowiek ,duża wiedza i profesjonalizm ,umiejętność słuchania i wsłuchania się w problemy pacjenta.Z całego serca polecam panią Doktor.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Marta Cholewicka ( 27 maja 2015)

  Dziękuję za pozytywną opinię i mam nadzieję, że będę Pani potrafiła pomóc. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Pani Dr. można powierzyć swoje problemy i swoje zdrowie. Nie każdy problem jest taki sam a le dzięki odpowiednim mlekom można próbować zmienić swoje poste postępowanie i życie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor ma wspaniały kontakt z pacjentem. Potrafi szybko i w pełni profesjonalnie postawić trafną diagnozę. Jest zawsze życzliwa. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Szczerze polecam...

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Marta Cholewicka ( 15 maja 2015)

  Dziekuje Pani Justyna za zyczliwa opinie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor. Przechodzę głęboką depresję, dostałam dobre leki, dzięki którym powoli zaczynam normalnie funkcjonować.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u P.Doktor.Troszkę miałam obawy, aczkolwiek po wejściu do gabinetu niepokój ustąpił.Pani doktor jest świetnym fachowcem w dodatku ma niesamowite podejście do pacjenta.Jest bardzo sympatyczna, otwarta i z całego serca chce pomóc, wyleczyć.Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor dobrała mi dobre leki i mam nadzieje,że wkrótce stanę na nogi. Niesamowita osoba, nie tylko lekarz ale i człowiek.Polecam wszystkim z całego serca wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Pani doktor była bardzo miła, uprzejma i rzetelna, zrozumiała mnie i bardzo pomogła, bez niej pewnie znowu bym gdzieś uciekła z domu na kolejne 2 lata

 • bardzo dobry

  Wspaniała osobowość co świadczy o odpowiedniej umiejętności relacji lekarz- pacjent , profesjonalnie przeprowadzona wizyta , kompenetntość oraz profesjonalne leczenie .

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, a co za tym idzie pomocna. W sytuacjach awaryjnych udziela nawet konsultacji telefonicznych. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Niesamowicie miła Pani dr, kompetentna, umie szybko postawić poprawną diagnozę. Na wizycie można porozmawiać na wszystkie tematy, człowiek nie czuje się skrępowany, oby więcej takich fachowców jakim jest Pani M. Cholewicka.

 • bardzo dobry

  Pani Marta przywróciła mi wiarę w służbę zdrowia. Jest miła, ciepła, serdeczna, otworzyłam się przed nią, co bardzo mi pomogło.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę