dr n. med.

Mariusz Duda

Stomatolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

dr n. med. Mariusz Duda, specjalista chirurg stomatolog, implantolog, Diplomate ICOI Implantolog i ekspert d/s implantologii stomatologicznej, specjalista chirurg stomatolog, kilkunastoletnie doświ... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

dr n. med. Mariusz Duda, specjalista chirurg stomatolog, implantolog, Diplomate ICOI

Implantolog i ekspert d/s implantologii stomatologicznej, specjalista chirurg stomatolog, kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie implantologii, od 2003 roku poświęca się tylko i wyłącznie tej dziedzinie stomatologii, kieruje Duda Clinic (uprzednio Klinika Implantologii Silesia - Med) w Katowicach.

Współzałożyciel i aktualny prezydent PSI - Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, wiceprezydent ICOI - International Congress of Oral Implantologists oraz wiceprezydent DGOI - Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie na Polskę.

Egzaminator międzynarodowy w dziedzinie Implantologii stomatologicznej - przedstawiciel Advanced Credential Comission ICOI na Polskę - Komisji Egzaminacyjnej dla nadawania międzynarodowych umiejętności w implantologii stomatologicznej.

Koordynator i Kierownik Naukowy cyklu szkoleniowego Curriculum Implantologii PSI i Expert Programu PSI, wykładowca cyklu szkoleniowego Curriculum Implantologii Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, współpraca z New York University College of Dentistry - Linhart Continuing Dental Education Program "Current Concepts in American Dentistry”.

Przedstawiciel Polski w Ambassadors' Circle ICOI skupiającej liderów w edukacji implantologicznej zgodnej z misja ICOI.

Redaktor naukowy polskiej edycji podręcznika Implantologii Stomatologicznej, redaktor naczelny czasopisma "Implantologia Stomatologiczna" pod patronatem PSI.

Członek kolegium redakcyjnego czasopisma Implant Dentistry (USA).

Nauczyciel akademicki, organizator i autor wielu szkoleń oraz publikacji z zakresu implantologii, były asystent I Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu medycznego w Katowicach.

Uznany wykładowca polski i zagraniczny z zakresu implantologii stomatologicznej.

Żonaty, dwóch synów, hobby - tenis, snowbord, windsurfing, golf, motoryzacja, życie rodzinne, języki - angielski, niemiecki, rosyjski.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, rozmowny, towarzyski i cierpliwy, co dla mnie - panikary, było bardzo ważne!! Polecam doktora Mariusza!!

 • bardzo dobry

  Byłam u niego zaledwie kilka razy, bo potrzebowałam implantu w miejscu górnej trójki po wypadku. Bardzo dobry fachowiec, miły w obyciu, żartobliwy. Spoko doktor!!

 • bardzo dobry

  Ja leczę zęby w tej klinice, kiedy jeszcze nie była kliniką, a gabinetem na ul. Mielęckiego w Katowicach. Widzę rozwój tej firmy, a wraz z nim bardzo wysoki poziom wykonywanych usług. Mimo, że klinika troszkę oddaliła się swoim usytuowaniem od centrum Katowic nadal z przyjemnością korzystam i korzystać będę w przyszłości. Tak jak nie zmienia się zaufanego fryzjera, tak ja nie zmienił bym "swojego" lekarza stomatologii jakim jest Dr.Cendry, którego z tego miejsca pozdrawiam. Krzysztof. S.

 • bardzo dobry

  Po wizycie w klinice Duda Clinic jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi całego personelu zaczynając od Pani w recepcji, a kończąc na osobie Pana doktora Duda (to właśnie u Pana doktora byłam umówiona na wizytę). Do kliniki trafiłam z polecenia i przyznam, że lepiej nie mogłam trafić!!! Pan doktor jest świetnym specjalistą, w każdej chwili mogłam liczyć na jego poradę, jeśli miałam pewne obawy przed zabiegiem. Gorąco polecam :-) !!!

 • bardzo dobry

  Für Patienten aus Deutschland Ich war bei Dr.Duda im November 2013 in Behandlung (10 - MIMI Implantate). Die Praxis hat eine perfekte Eindruck auf mich gemacht und mit der Behandlung bin ich sehr Zufrieden. Auch das Preis-Leistung - Verhaeltnis ist hervorragend. Ich kann nur diese Praxis bestens empfehlen. In Deutschland hätte ich das doppelten Preis bezahlen muessen (trotz 3x Flug ab Dortmund nach Kattowitz und 3xMietwagen). Ich wuensche Ihnen Dr. Duda und Ihrem Team weiterhin viel Erfolg im in diesem Sinne wuensche ich Euch allen noch ein Frohes Weihnachtsfest und einen guten Rutsch ins neue Jahr 2014 !!! Dankeschoen! Bemerkung - In Deutschland hätte ich das doppelten Preis bezahlen muessen (trotz 3x Flug ab Dortmund nach Kattowitz und Mietwagen). Kurt – Josef Mander.

 • bardzo dobry

  Bylem w Listopadzie w „Duda Clinic” w Katowicach-Murckach u Dr. Dudy na założeniu 10 MIMI(mini) Implatatow. Ktoś zapyta dlaczego z Niemiec w Polsce i tu muszę wyjaśnić ze niż odwiedziłem „Duda Clinic” zwiedziłem 2 gabinety dentystyczne na Śląsku,2 w Niemcach i 1 w Budapeszcie i gabinet Dr. Dudy wywarł na mnie najlepsze pozytywne wrażenie. Przebieg zabiegu i pozostała opieka była w pełni mnie zadowalająca. Co do ceny zabiegu powiem tylko jedno ze koszty były o 50% mniejsze od tych w RFN i Budapeszcie mimo 3 lotów z Dortmundu do Katowic i wynajętego samochodu. Życzę Dr. Dudzie i jego zespołowi dalszych sukcesów w pracy a przy okazji - Życzę Wesołych Świąt i Do siego Roku 2014 !!! Kurt – Josef - M. - NRW / D - kurtm_ichag@web.de

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, którą otrzymałem w gabinecie dr Dudy. Dowiedziałem się o klinice od paru stomatologów z okolic Katowic, którzy nie specjalizują się w implantologii a właśnie takiej pomocy szukałem 'na szybko' ponieważ mieszkam w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak przedmówcy zauważyli, klinika cechuje się ciepłym przyjęciem od samej recepcji i profesjonalną obsługą. Byłem pod wrażeniem i pewnie jakby nie chodziło o tak inwazyjny zabieg jak musiałem przejść to napisałbym, że była to przyjemność - prawie zasnąłem podczas zabiegu!

 • bardzo dobry

  O ile można twierdzić, że wizyta u stomatologa jest czymś przyjemnym, to gdybym musiała ponownie mieć przeprowadzony zabieg implantologiczny z pewnością zwróciłabym się do doktora D. Naprawdę wie, co robi i szczęśliwie wszystko było na nie: nie bolało, nie było powikłań, nie było stresu. Mam za to nowego zęba i poczucie, że zrobił doktor wszystko, żeby polepszyć mój komfort życia..

 • dobry

  W klinice najbardziej ujęła mnie ciepła, rodzinna atmosfera zarówno ze strony personelu medycznego, jak i administracyjnego. Zabieg, który był u mnie przeprowadzony został mi dokładnie, krok po kroku opisany, dzięki czemu wizyta była mniej stresująca:) Z efektów jestem bardzo zadowolona, bez najmniejszych wątpliwości powierzyłabym Dr Dudzie uśmiech moich bliskich.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z opieki w Klinice. Miałam wszczepiane 4 implanty. Obawiałam się bardzo tego zabiegu, ale dr Duda na konsultacji bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśnił. Nawet kiedy dzien przed zabiegiem mialam kilka pytan nie bylo problemy, by skontaktowac sie z doktorem. Sam zabieg byl bardzo sprawny, trwał ze wszystkim 1,5 godziny. Nie mialam zadnych sladow po zabiegu. Teraz wlasnie robie protetyke na tych implantach i wiem, ze nigdzie indziej bym nie chciala pojsc. Polecam wszystkim dr Dudę, bo jest naprawde specjalista w swojej dziedzine

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Maria Polechońska - stomatolog, Hanna Maria Ostoja-Baranowska - stomatolog, Urszula Kostrzewa-Klejnowska - stomatolog, Anna Klaudel-Suszyńska - stomatolog, Tomasz Bigas - stomatolog, Michał Pochaba - stomatolog, Agnieszka Srebrzyńska-Witek - stomatolog, Ewa Hornik-Pietrzyk - stomatolog, Bartłomiej Makowski - stomatolog, Bogusław Wołoszyn - stomatolog, Aleksandra Drozd - stomatolog, Grażyna Witas - stomatolog, Barbara Drewniany - stomatolog, Irena Zalewska - stomatolog, Marek Knast - stomatolog, Andrzej Chronowski - stomatolog, Gabriela Mąka - stomatolog, Michał Okrajni - stomatolog, Ewa Słonicz - stomatolog, Jadwiga Dyduch - stomatolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę