lek.

Mariusz Kazmirowicz

Endokrynolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Usługi

Zwykła wizyta

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłam na razie na pierwszej wizycie, trudno zatem powiedzieć coś na temat skuteczności leczenia, ale to, co mogę z pewnością napisać to to, że jest to lekarz niezwykle uprzejmy i lubiący swoją pracę. Podczas wizyty zadawał mnóstwo pytań i udzielił mi odpowiedzi na każde pytanie. Niczego nie bagatelizował, ale też nie straszył mnie. Lekarz ten promienieje pozytywną energią i wykonuje swoją pracę z pasją. Nie ma w nim śladu zmanierowania, znudzenia czy wypalenia zawodowego.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i miły lekarz. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie i rzeczowo. Ąby nie narażać mnie na koszt następnej wizyty podał numer swojego telefonu w celu konsultacji. Wizyta u takiego specjalisty, uśmiechniętego, rozmownego i rzeczowego powinna być wzorem dla innych lekarzy. Polecam

 • bardzo dobry

  Robi dokładny wywiad, słucha pacjenta i jasno tłumaczy. Ja akurat okazałam się "bezproblemowa", a to była dla mnie cenna informacja.

 • bardzo dobry

  Wg mnie jest to bardzo dobry lekarz, prowadzil mnie w ciazy i po niej rowniez, wszystko jest ok, bardzo fachowo i zrozumiale wszystko tlumaczy, bardzo mily, POLECAM

 • bardzo dobry

  BAAARDZO POLECAM. Gdyby choć 30% naszych lekarzy było takich ,jak doktor Kazmirowicz,to życie byłoby łatwiejsze! Często chodzimy do lekarzy i tak za kasę ,bo NFZ nie jest w stanie zaspokoić lekarzy specjalistów a mimo to spotykamy się z oschłym przyjęciem i niedoiformowaniem . Inni endokrynolodzy/TEŻ PRYWATNIE/ zlecali tylko badania /też za kasę w swoich zaprzyjaźnionych klinikach/,podważając diagnozę poprzedniego. U doktora Mariusza uzyskujemy odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie. Ma ponad 20 lat praktyki i nie traktuje pacjenta ,jak kolejny numer. Widać,że jest oddanym dla swoich pacjentów.Na miejscu również jest robione USG wykonywane przez doktora.

 • dobry

  Jestem dobrego zdania o doktorze Kazmirowiczu. Wykrył u mnie chorobę Hashimoto i wdrożył suplementacje tyroksyną mimo, że o chorobie nie świadczyły wyniki hormonów, tylko przeciwciała i USG. Dzięki niemu w krótkim czasie odczułam poprawę samopoczucia i ze stanu, gdy już od rana brakowało mi energii doszłam do samopoczucia zdrowej osoby. Lekarz słucha pacjenta, szuka optymalnej dawki dla niego z dużym marginesem swobody w zakresie normy tzn. nawet wynik ciut powyżej normy jest dla niego do przyjęcia, jeśli pacjent czuje się dobrze. Brakuje mi jeszcze tylko badania ft3 oraz niedoborów częstych w niedoczynności, a których dowiedziałam się z internetu i był to strzał w 10-kę ferrytyna, witamina d3, witamina b12.

 • bardzo dobry

  Super lekarz wszystko tłumaczy, jest bardzo miły i zna się na rzeczy jeszcze nigdy nie byłam u tak fajnego lekarza ;) Interesuje się pacjentem a nie tylko odwali wizytę i na tym koniec

 • bardzo słaby

  Powiem szczerze, dziwią mnie te opinie. Byłam u dr Mariusza Kazmirowicza ponad dwa lata temu z guzkami na tarczycy i złymi wynikami oraz złym samopoczuciem. Czułam się źle już od kilku lat i od kiedy przeczytałam o objawach niedoczynności tarczycy, wiedziałam, że mam coś z tarczycą, niestety, lekarze ignorowali lub wyśmiewali moje sugestie. Podobnie zachował się Pan Doktor Kazmirowicz. Nie pomógł mi, wręcz przeciwnie, powiedział, że nie wie po co do niego przyszłam, że takie małe guzki nie mają znaczenia i że nic mi nie jest a moje złe samopoczucie, słaba pamięć, ciągłe zmęczenie i marznięcie nie mają związku z tarczycą. Niedawno okazało się, że mam Hashimoto - chorobę tarczycy..... z bardzo dużą ilością przeciwciał (norma od 0 do 60 a ja mam ponad 7000 przeciwciał TPO!!!) Gdybym została prawidłowo zdiagnozowana dwa lata temu, może choroba nie rozwinęłaby się tak znacznie. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Naprawdę zależy mu na pacjentach. Bardzo troskliwy, ciepły, serdeczny. Leczę się od kilku lat i zdecydowanie nie zamieniłabym go na innego, chociaż muszę 35km do niego jeździć. Udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania a w razie wątpliwości doradzi. Z przyjemnością podpisuję się pod powyższymi opiniami. Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność. Wszyscy lekarze powinni mieć takie podejście do pacjentów.

 • bardzo dobry

  Jestem, po pierwszej wizycie i nie mam trudnych problemów endokrynologicznych - jedynie lekko podwyższone TSH, więc Pan doktor nie miał dużego pola do popisu jeśli chodzi o leczenie -ale jak najbardziej mi pomógł. Bardzo chciałam ocenić podejście do pacjenta- doktor jest bardzo miły i bardzo dokładnie i bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania, cierpliwie i ładnym językiem tłumaczy każde zagadnienie, dlatego muszę napisać ze wizyta to była duża przyjemność!