lek.

Marian Piechota

Pulmonolog, Pediatra

19 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Pulm - Med

  Żeromskiego 17
  39-300 Mielec, podkarpackie

  173
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Dwa razy przez pana doktora dziecko trafiło do szpitala, w bardzo krótkim okresie czasu. Chodiliśmy do niego prywatnie przez rok. Byłam uprzedzana że na NFZ to szkoda do niego iść. U nas niestety ale nie wyznał się na chorobie.

 • słaby

  okropny lekarz wtrąca się w sprawy które nie dotyczą leczenia obraża dzieci, rodziców . Jest arogancki ma wysokie mniemanie o sobie bawi się w psychologa chociaż nim nie jest. Nie polecam i przestrzegam przed nim


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo gorąco polecam , bardzo dobry specjalista . Wyleczył mojego syna w ciągu miesiąca z wysiękowego zapalenia uszu , gdy inni lekarze przez 8 lat nie potrafili mu pomóc . Leczyli objawy , a nie przyczynę choroby . Najlepszy lekarz na Podkarpaciu ! Jego diagnozy są w stu procentach trafne , a do pacjenta podchodzi z sercem i wyczuwa się , że największą satysfakcją jest dla niego to, że może pomóc drugiemu człowiekowi .

 • bardzo dobry

  Osobiście jestem bardzo zadowolona ż doktora Piechoty. Od kiedy chodzę do niego z dzieckiem skończyły się moje problemy.Przed pierwszą wizytą byłam pełna obaw bo słyszałam różne opinie, ale niepotrzebnje.Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy ale nie wszystkie trzeba zwalać na doktora.Niektóre mamy idąc do lekarza chcą go uczyć jak ma leczyć a on na to nie może sobie pozwolić. JeSli petentka jest ok to pan doktor stara się pomóc , a jeśli widać postępy w leczeniu to cieszy się z tego prawie jak rodzic tego dziecka. Osobiście bardzo polecam pana doktora .

 • bardzo dobry

  Uważam , że Dr. jest bardzo dobrym lekarzem, moje dziecko chorowało praktycznie od urodzenia, wizyty u wielu " specjalistów" nie przynosiły rezultatu. Odkąd trafiłam do DR. Piechoty problemy się skończyły, a ja jestem spokojna o dziecko. Nie rozumię negatywnych opinii, bo ja do lekarza idę leczyć dziecko, a nie na pogawędki przy kawce. Dr. ma jak każdy człowiek lepszy, albo gorszy dzień, ale niezależnie od humoru leczy zawsze tak samo b. dobrze, a dla mnie to jest najważniejsze. Według mnie jest najlepszym specjalistą w Mielcu i rozległych okolicach.

 • bardzo dobry

  Trafne diagnozy,pełny profesjonalizm,uprzejmy i stara się być miłym..swietne podejście do dzieci..gorąco polecam..

 • dobry

  Pan Piechota lekarzem jest dobrym. Natomiast jego kultura pozostawia faktycznie wiele do życzenia o czym przekonałam się na wizytach. Dawno nie spotkałam tak aroganckiego s stosunku do rodziców lekarza (dla dziecka ma świetne podejście). Mam wrażenie czasem, że rodzic dla niego to intruz. Jeśli ma dobry humor, owszem odpowie na pytania. Natomiast jeśli wstanie "lewą nogą" można usłyszeć różne ciekawe odzywki.

 • bardzo dobry

  Po przeczytaniu negatywnych opinii tutaj miałam obawy co do wizyty i musze powiedzieć że były one całkowicie nietrafne, pełen profesjonalizm, trafna diagnoza i bardzo miła atmosfera, polecam

 • bardzo słaby

  Na pewno w przypadku lekarza należy oceniać jego trafne diagnozy i sposób leczenia, ale w przypadku dr Piechoty jego umiejętności leczenia całkowicie przysłania karygodne zachowanie.Już dawno minęły czasy, kiedy lekarz pokazywał jakimi pacjenci są imbecylami i w odpowiedzi na pytania mówił, że jego czas jest bardzo cenny. Leczyłam mojego synka u niego pół roku, znosząc te wszystkie komentarze, ale ostatnio wyszłam z gabinetu, bo jakim prawem z moich podatków ktoś ma mnie obrażać? I nie zostawię tego tak, będę składać pisemne zażalenie na zachowanie tego lekarza i jeśli ktoś chciałby się wraz ze mną podpisać, to myślę, że możemy razem zmienić postępowanie tego aroganta, bo on jest naprawdę dobrym lekarzem, tylko nauczył się, że każdy pokornie znosi jego komentarze. Każdego w pracy obowiązuje kultura, jego też.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  trafne diagnozy, pełen profesjonalizm; owszem czasem ma swoje małe humory ale ja mam to w nosie dla mnie liczy się to że leczy mi dzieci idealnie! Dziecko choruje i choruje a po wizycie wiem że będzie dobrze bo facet nawet potrafi powiedzieć że za dwa dni nie pozna pani dziecka i po chorobie nie będzie znaku i w moim przypadku sprawdza się w 100 %. Duże uznanie za fachowość; gorąco polecam!