Mariusz Cofała, laryngolog Katowice

Mariusz Cofała

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7
 • 16 października 2014

  Ocena: Słaby

  a ja nie polecam, przyjał dzieciaka na Ligocie, poł roku oczekiwania, pierwsza wizyta i co? spojrzał w gardło na migdałki i dał wizytówke na wizyte prywatną, zapisał krople do nosa i probiotyk.... czy to aby ETYCZNE? jak tak chce przyjmować prywatnie to niech sie skupi na prywatnej praktyce!! a nie wyłuskuje pacjentów z Ligoty.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jesteśmy po usunięciu migdałka gardłowego u 4 letniej dziewczynki, jeszcze nigdy nie spotkałam tak spokojnego i konkretnego lekarza.Pan doktor fachowo podchodzi do pacjenta a w przypadku dzieci to bardzo ważne.Polecam tego lekarza i z pewnością wrócimy do doktora jeśli będzie taka potrzeba.

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Mój trzyletni synek trafił do dr Cofały na konsultację przed zabiegiem usunięcia migdałka gardłowego. Pan dr przeprowadził dokładny wywiad, wszystko dokładnie wyjaśnił odnośnie dolegliwości synka oraz samego zabiegu. Drugiego dnia wyszliśmy, opieka fachowa i bardzo miła. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam ja jestem jako rodzic 4,5 letniej dziewczynki bardzo zadowolona z leczenia u pana dr Cofały.Jest bardzo cierpliwy, spokojny a to u dzieci bezcenne...bardzo obszernie tłumaczy i zagląda wszędzie:) dzieki Panu dr córka juz jest po usunieciu 3 migdała i podcięciu dwóch bocznych, w końcu normlanie śpi, odddycha i się czuje!termin jeśli jest na cito to Pan dr potrafi dość szybko gdzieś się umówić.Ja czekałam niespełna 2 tyg bylismy w Tommedzie, który tez bardzo polecam, wspaniała fachowa kadra, czyściutko i naprawdę wspaniałe warunki, tylko za pobyt mamy płaci się 100 zł na dobę:)Jednak warto!!!teraz już tylko do pana dr , więcej nie szukam i polecam wszystkim dla dorosłych i dzieciaczków! 1

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Po kilku latach chodzenia po różnych laryngologach trafiłam na doktora Cofałę. Już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę (czego nie zrobiło kilku poprzednich lekarzy) i skierował mnie na odpowiednie leczenie. Widać, że to lekarz z powołania, który posiada nie tylko wiedzę, ale i świetne podejście do pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2012

  Ocena: Słaby

  Żadnej rewelacji,pojechaliśmy do Katowic na konsultacje przed operacją. Bardzo nam zależało,aby poznać opinie innego specjalisty(którym podobno jest).Ogląd trwał niespełna minute , wizyta 5 , .Diagnoza postawiona została na podstawie opinii lekarza który wypisał skierowanie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 maja 2011

  Ocena: Neutralny

  Przyznam że to jedyny konkretny lekarz, który znajduje czas żeby zatroskanemu rodzicowi wytłumaczyc na czym " rzecz stoi" Dziękuję mu za to

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online