dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Umów wizytę 150 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA !!! Od marca 2016 roku zmieni się adres gabinetu lekarskiego. ULICA WSPÓLNA 1 II PIĘTRO KIELCE Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studi... więcej

Umów wizytę

 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Starodomaszowska 15 I piętro
  25-315 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA !!!
Od marca 2016 roku zmieni się adres gabinetu lekarskiego. ULICA WSPÓLNA 1 II PIĘTRO KIELCE


Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Miła, sympatyczna lekarka, skoncentrowana na problemie. Swoją pierwsza wizytę u pani doktor oceniam bardzo pozytywnie. Polecam.

 • bardzo dobry

  W ciągu kilku dni po wizycie u Pani doktor poczułam się o wiele lepiej, leczenie jeszcze potrwa, ale jestem dobrej myśli. W kontakcie z pacjentem pełny profesjonalizm, gorąco polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Marta Cholewicka ( 30 stycznia 2016)

  Dziękuję Państwu za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor nie dość, ze bardzo miła i uśmiechnięta, jest doskonałym fachowcem w swej dziedzinie, nie ogranicza się tylko do wypisywania recept, potrafi wspaniale słuchac i co ważne pomóc w życiowych problemach pacjenta,moim zdaniem prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Sympatyczny i konkretny kontakt bez wodolejstwa i szukania po omacku. Szukając przyczyn Pani dr w mig zwróciła mi uwagę na rzeczy, nad którymi się nie zastanawiałem nawet. Umówiony na kolejną wizytę a będzie ich zapewne kilka czekam na efekt końcowy.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią dr każdemu kto potrzebuje pomocy takiego specjalisty. Bez stresu, bez krępacji można o wszystko zapytać.

 • bardzo dobry

  Najważniejsze że Pani dr chce pomóc! Polecam Pania dr poniewaz nie przesiakla jeszcze ta rutyna lekarska, jest młoda i ma bardzo skuteczne i nowoczesne sposoby leczenia!

 • bardzo dobry

  Polecam, jestem zadowolona z wizyty u pani Doktor. Przyjazne, inwidualne podejscie do pacjenta i nie stresujaca atmosfera

 • bardzo dobry

  Polecam szybko profesjonalnie ,bardzo ludzkie podejście do pacjenta , wysoka nota w pełni zasłużona

 • dobry

  Byłem 2 razy i nie mogę się zbytnio do niczego przyczepić. Doszedłem do jednej rzeczy po tych spotkaniach i kilku innych, mniej ważnych, ale ważnych. Chodzi ogólnie przemyślenia. Poza tym, tradycyjnie leki, ale niestety nie są to takie leki jakich bym się spodziewał. Wolałbym się poddać eutanazji, niż się odurzać na chwilę. Jeśli ktoś nie chce się zabić, to można się wybrać porozmawiać.

 • bardzo dobry

  Spokojna, umiejąca słuchać, miła w kontakcie pani doktor. Jej diagnoza i przepisane leki pomogły mi już po pierwszej wizycie. Nie żałuje wyboru lekarza. Ania.

Najbliższe terminy:

kolejne dni