lek.

Marianna Bondarenko

Urolog

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Marianna Bondarenko, Urolog FEBU INFORMUJEMY, ŻE DR MARIANNA BONDARENKO PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 17 - EGO ROKU ŻYCIA Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Kl... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Plastyka krótkiego więdzidełka
Operacja wodniaka jądra
Usuniecie kaszaka moszny
Operacja stulejki ( obrzezanie)
Usunięcie polipa cewki
Cystoskopia

Informacje o lekarzu

O mnie

Marianna Bondarenko, Urolog FEBU

INFORMUJEMY, ŻE DR MARIANNA BONDARENKO PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 17 - EGO ROKU ŻYCIA
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinikach Akademii Medycznej w Warszawie przy ul. Lindleya oraz Banacha oraz Centrum Onkologii w Warszawie. W ramach specjalizacji z urologii odbyła dwuletni staż chirurgiczny w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK przy ul.Banacha 1 w Warszawie oraz czteroletni staż urologiczny w Klinice Urologii AM Szpitala Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya 4 w Warszawie. W 2008 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała europejski certyfikat FEBU. Następnie przez wiele lat pracowała w Oddziale Urologii Szpitala Praskiego. Ukończyła wiele kursów i szkoleń podwyższających kwalifikację zawodową.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • Uzyskanie Europejskiego Certyfikatu FEBU 07.06.2008r. (z wynikiem bardzo dobrym)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Klinika Akademii Medycznej w Warszawie
 • Klinika Urologii Akademii Medycznej w Warszawie
 • Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK
 • Oddział Urologii Szpitala Praskiego w Warszawie
więcej

Certyfikaty

 • Marianna Bondarenko, urolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

7

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Do Pani doktor trafiłem z zapaleniem cewki moczowej. Pani doktor poradziła sobie z tym na pierwszej wizycie. Otrzymałem lek, który po 2 godzinach zaczął przynosić ulgę. Wizyta sprawna, bezstresowa. Pani doktor uśmiechnięta, nawet dowcipna. Same plusy.

 • bardzo dobry

  Byłem u Pani lekarz na wizycie ok 40 min. Wywiad bardzo dokładny i fachowy. Po wizycie mam wrażenie ,że być może znalazłem lekarza który wie po co znalazł się w tym zawodzie.Najważniejszym zadaniem dla lekarza jest pomagać pacjentowi. Aby to mogło nastąpić potrzebne jest właściwe rozpoznanie choroby a w jego konsekwencji podjęcie właściwego leczenia. W przypadkach chorób trudnych do zdiagnozowania, należy przeprowadzić bardzo dokładny wywiad z pacjentem , oraz zlecić szereg niezbędnych badań po to aby potwierdzić , lub wykluczyć podejrzewaną chorobę. Pani doktor uczyniła zatem to wszystko co do niej należało.

 • bardzo dobry

  Pani doktor przeprowadziła u mnie zabieg chirurgiczny, który powinienem był przejść już dawno temu. Wszystko odbyło się w znieczuleniu, co spowodowało że czułem się komfortowo, a poczucie humoru Pani doktor sprawiło że nie czułem się skrępowany sytuacją. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor. Podchodzi do pacjenta w profesjonalny sposób, omówiła i opisała wszystko co mi dolegało w zrozumiały sposób. Po wizycie mogłem odetchnąć z ulgą.

 • bardzo dobry

  Do gabinetu Pani doktor trafiłam z powodu ogromnego bólu oraz problemów z oddawaniem moczu. Byłam przerażona swoim stanem zdrowia. Okazało się, że nie jest to nic strasznego. Pani doktor wręcz natychmiast postawiła diagnozę i przepisała lek, który przyniósł mi ulgę jeszcze tego samego dnia. Do tej lekarki trafiłam zupełnie przypadkiem, ale z czystym sumieniem mogę polecać tego lekarza!

 • bardzo dobry

  Cieszę się, że trafiłam na wizytę do doktor Bondarenko, bo dzięki niej wreszcie został zdiagnozowany problem który doskwierał mi już od bardzo dawna. Wcześniej żaden z lekarzy nie umiał sobie z nim poradzić. Pani doktor jest bardzo fachowa ale i pomocna. Po postawionej diagnozie oraz po wypisaniu leków dokładnie opisała mi moją chorobę, sposób oraz przebieg jej leczenia oraz sama zapytała czy mam pytania, na które mogłaby odpowiedzieć. Cieszę się, że w tym zawodzie pracują tacy specjaliści!

 • dobry

  Bardzo profesjonalny lekarz, poważnie podchodzi do problemu, udziela zrozumiałych rad i wyjaśnień, wizyta bez żadnego stresu

 • bardzo dobry

  Nie mowie dobrze po polsku, ale moge powiedziec ze bardzo dobry lekarz. Mam chroniczny prostatit, ale pani Marianna szybko zrobila badania i teraz juz nie mam simptomow. Teraz czue sobie liepiej. :)

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Pani doktor leczy mnie od kilku miesięcy. Na każdej wizycie zleca dużo badań i robi dokładny wywiad. Jest profesjonalistą. Nie znam lepszego urologa

 • bardzo słaby

  nie polecam. Lekarka po leczeniu zaleca wykonanie badań oraz cełuje w ślepo antybiotykami. Przepisała mi nawet lek na bóle reumatyczne... A ja zgłosiłem się do niej bólem jądra... Szkoda gadać.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marianna Bondarenko ( 25 czerwca 2015)

  Dziękuję za ocenę mojej pracy. Mam jednak wrażenie, że jest ona zdecydowanie przedwczesna. Biorąc pod uwagę, że od razu po wizycie zamieścił Pan komentarz nie ma możliwości, aby przepisane przeze mnie leki zaczęły działać. Zgodnie z postawionym przeze mnie rozpoznaniem otrzymał Pan antybiotyk i leki przeciwzapalne, na których działanie należy poczekać przynajmniej ok. tygodnia. Nie otrzymał Pan ode mnie żadnych leków p-reumatycznych. Żałuję, że w przypadku pytań nie skontaktował się Pan ze mną, choćby telefonicznie. Na pewno rozwiałabym wszelkie Pana wątpliwości i jeszcze raz wytłumaczyła na czym polega Pana choroba oraz, jak długo trzeba będzie czekać na działanie przepisanych przeze mnie leków.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę