Mariusz Furgał, psychiatra Kraków
Psychiatra dr n. med.

Mariusz Furgał

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

18

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Marta Belka-Szmit, psycholog Kraków
 • 18 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Etap współpracy z Panem Doktorem to nie tylko duża przyjemność zdobywania bogatej i szerokiej wiedzy ale również zauważyłam sporo szacunku, cierpliwości, życzliwości oraz ogolnie odpowiedniego podejścia.

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  leczę się u pana doktora i jestem bardzo zadowolona. można się wszystkiego dowiedzieć, daje dobre rady i pozytywnie nastawia :)

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2012

  Ocena: Neutralny

  Ten pan ma bardzo dobrą opinię, rzeczywiście. I to zarówno wśród pacjentów, jak i wśród studentów. Ja osobiście zalecałabym ostrożność i dystans, zwłaszcza to drugie. Moim zdaniem trzeba tu rozgraniczyć dwie sprawy. Doktor jest zarówno psychiatrą (lekarzem), jak i psychoterapeutą (nie-lekarzem). Są to dwie różne funkcje i moim zdaniem z każdej z nich powinien być osobno rozliczany. Od razu mówię: jako terapeuta ma świetne recenzje, ale sama nie sprawdzałam. Z tego co się zorientowałam, jego psychoterapia opiera się na niezwykle ścisłych zasadach, bardzo sztywnych, i obawiam się, że mnie mogłaby nie odpowiadać - ale to kwestia indywidualna. Natomiast znam go jako lekarza psychiatrę, i tu postawiłabym mu zaledwie czwórkę. Dlaczego? Nie przeprowadził u mnie żadnych badań, nie zlecił testów osobowości itp., choćby zwykłego eeg. Od razu założył, że powinnam iść na psychoterapię. Jego stosunek do psychoterapii wydaje się być lekko fanatyczny, i to właśnie niepokoi i prowokuje ową ostrożność. Leki dobrał mi dobrze - ale też nie byłam jakimś bardzo ciężkim przypadkiem. Generalnie, uważam, że jako psychiatra nie spisał się źle, ale mógł spisać się dużo lepiej. Zalecam rozpatrywanie doktora w dwóch osobnych kategoriach: jako psychoterapeuty i jako lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Właściwy człaowiek na w właściwym miejscu, doskonały specjalista, dobry człowiek, szkoda tylko że nie łatwo się dostać do doktora

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam zajęcia na studiach z dr Furgałem i mogę go śmiało polecić wszystkim osobom, które potrzebują fachowej pomocy. To bardzo inteligentny, ciepły i pomocny człowiek :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  czy ktos wie gdzie doktor przyjmuje prywatnie?bardzo prosze o pomoc

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz! Zrównoważony, życzliwy, precyzyjny, potrafi słuchać ale też potrafi przekonać, nawet do trudnych decyzji. Zmienił diametralnie moje życie, jestem mu za to bardzo wdzięczna.

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny facet, bardzo mi pomogł. Kultura osobista, życzliwość, wielka wiedza. Lekarz przez duże L.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2009

  Ocena: Neutralny

  Szukam odpowiedniego lekarza, mam ogromny problem. Bardzo prosze o kontakt do Pana doktora, jakiekolwiek namiary. Przyjmuje prywatnie? Proszę o pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity psychiatra i terapeuta. Opanowany i spokojny, budzi zaufanie od pierwszego kontaktu. Rozmowa z dr. Furgałem jest treściwa i rzeczowa, wyczuć można jednak autentyczne zainteresowanie i szacunek z Jego strony. Sam sposób prowadzenia rozmowy miał na mnie dobry wpływ. Spotkania z doktorem były odkrywcze - pomógł mi zinterpretować trudne sytuacje, otwierając mi oczy na wiele kwestii.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online