Mariusz Stępień

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Przychodnia Lekarska Neuromedyka

  Okrzei 51 C
  96-300 Żyrardów, mazowieckie

  34
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Mało komunikatywny człowiek, dodatkowo mało uprzejmy w stosunku do pacjenta. Ma ewidentne braki w zakresie obsługi klienta; Podczas mojej wizyty miał szereg uwag i komentarzy nie na temat, irytujących mnie; O rezultaty badań musiałem sie dopytywać, bo ograniczył się tylko do wręczenia mi papierów z zaleceniem noszenia okularów. Dodatkowo kiepsko kontroluje ruch pacjentów, przyjmuje w kolejności wg własnego widzimisię, stwierdził np że się spóźniłem na moją wizytę (co nie było prawdą) więc teraz musze czekać na końcu kolejki, podczas gdy inne osoby (które faktycznie się spóźniały) przyjmował wcześniej; Ta osoba nie wzbudza zaufania, szczerze odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Moja opinia nie jest podyktowana współpracą z panem doktorem.Mówię to jako członek rodziny pacjenta doktora.Pacjent ten odwiedził wielu okulistów i słyszał wiele diagnoz z nowotworem oka włącznie.Tylko doktor Stępień i lekarze ze szpitala przy ul. Sierakowskiego postawili prawidłową diagnozę i to właśnie doktor wdrożył prawidłowe leczenie które przyniosło efekt.

 • bardzo dobry

  Na plus - dokładny,staranny, tłumaczy co i dlaczego,widać zaangażowanie; wychodząc miałam wrażenie - to jest ktoś, kto chce mi pomóc, a nie tylko odfajkować- jak to najczęściej jest z wizytami na fundusz. Z czystym sumieniem mogę polecić, a nie dałam najwyższej oceny z jednego powodu. Jak zauważyłam - jeśli nie jest się zapisanym na dany dzień - to marne szanse na przyjęcie...

 • neutralny

  Czy pani opinia jest obiektywna jako osoby współpracującej z panem doktorem?

 • bardzo dobry

  bardzo rzeczowy,zna się na tym co robi.