Mariusz Szewczyk

Lekarz rodzinny

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • MARMED

  Piłsudskiego
  18-400 Łomża, podlaskie

  36
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, zaangażowany kompetentny w pełni zasługuje na miano lekarza rodzinnego kontakt z nim to naprawdę przyjemność, naprawdę wyjątkowy Zadowolona emerytka z Łomży.

 • dobry

  bardzo dobry i uprzejmy


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Dokładny, rzetelny, sumienny, zawsze ma czas dla pacjenta, niebywale sympatyczny. Zdecydowanie polecam!

 • słaby

  A ja jednak uważam że homeopatia która tutaj padła jest mało skuteczna (no może poza autosugestią dorosłych), co do samego lekarza uprzejmy, ale zalatany dyżury na pogotowiu do tego gabinet na jego głowie więc raczej brak czasu na dokształcanie się. Wiadomości ogólne ma i póki co wszystko jest ok ale w momencie gdy tylko coś się zmieni będzie na pewno w tyle. Co do wizyt domowych no cóż jak na moje spostrzeżenia wcale nie jest tak różowo przyjedzie jak już musi.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  wspaniały człowiek, profesjonalny lekarz jest naszym lekarzem rodzinnym i uwielbiamy Go

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, kompetentny, słuchający,stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Jestem zadowolona, że nie przesadza z podawaniem antybiotyków, często stosuje szczególnie u dzieci leczenie homeopatyczne i to z powodzeniem. Nie ma problemu ze skierowaniami i wizytami domowymi jeśli zachodzi taka konieczność. Jasno tłumaczy zasady leczenia.

 • bardzo dobry

  Posiada duza wiedze fachowa i ma zawsze czas dla pacjenta (nawet kosztem czasu wolnego ), nigdy nie spieszy sie , dlatego byc moze dlugo czeka sie do niego w kolejce , jest gotowy wysluchac wszystkich problemow pacjenta. Cala rodzina jest do niego zapisana i nikt nie mysli o zmianie lekarza jak do tej pory.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz który leczy nie tylko samymi antybiotykami ale szuka innych alternatyw leczenia.Cała nasza rodzina chodzi do niego już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.Miły,sumienny i nastawiony bardzo pozytywnie do swoich pacjentów.Skierowanie na badania czy do specjalisty to żaden problem.Gdyby wszyscy lekarzy byli tacy to nasza służba zdrowia nie miała by tak negatywnej opini.Życze samych sukcesów zawodowych i dużo dużo pogody ducha

 • bardzo dobry

  Wiecznie uśmiechnięty, dobrze leczący i co tu więcej właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • dobry

  Świetny lekarz, sympatyczny i o dużej wiedzy. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```