Maria Zmuda-Urbańska, ginekolog Kraków

Maria Zmuda-Urbańska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • 22 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłsm u Pani Doktor dwa razy. To bardzo sympatyczna kobieta i świetnie bada. Póki co nie mam powodów do narzekania.

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Część Pani doktor to wspaniały człowiek prowadziła moja ciążę mimo mojej poważnej wady serca tylko Ona podjęła się prowadzenia mnie :)Inni lekarze twierdzili że umrę podczas porodu żyję czuję się świetnie i mam wspaniałą już 8letnią córkę:):)Pani doktor przyjmuje na ul.Barskiej w Krakowie w (Medicinie) a wizyta kosztuje 100zł.Polecam Tą Lekarkę:):)

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani doktor od paru lat. Wspaniały lekarz, człowiek, cudowne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  ja niejestem pacjętkom pani doktor ale rodziłam przy niej dwa razy i jestem zadowolona bardzo delikatnie bada i jest strasznie ciepłą osobą pomimo że ostatni poród miałam bardzo bolesny to i tak jej pomoc sobie chwalę .

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2009

  Ocena: Neutralny

  Pani Doktor umówiła mnie na prywatną wizytę w miejscu pracy, czyli w Szpitalu im. Narutowicza, co już wydało mi się conajmniej dziwne. Podczas przeprowadzania "wywiadu" i badania odbierała wszystkie rozmowy z telefonu komórkowego, gubiąc się w moich wypowiedziach dotyczących objawów złego samopoczucia i bólu. Na wynik cytologii nawet nie spojrzała. Nie otrzymałam również wyniku USG. Mimo postawienia diagnozy nie wypisała mi żadnej recepty, a kazała zażywać lek wydawany tylko na receptę. Zapłaciłam 100 zł i wyszłam. Z pewnością nie wrócę.

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz-poloznik. Przeszlam z Pania doktor dwie ciaze i dwie "cesarki". Wie, jak uspokoic podenerwowana ciezarna, umie doradzic (argumenty za i przeciw) sposob antykoncepcji, szybko reaguje na jakiekolwiek watpliwosci. Jest rzeczowa, ale przy tym bardzo ciepla i otwarta. Polecam goraco.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor, to wspaniały fachowiec i przemiły człowiek. Zawsze służy pomocą. Prowadziła od początku aż do rozwiązania obie moje ciąże i dzięki niej urodziłam dwie zdrowe córeczki. W razie komplikacji pani doktor zawsze znajdzie miejsce dla swojej pacjentki na oddziale ginekologiczno-położniczym w szpitalu Narutowicza. Pani doktor przyjmuje też w czwartki od godz.15.00 w prywatnym gabinecie przy ul. Urzędniczej 20 w Krakowie. Koszt wizyty to ok. 80zł. Swego czasu przyjmowała też w Medycynie przy ul. Barskiej. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodzę do Pani dr 3 lat i dzięki niej urodziłam zdrową i śliczna córeczkę. Cała ciąża przebiegała bardzo dobrze, miałam nadzieje na rodzinny poród. Trafiłam do szpitala kiedy okazało się że odeszły mi wody,i miałam spokojnie czekać na akcje porodową, ale niestety dziecku zaczął skakać mocno puls i po kilku godzinach Pani dr postanowiła że trzeba zrobić cesarkę- oczywiście za moja zgodą- cesarka się odbyła i całe szczęście bo dzięki temu moja córeczka jest cała i zdrowa. Pani dr to ANIOŁ, spokojna uśmiechnięta, zawsze ma czas na wizycie dla pacjentek.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2009

  Ocena: Neutralny

  Bardzo proszę o jakiś telefon do Pani doktor do gabinetu na Urzędniczą. Będę bardzo wdzięczna za informacje.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Ma niebywałą intuicję. Dzięki Pani doktor nie doszło do poważnych powikłań okołoporodowych. Konkretny lekarz bez względu czy przyjmuje prywatnie czy w prywatnym gabinecie

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online