dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Umów wizytę 144 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Stud... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Starodomaszowska 15 I piętro
  25-315 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Spokojna, umiejąca słuchać, miła w kontakcie pani doktor. Jej diagnoza i przepisane leki pomogły mi już po pierwszej wizycie. Nie żałuje wyboru lekarza. Ania.

 • bardzo dobry

  Uzyskałam wszelkich informacji. Pani doktor potrafi rozmawiać i tłumaczyć wszytko w jasny sposób bardzo miły i rzetelny lekarz. Bardzo serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepszym lekarzem psychiatrą, jakiego spotkałam na swojej drodze. Szczerze polecam każdemu, kto boryka się z problemami natury psychicznej. Pani doktor jest pełna zrozumienia i empatii, przy czym zachowuje pełen profesjonalizm w relacji pacjent-lekarz. Stawia trafne diagnozy, co jest chyba najważniejsze. Dodatkowo Pani Marta jest piękną kobietą z klasą, a po każdej wizycie dostaje się pozytywny zastrzyk energii :)

 • dobry

  Profesjonalne podejście do pacjęta.Bardzo miło prowadzony wywiad na temat przyczyny wizyty .Polecam wszystkim potrzebującym.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam wszystkim panią doktor. To ciepła i bardzo dobra specjalistka. Już po pierwszej wizycie czułam się znacznie lepiej. Pani doktor przywraca człowieka do życia. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Była to nasza pierwsza wizyta ale pozostawiła bardzo pozytywne wrażenie. Pani doktor niezwykle miła, uprzejma, stosunek do pacjenta i kontakt bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Fantastyczna osoba i fachowiec. Miła, ciepła i sympatyczna, a przede wszystkim otwarta na ludzi i ich problemy... Szczerze polecam pacjentom. A Pani Doktor dziękuję.

 • bardzo dobry

  Jak zawsze mam to samo zdanie na temat Pani doktor: świetny fachowiec, przemiła osoba i dobry człowiek. Gdyby nie ona nie wiem gdzie bym dziś była, gdybym wogóle była. Dziękuje...

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z samej wizyty, jak i zaleconej terapii. Pani dr jest bardzo miła i skrupulatna.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani doktor jest bardzo miła I profesjonalna Polecam WSZYSTKIM W POTRZEBIE

Najbliższe terminy:

kolejne dni