Chirurg dr n. med.

Marian Słowiaczek

Poproś o włączenie kalendarza
20

Adresy

O mnie

 • Doświadczenie w pracy w:

  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - I i III Katedra Chirurgii Ogólnej
  Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
  Centrum Medycyny Profilaktycznej
  Centrum Medyczne LIM

  Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Usługi

 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  A ja się nie zgadzam z opiniami. Podczas wykonywania usg piersi Pan 'doktor" rozmawiała sobie przez tel dyktując listę zakupów. Żenada, zero profesjonalizmu dodam, że na koniec pomylił moje nazwisko drukując wyniki cóż... bez komentarza.

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo uprzejmy a przy tym profesjonalista. Trochę się stresowałam przed USG piersi ale okazało się że jest wszystko ok. Doktor zalecił kontrolę za 6-8 miesięcy. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Przed badaniem bardzo się stresowałam, a zupełnie niepotrzebnie. Bardzo dokładny. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mogę się tylko podpisać pod powyższymi opiniami :) Rzadko spotyka się tak kompetentnego i wsłuchanego w pacjenta lekarza, do tego uśmiechniętego :) Co roku (juz 3 raz) wracam do p. Słowiaczka na USG piersi, przy okazji - sam z siebie -bez dodatkowych kosztów dr bada mi tarczycę. Z całą odpowiedzialnościa - polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta:) Szczerze wszystkim polecam! Byłam na usg piersi, oprócz dokładnego ich zbadania postanowił sprawdzić tez tarczyce. Wszystko rzeczowo wyjaśnił, dzięki jego kulturze osobistej w ogóle nie byłam skrępowana podczas badania. Za rok, na badanie kontrolne na pewno się do niego udam!

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Przeuprzejmy, sympatyczny i podchodzący do pacjenta całościowo. Robiłam u Pana doktora USG piersi a wyszło podczas konsultacji że mogę być alergikiem!!! Szczegółowo omówił problem i wskazał dalsze kroki. Szczerze polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz! Wspaniałe poczucie humoru. Widzi całego pacjenta, a nie tylko badany fragment. Zarówno USG jak i biopsja przeprowadzone sprawnie, doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i wyszłam z gabinetu w dużo lepszym nastroju niż wchodziłam :) Bardzo bałam się biopsji, a została przeprowadzona bezboleśnie. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo kompetentny i miły.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kulturalny, sympatyczny człowiek, świetny lekarz i fachowiec. Byłam u dr Słowiaczka dwukrotnie i za każdym razem zostałam potraktowana tak samo: jak pacjentka, a nie klientka zostawiająca pieniążki w kasie. Poczuciem humoru i jowialnością potrafi rozładować każdy stres, co również jest ważne, nie jest oschły czy niemiły. POLECAM!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z wąsami ale jaki super. Robił mi USG brzuszka. Nic mnie nie bolało. Zapytał mnie "widziałaś kisiel" ja odpowiedziałam- taki do jedzenia. "Nie ja mam kisiel, którym posmaruje ci twój brzuszek". Posmarował- zbadał i OK. NADIA MOSKAŁA LAT 7 :) POZDRAWIAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online