dr n. med.

Marian Słowiaczek

Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Doświadczenie w pracy w: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - I i III Katedra Chirurgii Ogólnej Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego Centrum Medycyny Profilaktyczn... więcej

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Doświadczenie w pracy w:

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - I i III Katedra Chirurgii Ogólnej
Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
Centrum Medycyny Profilaktycznej
Centrum Medyczne LIM

Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec. Wykonywał u mnie biopsję igłową tarczycy. Fantazja, perfekcja, pełna satysfakcja. Świetny kontakt z pacjentem. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zainteresowanym.

 • bardzo słaby

  A ja się nie zgadzam z opiniami. Podczas wykonywania usg piersi Pan 'doktor" rozmawiała sobie przez tel dyktując listę zakupów. Żenada, zero profesjonalizmu dodam, że na koniec pomylił moje nazwisko drukując wyniki cóż... bez komentarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo uprzejmy a przy tym profesjonalista. Trochę się stresowałam przed USG piersi ale okazało się że jest wszystko ok. Doktor zalecił kontrolę za 6-8 miesięcy. POLECAM

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Przed badaniem bardzo się stresowałam, a zupełnie niepotrzebnie. Bardzo dokładny. Polecam!

 • bardzo dobry

  Mogę się tylko podpisać pod powyższymi opiniami :) Rzadko spotyka się tak kompetentnego i wsłuchanego w pacjenta lekarza, do tego uśmiechniętego :) Co roku (juz 3 raz) wracam do p. Słowiaczka na USG piersi, przy okazji - sam z siebie -bez dodatkowych kosztów dr bada mi tarczycę. Z całą odpowiedzialnościa - polecam !

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta:) Szczerze wszystkim polecam! Byłam na usg piersi, oprócz dokładnego ich zbadania postanowił sprawdzić tez tarczyce. Wszystko rzeczowo wyjaśnił, dzięki jego kulturze osobistej w ogóle nie byłam skrępowana podczas badania. Za rok, na badanie kontrolne na pewno się do niego udam!

 • bardzo dobry

  Przeuprzejmy, sympatyczny i podchodzący do pacjenta całościowo. Robiłam u Pana doktora USG piersi a wyszło podczas konsultacji że mogę być alergikiem!!! Szczegółowo omówił problem i wskazał dalsze kroki. Szczerze polecam!!!

 • bardzo dobry

  Cudowny lekarz! Wspaniałe poczucie humoru. Widzi całego pacjenta, a nie tylko badany fragment. Zarówno USG jak i biopsja przeprowadzone sprawnie, doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i wyszłam z gabinetu w dużo lepszym nastroju niż wchodziłam :) Bardzo bałam się biopsji, a została przeprowadzona bezboleśnie. Wszystkim mogę szczerze polecić Pana Doktora.

 • dobry

  Bardzo kompetentny i miły.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalny, sympatyczny człowiek, świetny lekarz i fachowiec. Byłam u dr Słowiaczka dwukrotnie i za każdym razem zostałam potraktowana tak samo: jak pacjentka, a nie klientka zostawiająca pieniążki w kasie. Poczuciem humoru i jowialnością potrafi rozładować każdy stres, co również jest ważne, nie jest oschły czy niemiły. POLECAM!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Sławomir Wójcik - chirurg, Jan Sosnowski - chirurg, Waldemar Hładki - chirurg, Mariusz Trystuła - chirurg, Edward Malec - chirurg, Maciej Cieślik - chirurg, Tomasz Myrdko - chirurg, Piotr Stanisław Bożek - chirurg, Wiesław Pędziwiatr - chirurg, Mirosław Garlicki - chirurg, Łukasz Trybalski - chirurg, Dariusz Plicner - chirurg, Maciej Tęsiorowski - chirurg, Robert Mieżyński - chirurg, Grażyna Sokół-Tarka - chirurg, Krystyna Ferster - chirurg, Tomasz Kochanowski - chirurg, Adam Jaworowski - chirurg, Artur Hartwich - chirurg, Piotr Węgrzyn - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Radosław Witkowski

stomatolog,  chirurg

Umów się