dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Stud... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w roku 2003. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u P.Doktor.Troszkę miałam obawy, aczkolwiek po wejściu do gabinetu niepokój ustąpił.Pani doktor jest świetnym fachowcem w dodatku ma niesamowite podejście do pacjenta.Jest bardzo sympatyczna, otwarta i z całego serca chce pomóc, wyleczyć.Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor dobrała mi dobre leki i mam nadzieje,że wkrótce stanę na nogi. Niesamowita osoba, nie tylko lekarz ale i człowiek.Polecam wszystkim z całego serca wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, a co za tym idzie pomocna. W sytuacjach awaryjnych udziela nawet konsultacji telefonicznych. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Niesamowicie miła Pani dr, kompetentna, umie szybko postawić poprawną diagnozę. Na wizycie można porozmawiać na wszystkie tematy, człowiek nie czuje się skrępowany, oby więcej takich fachowców jakim jest Pani M. Cholewicka.

 • bardzo dobry

  Pani Marta przywróciła mi wiarę w służbę zdrowia. Jest miła, ciepła, serdeczna, otworzyłam się przed nią, co bardzo mi pomogło.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła pani doktor. Wysłucha, zrozumie, pocieszy, dobrze lek dobierze. Dziala szybko i sprawnie. Polecam

 • bardzo dobry

  Ciepło, wsparcie, rozmowa na luzie brak bariery lekarz- pacjent . nareszcie światełko w tunelu na pozbycie się nerwicy. polecam serdecznie

 • dobry

  Pani Doktor jest miła i sympatyczna, uważnie słucha, cierpliwie odpowiada na pytania, zachęca do kontaktu telefonicznego w razie problemów. Jest kompetentnym lekarzem z dużą, aktualną wiedzą z zakresu psychiatrii i psychologii. Gwiazdka w dół za duże poślizgi czasowe. Ostatnio np. zdarzyło się, że dwie osoby były umówione na tę samą godzinę.

 • bardzo dobry

  Wspaniala Pani doktor. Bogate doswiadczenie i indywidualne podejscie do pacjenta pozwala czuc sie komfortowo pod opieka Pani doktor. Dziekuje i pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to super osoba! :) Wysłucha doradzi a przede wszystkim zaczyna leczyć,po samej rozmowie lepiej się poczułem! Była to moja pierwsza wizyta 100 % zadowolenia polecam wszystkim Panią Doktor! Zadowolony pacjent Patryk:) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pani doktor oprócz empatycznego podejścia dysponuje też szeroką - i co ważne - aktualną wiedzą na temat zaburzeń (np. zna aktualne wyniki badań dot. działania leków, sposobów leczenia itp). Nie szarżuje z lekami, stara się uwzglęniać wszystkie aktualne potrzeby życiowe pacjentów i do nich dopasować leczenie. Plusem jest też możliwość konsultacji telefonicznej. Jestem bardzo mile zaskoczony.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę