Mariusz Machczynski, ginekolog Poznań

Mariusz Machczynski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

48

Adresy

 • 1 lipca 2012

  Ocena: Neutralny

  Doktor prowadził moją pierwszą ciążę- zależało mi na tym, aby opiekował się mną lekarz na co dzień pracujący w szpitalu, ponieważ moja ciąża- być może i przez mój wiek- była zagrożona, praktycznie do rozwiązania brałam luteinę. Do niewątpliwych zalet doktora należy fakt, że stara się wyjaśnić naturę problemu, nie jest ani zbytnio optymistyczny, ani pesymistyczny- po prostu rzeczowy. Od 26tyg. miałam robione KTG i USG co dwa tygodnie w szpitalu św. Rodziny, więc byłam całkowicie spokojna o córkę. Dodatkowo USG robi bardzo precyzyjne. Do wad należy trochę samo podejście doktora, który jest zdania że ciężarna powinna być pod opieką położnej, a nie lekarza (tak jest ponoć w Anglii). Badania krwi zaleca rzadko, co dwa miesiące, w co nie mogła uwierzyć pani która przyjmowała mnie do porodu- nie miałam aktualnych badań. Często wizyta przebiegała w mgnieniu oka, nie zdążyłam się zapytać o moje dolegliwości, bo już czekały inne pacjentki. Dzięki doktorowi mam zdrową córkę, jednak jeżeli zdecyduję się na kolejne dziecko, wybiorę innego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2014

  Ocena: Słaby

  Byłam pacjentką doktora przed ciążą i w czasie ciąży (w ramach NFZ) Jeśli chodzi o coroczne badania cytologiczne i usg to ok. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to DRAMAT. Podejcie doktora, typu "tak wczesna ciąża to wszystko się może zdarzyć"- ok, ale to wczesna ciąża to nie ciąża?! Nie trzeba o nią dbać? "Skierowanie" wypisane na świstku do zrobienia prywatnie. O L4 trzeba się prosić, a i tak sie nie dostanie. Od doktora wychodzi się z wieloma niewiadomymi, a przecież do lekarza powinno się iść rozwiać wątpliwości. NIE POLECAM KOBIETOM W CIĄŻY!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do doktora Machczyńskiego trafiłam przez przypadek, do przychodni na NFZ. Po zbadaniu od razu wyjaśnił, że konieczny jest zabieg i dał mi skierowanie do szpitala, gdzie zgłosiłam się w ciągu tygodnia. Jest lekarzem kompetentnym, empatycznym i dającym poczucie bezpieczeństwa. Bada delikatnie, wyjaśnia rozpoznanie i prowadzi pacjentkę do końca leczenia. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2014

  Ocena: Słaby

  Byłam u pana doktora w przychodni CERTUS prywatnej ale w ramach NFZ - lekarz przy mnie posiłkował się internetem w celu znalezienia odpowiedniego leku - nie mam nic przeciwko internetowi - ale nawet posiłkowanie się nowoczesnym źródłem informacji nie uchroniło lekarza przed błędnym wypisaniem dawki leku. Konieczna była interwencja pracownika apteki aby ustalić właściwą dawkę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam.Zdecydowanie odradzam Pana doktora,ponieważ przedmiotowo traktuje pacjentki.Strach o cokolwiek się zapytać,gdyż jego odpowiedzi są zdawkowe i mało zrozumiałe.Nie wspominając w ogóle o kwestii L4-uważa,że nie jest pracownikiem opieki społecznej.To ja się pytam do kogo zwrócić się po zwolnienie i pomoc w czasie ciąży jak nie do swojego lekarza prowadzącego!? W trakcie badania nie pokazuje dziecka,nie mówi czy jest wszystko w porządku.Badanie trwa kilka sekund i kończy się słowami "dziękuję to wszystko".Gorszego lekarza nie mógł CERTUS zatrudnić.Beznadzieja.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Byłam u tego pana 2 razy podczas ciąży. Traktował mnie nieco z góry, można by uznać, że nawet prześmiewczo. Wizyty trwają u niego może z 10 minut, co dla kobiety w ciąży jest absolutnie niewystarczające! Poprosiłam doktora o przepisanie skierowania na badanie pod kątem Toksoplazmozy, ponieważ od niedawna mieliśmy w domu małego kota. Pan doktor stwierdził jednak, że badanie jest to zbędne i mogę sobie je zrobić prywatnie. Później polecił mi koniecznie wybrać się na usg prenatalne do konkretnej kliniki (dostaje za to jakąś prowizję czy co?). Po wyjściu od lekarza, nie wiedziałam kompletnie nic i czułam się bardziej zdezorientowana niż przed nią. Szybko udałam się do innego lekarza, który od ręki przepisał mi skierowanie na potrzebne badania. Warto wspomnieć, że w szpitalu poznałam dziewczynę, która była pod opieką pana doktora i była zadowolona. Z jedną skromną różnicą.. ona była u pana doktora prywanie:) Może to o to mu właśnie chodzi? Tak czy siak, zdecydowanie nie polecam, a już zwłaszcza kobietom w ciąży!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pan doktor 3 lata temu wykrył u mnie kilka mięśniaków, powiedział że mam poszukać jakiegoś miłego chłopaka albo porozmawiać z obecnym partnerem, jeśli chcę myśleć kiedykolwiek o macierzyństwie. Do tego postraszył, że będę mieć problemy z zajściem w ciążę, a "jeśli już mi się cudem uda zajść, to grozi mi poronienie"... Cały czas mi to siedzi w głowie, pomimo że udało się nam za 1 razem! Teraz jestem w ciąży i chodzę do niego na NFZ (oczywiście mam swojego lekarza, u którego leczę się prywatnie- kompetentnego i cierpliwego) i nawet nie jest w stanie mi powiedzieć czy ciąża przebiega prawidłowo, bo mówi że ma kiepski sprzęt, odsyła tylko na prywatne badania prenatalne... Nie pokazuje dziecka na USG, jedynie mówi jakiemu tygodniowi odpowiada ciążą, ale to ma przecież wypisane na USG...Pomimo ciąży zagrożonej i kiepskich warunków u mnie w pracy, odmówił mi wypisania zwolnienia lekarskiego! Na wizytach nie dowiaduję się nic! Jedyny plus jest taki, że daje mi skierowania na badania krwi. Nie polecam, wręcz odradzam, jeśli chce się oszczędzić nerwy!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  B.dobry specjalista ginekolog, kompetentny rzeczowy i godny zaufania. Przez cały czas pobytu w szpitalu interesował się moim przypadkiem dzięki czemu byłam spokojniejsza ....zawsze uśmiechnięty i miły.Czuje się troskę i chęć pomocy.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety miałam okazję trafić do Pana dr i się zawiodłam. Byłam w 12tyg. pierwszej ciąży, dr bez jakiegokolwiek badania czy wywiadu odesłał mnie prywatnie na badania prenatalne(ale koniecznie we wskazanej przez niego klinice),cała wizyta była błyskawiczna, dr. o nic mnie nie zapytał, nie odpowiedział w zasadzie na żadne pytanie, był niedelikatny i mało przyjemny.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  trafiłam do dr przypadkiem, chcialam kogos na NFZ. Wywarl na mnie wrazenie czlowieka znajacego sie na rzeczy, bardzo fajnie sie z nim rozmawia, delikatny i mily. Prowadzil moja ciaze do konca, pod koniec chodzilam na ktg, bylam spokojna o dziecko :) Druga ciaze tez bede prowadzila u doktora. Polecam naprawde :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online